sponsorlu bağlantılar

Akbank Sms Kredi Başvurusu

Sms kredi başvurusu Akbank'tan yapmak isteyenler için 4425 sms hattı hizmetinizdedir. Akbank sms kredi başvurusu için aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2017-04-19 22:58:30

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  Türkiye'de özel bankalar arasında hizmet veren Akbank, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip etmesinden dolayı rakiplerini geride bırakmakta ve müşteri potansiyelini her geçen gün artırmaktadır. Akbank sms kredi numarası yada Akbank Sms Kredi Başvurusu yapmak isteyenler için bu araştırmayı yaptık. Ayrıca makalenin ileriki bölümlerinde Akbank bireysel kredi faiz oranlarını da açıklayacağız.

Akbank 1948 yılında Adana'da Hacı Ömer Sabancı'nın da yer aldığı bir grup iş adamı tarafından bölgedeki pamut üreticilerini desteklemek ve finansal yardımda bulunmak amacıyla açılmıştır. Günümüzde ileri teknolojiyle hizmet veren Akbank, diğer rakiplerini geride bırakmayı ve müşterisini her geçen gün artırmayı başarmıştır.

Akbank Sms Kredi

Akbank'tan sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler için bu araştırmayı yaptık. Kredibankalar.com olarak sizlere pratik çözümler sunmak amacıyla sık sık kredi kampanyalarını ve başvuru yollarını açıklıyoruz. 


Akbank Bireysel Kredi Başvurusu

Akbank kredi başvurusu 2017 yapmak isteyenlerin aklındaki en büyüük soru Akbank'ın faiz oranlarıyla alakalı olacaktır. Akbank 2017 yılında bireysel kredi faiz oranlarını %1.25'den başlatmakta vade arttıkça faiz oranı da artış göstermektedir. Akbank'tan 10.000 TL kredi çekmek isteyen bir kişi 36 ay vade yapıldığında 368 TL aylık ödemesi olmakta; %1.35 faiz oranından faydalanmaktadır.


Akbank Sms Kredi Başvurusu


Akbank'a sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler ise telefonlarının sms bölümüne girerek KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numarası yazıp 4425'e yollaması gerekmektedir. Akbank sms kredi başvurusu sonucunu kısa zaman sonra değerlendirmeye alarak size geri dönüş yapacaktır. Akbank sms ile sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmaktadır ve üst limit 20.000 TL ile sınırlı tutulmaktadır. Telefon operatörünüz Turk Telekom yada Vodafone ise sms'i 0532 750 25 25'e göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca Akbank sms başvurusu yapmak isteyenler için dediğimiz gibi üst limit 20 bin TL'dir.Akbank 4425 Sms

Cep telefonunuzun mesaj bölümünden KREDİ TC KİMLİK NO yazıp 4425'e yolladığınızda banka yetkilileri olumlu yada olumsuz şekilde size dönüş yapacaktır. Kredi notunuz ve banka siciliniz değerlendirmeye alınıp olumlu dönüş yapılırsa sizi Akbank şubelerine davet edecekler ve kredinin kullandırımını şubede sağlayacaklardır. 20 Bin Tl'ye kadar olan ihtiyaçlarınızı Akbank sms kredi başvurusu ile yapabilirsiniz. Ayrıca maksimum vade sayısı da sms ile 36 ay tutulmuştur. 20 Bin TL üzerinde ihtiyaçlarınız için de Akbank şubelerine uğramanız gerekmektedir.

Ayrıca Garanti sms kredi, Teb sms kredi başvurusu konularını da inceleyebilirsiniz.


Akbank Bireysel Kredileri:

Akbank'tan kredi başvurusu yapacak olanların aklındaki bir diğer soru da kredi faiz oranıdır. Güncel faiz oranları Akbank'ın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan örnek tablodan da kredi faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Akbank, 2017 yılındaki güncel bilgilerine göre kredi faiz oranı %1,39 olarak gözükmektedir.

Kredi Tutarı Vade Sayısı Aylık Ödeme
10.000 TL 36 ay 368 TL
10.000 TL 48 ay 301 TL
15.000 TL  48 ay 451 TL


Yukarıdaki tablo aracılığıyla çekeceğiniz kredi ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Akbank sms kredi başvurusu için de yukarıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca Akbank taşıt kredisi faiz oranı %1.25, konut kredisi faiz oranı ise %1.01'dir. Yine güncel veriler için banka şubelerine uğrayabilir yada internet sitesi aracılığıyla oranları takip edebilirsiniz. Yukarıdaki bilgiler ile sizde Akbank sms kredi başvurusu hızlı şekilde gerçekleştirebilir ve Akbank'a başvurunuzun ardından sonucunu da öğrenebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA