Banka Sınavları Ne Zaman 2018 Banka Personel Alımları 2018


Banka Sınavları Ne Zaman 2018 Banka Personel Alımları 2018

Eğer bankacı olarak iş hayatına başlamak istiyorsanız, banka sınavları ne zaman 2018 yılında diye merak edebilirsiniz. İşte sizler için araştırdığımız banka sınav tarihleri ile personel alımları 2018 yılı iş ilanları.

Banka Sınavları Ne Zaman 2018 Banka Personel Alımları 2018
10 Şubat 2018 Cumartesi 23:52 tarihinde paylaşıldı.
Banka sınavları 2018 yılında bir çok banka tarafından yapılacaktır. Bizde kredibankalar.com olarak bankacı olarak çalışma hayatına adım atmak isteyenler için banka sınav tarihleri 2018'e ait verileri aktarıyoruz. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve diğer bankalar açık pozisyonları için toplu alımlar yapmakta ve iş ilanları yayınlamaktadır. Sizde bu ilanları inceleyerek bankaların eleman alım kriterlerine göz atabilir, uygun pozisyon olması halinde online başvurunuzu yapıp banka sınavına katılmaya hak kazanabilirsiniz. Peki ne zaman bu banka sınavları, işte ilgili tarihleri bu konu üzerinden bankalar işe alım ilanları açtıkça paylaşacağız. Ayrıca bu sayfada bulunan banka ilanları sayfalarına göz atarak ilgili açık pozisyonlara bakabilirsiniz.

Banka sınavları ne zaman 2018

Yeni yılın gelmesiyle beraber bir çok bankacı adayı bu sorunun cevabını merak etmektedir. Aşağıda sizler için vereceğimiz linkler aracılığıyla bankların resmi internet sitesi üzerinden "banka iş ilanları 2018" yılına ait verileri öğrenebilirsiniz. Bankaların ayrıca eleman alım ilanlarına sitemiz üzerindeki konulardan da ulaşabilirsiniz. Güncel olarak bankalar eleman alımı ilanı açtıklarında sitemizde duyurusunu yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Sizde bu ilanlardaki kriterlere göz atarak uygun pozisyon olması halinde banka iş başvurusunu yapabilirsiniz.

Sponsor: Anında kredi kartı sahibi olmak ister misiniz? Siz de BURAYA TIKLAYIN ve Akbank kredi kartı başvurusu yaparak hemen kartınızı alın.


Bu sayfamız oldukça rağbet gördüğünden dolayı artık bu sayfa içeriğinden bankaların güncel iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Sayfayı favorilerinize ekleyerek sık sık takip edebilir ve yeni banka iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki güncel ilanlara göz atabileceğiniz gibi, yine aşağıda bulunan bankaların iş ilan sayfaları linkleri aracılığıyla da güncel iş ilanlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca facebook adresimizi de takip ederek bankaların iş ilanlarına ilk olarak siz ulaşabilirsiniz. (Facebook adresimiz için tıklayın: https://fb.com/kredibankalar)

  

 
GÜNCEL BANKA İŞ İLANLARI:


 SON BAŞVURU TARİHİ:


 


 

 

 

 

 

 

 Yapı Kredi İş İlanları ve kariyer sayfası için tıklayınız.

Ziraat Bankası İş İlanları ve Banka Sınavları için 
tıklayın.

Vakıfbank iş başvurus sayfasına gitmek için 
tıklayın.

Teb kariyer sayfasına giderek açık pozisyonlar ve sınav tarihlerini görmek için 

tıklayın.QNB Finansbank iş ilanları ve sınav tarihleri ile açık pozisyonlar için 
tıklayın.

Odeabank sınav tarihleri ile personel alımı 2018 için 
tıklayın.

İş Bankası sınav tarihleri ve açık pozisyonlar için 
tıklayın.

İNG Bank açık pozisyonlar/ banka sınavları için 
tıklayın.

Halk Bankası insan kaynakları sayfası için 
tıklayın.

Denizbank açık posizyonlar ve sınavları için 
tıklayın.

BankPozitif eleman alım duyuruları için tıklayın.

Akbank personel alımı ve duyurular için 
tıklayın.

Albaraka açık pozisyonlar için ve sınav başvuruları için 
tıklayın.

 


Yukarıda yer alan banka personel alımları ve sınavları için sizlere sunulan linkler, bankaların resmi internet sitesine yönlendirilmektedir. Banka sitelerine giriş yaparken, bankanın resmi sitesi olduğundan emin olduktan sonra bilgilerinizi paylaşınız. Site linkinde Https:// SSL'nin aktif olduğunu da kontrol ediniz.Yapı Kredi Bankası Personel Alacak


 Ülkemizde yer alan en köklü bankalardan birisi olan Yapı Kredi Bankası'nda mayıs ayı içerisinde personel alımı yapılacağı duyuruldu. Sizde Yapı Kredi Personel Alımı 2018 sayfasına göz atabilir ve detayları okuduktan sonra bankaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası sınavları 2018


 Türkiye'de hizmet veren kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası'nda çalışmak isteyenler ise, Ziraat Bankası personel alımı linkine bakabilir. Ayrıca yukarıda verilen Ziraat Bankası linkleri ile resmi siteden de açık posizyonlara bakıp, sınav tarihleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

 

Garanti Bankası personel alımı


Türkiye'de en iyi çalışma koşullarına sahip bankalardan birisi de Garanti Bankası'dır. Sizde Garanti'de çalışmak için Garanti bankası personel alımı 2018 konusuna bakarak daha ayrıntılı bilgiler alabilir ve iş başvurusunu yapabilirsiniz.


Akbank sınavları 2018

Akbank sınav başvurusu 2018 yılı verilerine ulaşmak için işaretlenmiş konuya gidebilir ve Akbank personel alımı ve ilanları hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


İş Bankası sınavları 2018


Türkiye İş Bankası'nda çalışarak güzel bir kariyer yapmak ister misiniz? O halde İş Bankası personel alımı 2018 sayfasından, İş Bankası'nın güncel iş ilanlarına bakabilir ve sınav başvuru tarihlerini öğrenebilirsiniz.Bankalarda hangi görevler var?

Müfettiş Yardımcısı
Müfettiş Yardımcısı olarak çalışan Yönetim Kurulu adına, Genel Müdürlük Bölümlerinde, yurtiçi/yurtdışı şubelerde, Bankanın denetimi altındaki kuruluş ve işletmelerde, teftiş, soruşturma ve incelemeler yapan kişidir.

Uzman Yardımcısı
Uzman Yardımcısı pozisyonundaki çalışan banka personelleri ise, Genel Müdürlük Bölümlerinde ve Kurumsal Şubelerde, görev yaptığı birimin faaliyetlerini Banka mevzuatlarınca çerçevesinde takip edip, uygular ve geliştirmeler yaparlar. Yönetici adayı ise(MT) olarak yetiştirilen uzman yardımcıları, uzmanlık alanlarında aldıkları pek çok kurum içi ve dışı eğitimle çalışma alanlarında profesyonellik kazanmış olurlar.

Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanı
Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanı pozisyonundaki çalışanlar, Bankaların günün koşullarına göre altyapı ihtiyaçlarını ve hedeflerini ilgili birimlerle birlikte belirleyip, Bilgi Teknolojileri mimarisini geliştirir ve yönetim bilgi sistemleri ile iş zekâsı sistemlerini kurup, kurulan sistem ve alt yapıların en etkin ve verimli şekilde işletimini, bakımını ve güvenliğini ilgili bölümlerle işbirliği yaparak sağlamasıyla görevlidir.

Gişe Yetkilisi 
Gişe yetkilisi pozisyonundaki çalışan banka personelleri ise, Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesinde destek olan görevleri yerine getirir. Şubelerde gişe işlemleri ve operasyonel işlemlerde görev almanın yanı sıra performanslarına ve bulundukları şubelerde kadro imkânlarına göre satış, kambiyo, sorunlu kredilerin takibi gibi alanlarda da görev alırlar.

Servis Yetkilileri
Kredi, muhasebe gibi operasyon bölümlerinde işlemleri yönetip, yönlendiren görevlilerdir. İmza yetkisi gerektiren bu pozisyonlar için üstün performans göstermek veya sınavlarda başarılı olmak gerekmektedir.

Satış ve Müşteri Temsilcileri
Bu pozisyonda çalışan kişiler yoğun olarak kredi ve diğer ürünleri pazarlamak amacıyla doğrudan müşterilerle iletişim kurarlar. Satış performansına yönelik olarak şube içinde veya ağırlıklı olarak sahada görev alabilirler. Bu pozisyondaki çalışanların ikna kabiliyetinin yüksek olması beklenmektedir.

Çağrı Merkezi Elemanı
Bankaların Çağrı Merkezinde çağrı alma ve dış arama pozisyonlarındaki çalışanların kariyer yolu açık olup hem iletişim yetkinliklerini geliştirmekte hem de Bankacılıkla ilgili pek çok konuda derinlemesine bilgi sahibi olmaktadır. Bazı bankalarda 2 yıl çalıştıktan sonra şubeye tahin gibi hak da bu göreve verilmektedir.

Operasyon Elemanı
Operasyon Elemanı ise bankalardaki Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerindeki operasyonel faaliyetlerde görev alarak, veri girişi, kontrol, yazışma ve benzeri işleri desteklemektedir.

Takip Yetkilisi
Bankalarda hukuk müşavirliği ve müşavirliğe bağlı bölge teşkilatında; hukuksal işlemlerin iç ve dış evrak takibini yapar; noter, adliye, ticaret odası, tapu daireleri ve diğer kamu kuruluşları ile ilgili işleri yürütürler. Takip yetkilisi kariyer yolu kapalı bir pozisyondur.

İhtisas Elemanı
Mühendis, avukat ve mimar gibi pozisyonlarda çalışan personellere denir.

Özel Güvenlik Görevlisi
Özel güvenlik görevlileri ise şubelerde ve bankanın belirlediği alanlarda güvenlik görevini yerine getirmekle görevli personellerdir.

Şoför
Bankalarda, makam şoförü ile paraların nakili göreviyle şoför olarak çalışan elemanlardır.

Banka Sınavları 2018

Eğer sizde bankacı olarak çalışmak için iyi bir kariyer planı yapıyorsanız, yukarıda sizler için verdiğimiz banka eleman alımları için ilgili linkleri kullanabilirsiniz. Bankalar personel alımları yapacakları sırada hem resmi sitelerinden hem de iş ilanı ve kariyer sitelerinden duyurular yaparlar. Bu açılan iş ilanları ile sınav tarihleri ve aday kriter şartları yer verilir. Bazı bankalar yazılı sınavdan sonra mülakat sınavlarıyla adayları değerlendiriken, bazılarıysa direk olarak bankacı adaylarını mülakata çağırırlar. Sizde banka sınavları sayfamızdaki güncel iş ilanlarına göz atabilir ve ilgili açık pozisyonları değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan banka personel alımı 2018 yılı verileri de sitemiz üzerindeki yer alan konulardan paylaşılmaktadır, aynı zamanda yukarıdaki banka linklerinden de sınav tarihleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.