Denizbank Altın Hesabı

Bankada altın hesabı açmak isteyen kişiler Denizbank altın hesabı içeriğine göz atarak hemen vadeli veya vadesiz altın hesabı açabilir. Siz de altınlarınızı bankaya yatırarak para kazanabilirsiniz.

Denizbank Altın Hesabı

  Denizbank altın hesapları sayesinde vadeli veya vadesiz altın hesabı açabilir, altınlarınızı Denizbank'a yatırarak değerlendirebilirsiniz. Denizbank altın hesabı bir çok farklı kategoride sizlere sunulmaktadır. Örneğin vadeli altın hesabı açarak hem altının artışından kazanın, hem de faiz ile altınlarınızı değerlendirin. Bunun yerine "ben sadece altının artışından kazanmak istiyorum, hem de altınlarımı bankaya yatırmak istiyorum" diyenler de vadesiz altın hesabı açabilir. Denizbank internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla altın hesaplarınızı yönetebilir, altın alıp satabilirsiniz.

Denizbank Altın Hesabı Açma

Denizbank'ta altın hesabı açmak istiyorsanız öncelikle Denizbank hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer hesabınız yoksa Denizbank hesap açma sayfasına göz atarak hemen yeni bir hesap açabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra internet bankacılığını aktif ederek internet bankacılığı şifresini almanız gerekiyor. Denizbank internet şubesine (https://www.denizbank.com/) giriş yaptıktan sonra "hesaplar" sayfasından yeni bir altın hesabı açabilir ve altın alım satımı yaparak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Denizbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek de altın hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Altın hesabı açmak veya kapatmak Denizbank'ta ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Denizbank'ta altınlar 1000/1000 saflıkta gram cinsinden değerlenir. 

Denizbank Altın Hesabı Avantajları?

Evde saklayacağınız altınlarda çalınma riski vardır ancak Denizbank'a getireceğiniz altınlarınızda böyle bir risk yoktur. Altının gramaj azlığı, düşük ayar olması veya eski tarihli olması gibi durumlarla karşılaşmadan altınlarınızı değerlendirebilirsiniz. İşçilik maliyeti de ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Minimum 1 gram ve katlarında altın alım satımı yapabilirsiniz. Vadeli veya vadesiz hesabı şubeye gitmeden internet şubesinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Vadesiz altın hesabından hesap yönetim ücreti alınmaz.

Denizbank Vadeli Altın Hesabı

Birikimlerinizi vadeli altın hesabında değerlendirmek istiyorsanız; Denizbank yanınızda. Hem altına yatırım yapabilir hem de faiz gelirinden yararlanabilirsiniz. Vadeli altın hesabı ile altınlarınız çalınma, kaybolma riskiyle karşılaşmadan banka güvencesinde değerlenir. 1 günden 400 güne kadar,isterseniz 1 aylık isterseniz 1 yıllık vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Vadeli altın hesabı açabilmek için minimum 10 gram altının hesabınızda olması gerekmektedir. Vadeli altın hesabı ile hem altının yükselişinden, hem de bankada durmasından dolayı faiz geliri elde eder. Altın alım-satımlarında işçilik ücreti ödemezsiniz. Denizbank internet bankacılığından, Denizbank şubelerinden yada vadesiz altın hesabınız varsa Denizbank müşteri hizmetleri numarası 444 0 800'ü arayarak vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Altın hesapları 100.000 TL'ye kadar devlet güvencesinde sigorta kapsamındadır.

Siz de yukarıda yer alan bilgiler ile Denizbank altın hesabı açabilir ve altınlarınızı Denizbank hesabında değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bir önceki konumuz Akbank altın hesabı sayfasına göz atarak altınlarınızı Akbank'ta değerlendirebilirsiniz.

Yorum yap: