Akbank Adana Merkez Şubesi telefon numarası, şube kodu

Bu sayfadan Akbank Adana Merkez şubesi telefon numarası, şube kodu ve adresine ulaşabilirsiniz.

Akbank Adana Merkez Şubesi telefon numarası, şube kodu

Türkiye'de 1948 yılından beridir yerli banka olarak hizmet vermeye devam eden Akbank, 714 yurtiçi şube ve 1 yurtdışı şube ile hizmet vermektedir. Akbank Adana'da toplamda 20 şube ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayfamızda Akbank Adana şubesi telefon numarası, şube kodu ve adres telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akbank Adana Merkez Şubesi Telefon Numarası

Adana'nın Seyhan ilçesinde yer alan Akbank Adana şubesi telefon numarası 0322 355 31 00 müşteri hizmetleri, hafta içi mesai saatlerinde ulaşabilirsiniz. Şube çalışma saatleri dışında bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25'i arayabilir, Akbank'a ulaşarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Adana Şubesi Şube Kodu: Para transferlerinde Akbank Adana şubesi şube kodu "2" kodunu kullanarak EFT ve havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uluslararası yurtdışı para transferlerinde ise SWIFT kodu "AKBKTRIS" şeklinde SWIFT kodunu girmeniz gerekmektedir.

Akbank çalışma saatleri: Hafta içi her gün 09.00 ile 17.00 saatleri arasındadır. Banka 12.30 - 13.30 saatleri arasında öğle molasında kapalıdır.

Akbank Günlük Para Çekme Limiti: Her karta farklı tanımlı olarak günlük 1.500 TL ile 10.000 TL arasında Akbank ATM para çekme limiti vardır.

Akbank Adana Şubesi Adres: Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:13 Seyhan 01010 Adana

Yorum yap:

Kapat