sponsorlu bağlantılar

Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2019

Siz değerli okuyucularımız sizler için sayfamızda hazırlamış olduğumuz Akbank mevduat faiz oranları 2019 yılına ait Akbank vadeli mevduat faiz oranlarınızın hesaplaması yaparak sizler de yüksek faizlerle paranızı en güzel şartlarda değerlendirebilirsiniz

Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2019

2018-12-27 12:43:29

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
 Akbank mevduat faiz oranları 2019 ile yüksek faiz avantajları ile kazancınız her zaman artar.En yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Akbank mevduat faiz oranları ile, vadeli hesap açan herkese yüksek kazançlar sunmaktadır.Kazancınız piyasa ve faiz değişikliklerinden etkilenmeden katlanır. Şubeye gitmeden bir tıkla hesabınızı açabilirsiniz.Akbank  Vadeli Mevduat hakkında merak ettiğiniz herşeyi sizler için sıraladık.Müşterinin kampanyalı hesap açılış tarihinden önceki 30 gün içerisindeki toplam vadeli mevduat bakiyesi incelenir. Kampanyadan hiç vadeli mevduatı olmayan ya da vadeli mevduat ürünlerinin toplam hesap bakiyesi 10.000 TL'nin altında olan müşterilerimiz faydalanabilir. Vadeli mevduat toplam hesap bakiyesi bulunurken müşterinin tüm vadeli mevduat ürünlerinin toplamına bakılmaktadır. Bu ürünler; Standart Vadeli Mevduat, Serbest Hesap, Nar Vadeli Mevduat, Birikim Hesapları ve Ara Dönem Ödemeli Hesaptır. Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil'e özel faiz oranları 10.000 ile 500.000 tutar aralığında, 32 günden 45 güne kadar olan vadelerde geçerlidir.90 günlük kampanya tanışma süresi, ilk vadeli hesabınız açıldığı günden itibaren başlamaktadır. İş ve tatil günleri 90 güne dahildir.Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz.E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.

AKBANK MEVDUAT FAİZ ORANLARI


Vadeli Mevduat Hesabı seçenekleri ile paranızı dilediğiniz şekilde değerlendirin. Avantajlı vadeli mevduat faiz oranlarına sahip Türk Lirası Vadeli Mevduat Hesabı ile piyasadaki faiz hareketlerinden etkilenmeden kazancınızı arttırın. Diğer banka faiz oranları ile hiç kafanızı yormayın.Vadeli Döviz Mevduat Hesabı açtırın, 400 güne kadar dilediğiniz vade seçeneğiyle döviz birikiminiz yerinde durmasın vadeli mevduat ile büyüdükçe büyüsün. Dilerseniz Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı açtırın vade boyunca sabit getiri güvencesi ile paranızı değerlendirin.Hesap açma alt limiti sadece 1000 TL'dir.Siz de faiz oranlarını ve hesaplamaları inceleyerek hemen Akbank'ta e-vadeli hesap açabilir ve para kazanabilirsiniz.

 

Miktar

 

Vade Sayısı 

 

Faiz Oranı

 

Net Kazanç


 
10.000 TL

 
30 GÜN

 
%16


 
111 TL

 
15.000 TL

 
30 GÜN


 
%16

 
167 TL

 
20.000 TL

 
30 GÜN


 
%16

 
223 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN%16 

 
447 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN


 
%17

 
593 TL


  

Yukarıda yer alan Akbank vadelimevduat  faiz oranları tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur.Bankamızın  güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir. Aşağıda bulunan kanallar aracılığıyla siz de hemen e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz.Mevduat Hesabı Nereden Açılır?

Siz değerli okuyucularımız  vara olan birikiminizi vadeli hesapta değerlendirebilmeniz için öncelikle bir bankada vadesiz "banka hesabı" açmanız gerekmektedir. Hesabınızı açtıktan sonra şubeden, internet şubesinden, mobil şubeden veya müşteri hizmetlerini arayarak bankada bulunan yada bankaya yatıracağınız paranızı vadeli hesapta değerlendirebilirsiniz.Peki AkbankMevduat Hesabınasıl açılır.Müşteri hizmetlerini kullanarak Akbank mevduat hesabınızı açabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25'i arayarak, müşteri temsilcisi aracılığıyla e-vadeli hesabınızı açabilir ve paranızı yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak e-vadeli hesap açmak için bankada vadesiz hesabınızın bulunması gerekmektedir. Akbank Banka şubelerinegiderek sadece vadeli mevduat hesapları açılmaktadır, vadeli hesaplar e-vadeli hesaplara göre daha düşük faiz oranlarına sahiptir. Banka şubesinden vadeli hesap açmak için ilgili bankada vadesiz banka hesabınızın bulunması gerekmektedir.Akbank internet  şubesini kullanarak (https://www.akbank.com) giriş yaptıktan sonra, e-mevduat menüsüne tıklayarak hemen internet şubesi üzerinden e-vadeli hesap açabilirsiniz. E-vadeli hesap açabilmek için bankada önceden açmış olduğunuz vadesiz hesabınızın olması, internet şubenizin aktif olması gerekmektedir. Ve son olarak diğer başvuru şekli olan mobil uygulaması ile yapabilirsiniz.Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak e-vadeli mevduat hesabı açabilir ve paranızı mobil şubeden değerlendirebilirsiniz.

Yukarıda bulunan Akbank mevduat faiz oranları 2019 inceleyerek siz de Akbank mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.  Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Sizde sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Akbank kredi faiz oranları

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA