sponsorlu bağlantılar

Akbank Telefon Numarası Değiştirme

AKBANK'ın internet şubesini kullanabilmek için telefon numaranızın bankada güncel olması gerekmektedir. Akbank telefon numarası güncelleme işlemlerini bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-04-26 00:21:35

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  Türkiye'de hizmet veren özel sermayeli bankalar arasında yer alan Akbank'ın bir çok müşterisi bulunmaktadır. Bazı durumlarda telefon numaramızın güncelliğini yitirmesinden dolayı Akbank telefon numarası güncelleme yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz.

Akbank Telefon Değiştirme:

1- Bankada Giderek Güncelleme

Akbank şubelerine giderek müşteri temsilcisinden telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Bunun için kimliğinizle beraber en yakın Akbank şubesine gidin ve müşteri temsilcisinde dolduracağınız dilekçe sayesinde anında telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığını kullanabilmek için yeni şifre talebinde de bulunabilirsiniz.


2 - Akbank ATM'lerinden Değiştirme

Akbank bankamatiklerinden telefon numaranızı kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. Bunun için banka kartınızı Akbank ATM'sine giriş yaptıktan sonra ilgili menüler sayesinde kolaylıkla telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

Akbank telefon numarası değiştirme işlemi yukarıda yazan 2 adımdan da yapabilirsiniz. Şuan için telefon numaranızı güncellemenin seçenekleri bunlardır.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA