24 Saat Altın ve Dolar Alım Satımı Yapan Bankalar

24 saat dolar ve altın alım satım işlemi yapmak için düşük makas aralığı komisyon ile 5 24 altın alım satımı yapan bankalar listesi bu sayfada yer almaktadır.

24 Saat Altın ve Dolar Alım Satımı Yapan Bankalar
Geçmişimizin ve geleceğimizin en karlı yatırım araçları arasında altın yer almaktadır. Öyle ki Türkiye'de 7 24 altın alım satımı bankalar olmasına rağmen mesai saatleri dışında altın alım satımı için yüksek komisyon ücretleri alınmaktadır. Buna da makas aralığı denilmektedir. Peki 7 gün 24 saat dolar alım satımı yapan bankalar hangileridir, bu bankaların makas aralıkları yani mesai saatleri dışında altın alım satımı için komisyon ücretleri nasıldır? Sizler için araştırarak bu sayfamızda hafta içi 24 saat düşük komisyon ile altın alım satımı yapan bankaları sıraladık.
 
24 Saat Altın Al Sat Yapan Bankalar
Türkiye'de hizmet veren tüm bankaların internet veya mobil şubeleri aracılığıyla siz de altın hesabı açabilir ve altın yatırımlarınızı bu hesaplardan değerlendirebilirsiniz. Gram altın cinsinden alım satımları anlık olarak yapabilir ve piyasanın artış göstermesiyle beraber kar edebilirsiniz. Vadesiz gram altın hesaplarının yanı sıra bankalarda vadeli altın hesabı da açabilir, hem altının değer artışından hem de vade süresi kadar daha yüksek kar edebilirsiniz. Anlık olarak altın alım satımı yapan pek çok kişi mesai saatleri dışında ve haftasonları da altın al sat yapmak istemektedir. Sizler için aşağıda 24 saat altın alım satımı yapılan bankaları sıraladık.
  • Kuveyt Türk TradePlus
  • Türkiye Finans TFXTARGET
  • QNB Finansbank EnPara
 
Kuveyt Türk TradePlus
Ülkemizde hizmet veren faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk, yeni geliştirdiği TradePlus uygulaması ile 5 gün 24 saat altın alım satımı yapabiliyor. Bu uygulama ile alım satım emri verebilir, altının anlık yükseliş ve çıkışlarını takip etmekten kurtulabilirsiniz. Tüm yatırım portföyünüzü tek bir ekrandan kontrol edebilir, döviz ve kıymetli maden ürünlerine yönelik olarak gelişmiş grafiklerden piyasaların teknik analizini yapabilirsiniz. TradePlus uygulaması Kuveyt Türk hesaplarınız ile entegre olarak çalışarak tüm işlemleriniz anında hesabınıza yansır. Bu uygulamada altın alım satımı yapabilmek için öncelikle Kuveyt Türk müşterisi olmanız ve hesap açmanız gerekmektedir. Uygulamanın android ve ios sürümünü cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.
 
Türkiye Finans TFXTARGET
Altın alım satımı makası en az olan bankalar arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası'nın geliştirmiş olduğu TFXTARGET uygulaması ile siz d e24 saat altın alabilir veya satabilirsiniz. Haftaiçi her gün 24 saat boyunca piyasanın anlık yükseliş ve düşüşlerinden etkilenmeden istediğiniz miktara alarm kurabilirsiniz. Bu uygulamadan döviz ve kıymetli maden piyasalarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Düşük makas aralığı ile düşük komisyonlarla altın veya döviz bozabilirsiniz. Daha çok ayrıntıyı buradan bulabilir, uygulamanın android ve ios sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz demo hesabı açabilir, dilerseniz de buraya tıklayarak online müşteri kaydı oluşturarak hemen TFXTARGET'i kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Ayrıca Teb, Ziraat Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Garanti Bankası, İNG Bank, Yapı Kredi, Anadolu Bank, Vakıfbank, Halkbank gibi bankalar da 24 saat altın alım satımı yapmaktadır. Ancak bu bankalar mesai saatleri dışında daha yüksek makas aralığı ile alım satımı yapıyor. Bundan dolayı altın alım satımlarında daha çok kar etmek istiyorsanız isterseniz Kuveyt Türk veya Türkiye Finans Bankası'nın uygulamalarını kullanabilir, ya da diğer bankalardan alım satım yaparken mesai saatleri içerisinde yapmaya özen gösterebilirsiniz. Sizler için sitemizde altın yatırımcılarına özel olarak içerikler oluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızdan 24 saat altın alım satan yapan bankalar listesini yayımladık. Siz de 5 gün 24 saat düşük makas aralığı ile altın alım satımı yaparak altın yatırımlarınıza devam edebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat