Akbank Telefon Numarası Değiştirme

AKBANK'ın internet şubesini kullanabilmek için telefon numaranızın bankada güncel olması gerekmektedir. Akbank telefon numarası güncelleme işlemlerini bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Akbank Telefon Numarası Değiştirme

  Türkiye'de hizmet veren özel sermayeli bankalar arasında yer alan Akbank'ın bir çok müşterisi bulunmaktadır. Bazı durumlarda telefon numaramızın güncelliğini yitirmesinden dolayı Akbank telefon numarası güncelleme yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz.

Akbank Telefon Değiştirme:

1- Bankada Giderek Güncelleme

Akbank şubelerine giderek müşteri temsilcisinden telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Bunun için kimliğinizle beraber en yakın Akbank şubesine gidin ve müşteri temsilcisinde dolduracağınız dilekçe sayesinde anında telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığını kullanabilmek için yeni şifre talebinde de bulunabilirsiniz.


2 - Akbank ATM'lerinden Değiştirme

Akbank bankamatiklerinden telefon numaranızı kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. Bunun için banka kartınızı Akbank ATM'sine giriş yaptıktan sonra ilgili menüler sayesinde kolaylıkla telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

Akbank telefon numarası değiştirme işlemi yukarıda yazan 2 adımdan da yapabilirsiniz. Şuan için telefon numaranızı güncellemenin seçenekleri bunlardır.

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Mustafa üşümüş

Akbank mabil telefon değiştirme

2022-03-11 08:46:33 -
Seyhan Aktaşcı

merhaba atmden telefon numarası değiştirebilirmiyim

2020-04-28 11:14:12 -