Akbank QR Kod İle Para Çekme Nasıl Yapılır?

Akbank QR ile para yatırma nasıl yapılır?

Akbank QR Kod İle Para Çekme Nasıl Yapılır?

Türkiye'de özel bankalar arasında uzun yıllardan beridir hizmet vermeye devam eden Akbank, sektöre getirdiği yenilikler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Siz de kartınız yanınızda olmasa bile Akbank ATM'lerinden QR kod ile para çekebilir veya yatırabilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak Akbank ATM QR kod para çekme işlemlerinin nasıl olduğunu öğrenerek kart kullanmadan ATM'den paranızı hemen çekebilirsiniz.

Akbank QR Kod Para Çekme Nasıl Yapılır?

Siz de artık banka kartlarınızı yanınızda taşımasanız bile, cep telefonunuzda bulunan bankaların akıllı uygulamaları sayesinde paranızı ATM cihazından çekebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak ayrıca güvenlik önlemi de almış olursunuz.

  • İlk olarak Akbank Mobil uygulamasına giriş yapınız.
  • Karşınıza çıkan ekranda sağ üst köşedeki menüye tıklayarak "Para Çekme / Yatırma" menüsüne tıklayın.
  • QR Kodlara Para çekeceğiniz hesabınızı ve miktarı seçin.
  • ATM ekranında bulunan sağ üst köşedeki QR kodu telefonunuzun ekranında bulunan açılmış olan kameraya okuttuktan sonra ATM'den paranızı çekebilirsiniz.
  •  

Teknolojinin gelişmesiyle beraber Akbank da yenilikleri müşterilerine hızlı bir şekilde sunmaya devam ediyor. Ayrıca aşağıdaki videodan Akbank QR kod ile para çekme işlemlerinin nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat