sponsorlu bağlantılar

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Bu sayfada Akbank taşıt kredisi faiz oranları ile ilgili güncel verileri bulabilir, Akbank taşıt kredisi hesaplama tablosuna göz atabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-02-16 18:01:19

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Akbank'ın sıfır ve ikinci el taşıt kredisini kullanmak isteyen kişiler, Akbank taşıt kredisi faiz oranları merak etmektedir. Bizde kredibankalar.com olarak sizlere bu konuyu hazırlayarak Akbank'ın güncel araç kredisi faizlerini hazırladık. Aşağıda yer alan bilgilerden ilgili bankanın taşıt kredisi hesaplama tablolarına göz atabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Peki taşıt kredilerinde faizler nasıl durumda? Hangi bankadan taşıt kredisi almam gerekiyor diyen kişiler için en uygun faizli Akbank taşıt kredisi karşınızda! Akbank'ın resmi sitesinden aldığımız bilgiler doğrultusunda güncel faiz oranlarını sizlere sunuyoruz. Araç kredisi alacak kişilere belirtmek gerekirse; 2018 yılında çıkarılan yasa kapsamında aracın kasko değeri 100.000 TL'ye kadar olan araçların %70'ine kadar, 100 bin tl üzeri değerde araçlara %50'ye kadar kredi verilebilmektedir. Kredi vadeleri en fazla 48 ay olup, kredi bitimine kadar kredi çekilen banka tarafından araca rehin koyulmakta ve bankanın haberi olmadan satışı yapılamamaktadır. 

İnceleyin: Taşıt kredisi alma şartları

Akbank Sıfır Araç Kredisi Faiz Oranları

Akbank 2 şekilde taşıt kredilerinde faiz oranı sunmaktadır. Bunlar ise sıfır araç kredisi faiz oranları ve ikinci el araç kredisi faiz oranlarıdır. Akbank sıfır araç kredisi kullanmak isteyen kişiler ise %1,41 faiz oranıyla krediyi bankadan kullanabilir.


Akbank ikinci el araç kredisi faiz oranları

Akbank'tan, alacağı ikinci el araç için kredi çekmek isteyen kişiler ise, %1,43'den başlayan faiz oranlarıyla kredisini çekebilir. En uygun taşıt kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank'tan kredi başvurusu yapıp hemen istediğiniz aracı satın alabilirsiniz. Ayrıca Akbank'ta 5 yaşına kadar olan araçlara kredi verilmektedir. 40.000 TL, 1,43 faizli 48 ay vadeli taşıt kredisi için aylık 1230 TL taksit ödemesi olacaktır.


 
İlgili içerik: Taşıt kredisi karşılaştırma

 

Akbank Taşıt Kredisi Kaç Yaşa Kadar

Akbank'ta taşıt kredisi çekebilmeniz için alacağınız aracın 5 yaşına kadar olması gerekmektedir. Yani 2018 yılında bir araç satın alacaksanız, 2013 yıl ve üzerinde olan araçlara bakmalısınız. Sıfır araç kredisi için de Akbank'ta seçenekler mevcuttur. Akbank'ın sizlere özel sunduğu avantaj ve teklifleri değerlendirmek için sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Akbank taşıt kredisi için gerekli belgeler ve şartları da sizlere sunuyoruz.

Ayrıca diğer bankaların kaç yaşa kredi verdiklerini görmek için araç kredisi yüzde kaç çıkar konusuna bakınız.

Akbank Taşıt Kredisi Almak İstiyorum

Akbank'tan taşıt kredisi almak istiyorum diyen kişiler aşağıda yer alan kredi şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.


Akbank taşıt kredisi şartları:
 • 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır.
 • Gelir belgelenmelidir.
 • Kredinin taksidi, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50'sini geçmemelidir.
 • Kredi hayat sigortası yaptırılır.
 • Kasko Sigortası yaptırılır (Sigorta, vadesinin bitiminde kredi vadesi süresince yenilenir).
 • Gerçek kişilere Ferdi kaza sigortası yaptırılır.
 • Satın alınan araç üzerine rehin konulur.

Akbank taşıt kredisi gerekli belgeler:
 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi
 • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge
 • Gelir durumunu gösteren belge
 • Ücretlil​er: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge
 • Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası
 • Firma Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
 • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
 • Emekliler: Hesap cüzdanı
 • Fatura veya Noter Satış Sözleşmesi (Fatura tarihinden itibaren en fazla 1 ay içerisinde kredi kullanılabilir.)

Akbank taşıt kredisi faiz oranları ile ilgili bilgileri sizler için paylaştık. Sitemiz üzerinde yer alan "Taşıt Kredisi" sayfasından bankaların faiz oranlarını inceleyebilir, karşılaştırmalar yapabilir ve hesaplamalar yapabilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA