Banka Sınavları Ne Zaman 2019 Banka Personel Alımları 2019


Banka Sınavları Ne Zaman 2019 Banka Personel Alımları 2019

Eğer bankacı olarak iş hayatına başlamak istiyorsanız, banka sınavları ne zaman 2019 yılında diye merak edebilirsiniz. İşte sizler için araştırdığımız banka sınav tarihleri ile personel alımları 2019 yılı iş ilanları.

sponsorlu reklamlar
Banka Sınavları Ne Zaman 2019 Banka Personel Alımları 2019
02 Ocak 2019 Çarşamba 16:24 tarihinde paylaşıldı.


Anında onaylanan kredi kartı:
Buraya tıklayın, hemen başvurunuzu yapın.

 

Sponsorlu bağlantılar
Banka sınavları 2019 yılında bir çok banka tarafından yapılacaktır. Bizde kredibankalar.com olarak bankacı olarak çalışma hayatına adım atmak isteyenler için banka sınav tarihleri 2019'e ait verileri aktarıyoruz. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası ve diğer bankalar açık pozisyonları için toplu alımlar yapmakta ve iş ilanları yayınlamaktadır. Sizde bu ilanları inceleyerek bankaların eleman alım kriterlerine göz atabilir, uygun pozisyon olması halinde online başvurunuzu yapıp banka sınavına katılmaya hak kazanabilirsiniz. Peki ne zaman bu banka sınavları, işte ilgili tarihleri bu konu üzerinden bankalar işe alım ilanları açtıkça paylaşacağız. Ayrıca bu sayfada bulunan banka ilanları sayfalarına göz atarak ilgili açık pozisyonlara bakabilirsiniz.


Banka sınavları ne zaman 2019

Yeni yılın gelmesiyle beraber bir çok bankacı adayı bu sorunun cevabını merak etmektedir. Aşağıda sizler için vereceğimiz linkler aracılığıyla bankların resmi internet sitesi üzerinden "banka iş ilanları 2019" yılına ait verileri öğrenebilirsiniz. Bankaların ayrıca eleman alım ilanlarına sitemiz üzerindeki konulardan da ulaşabilirsiniz. Güncel olarak bankalar eleman alımı ilanı açtıklarında sitemizde duyurusunu yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Sizde bu ilanlardaki kriterlere göz atarak uygun pozisyon olması halinde banka iş başvurusunu yapabilirsiniz.

 
İLANLAR

 
SON BAŞVURU

 
BURGAN BANK (12 İLAN)

 
18.02.2019

 
HSBC (10 İLAN)

 
18.02.2019

 
YAPI KREDİ (40 İLAN)

 
18.02.2019

 QNB
FİNANSBANK
(3 İLAN)

 
31.12.2019

 TEB (27 İLAN)

 17.02.2019


Bu sayfamız oldukça rağbet gördüğünden dolayı artık bu sayfa içeriğinden bankaların güncel iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Sayfayı favorilerinize ekleyerek sık sık takip edebilir ve yeni banka iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki güncel ilanlara göz atabileceğiniz gibi, yine aşağıda bulunan bankaların iş ilan sayfaları linkleri aracılığıyla da güncel iş ilanlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca facebook adresimizi de takip ederek bankaların iş ilanlarına ilk olarak siz ulaşabilirsiniz. (Facebook adresimiz için tıklayın:
https://fb.com/kredibankalar)


Not:
Bankaların yeni sınav duyuruları yapıldığında bu içerik güncellenecektir. Ayrıca aşağıda bulunan ilgili bankaların kariyer sayfalarına giderek güncel banka iş ilanlarına göz atabilirsiniz.


Yapı Kredi İş İlanları ve kariyer sayfası için 
tıklayınız.

Ziraat Bankası İş İlanları ve Banka Sınavları için tıklayın.

Vakıfbank iş başvurus sayfasına gitmek için tıklayın.


Teb kariyer sayfasına giderek açık pozisyonlar ve sınav tarihlerini görmek için 

tıklayın.QNB Finansbank iş ilanları ve sınav tarihleri ile açık pozisyonlar için 
tıklayın.

Odeabank sınav tarihleri ile personel alımı 2019 için 
tıklayın.

İş Bankası sınav tarihleri ve açık pozisyonlar için 
tıklayın.

İNG Bank açık pozisyonlar/ banka sınavları için 
tıklayın.

Halk Bankası insan kaynakları sayfası için 
tıklayın.

Denizbank açık posizyonlar ve sınavları için 

tıklayın.

BankPozitif eleman alım duyuruları için tıklayın.

Akbank personel alımı ve duyurular için tıklayın.

Albaraka açık pozisyonlar için ve sınav başvuruları için 
tıklayın.

 Yukarıda yer alan banka personel alımları ve sınavları için sizlere sunulan linkler, bankaların resmi internet sitesine yönlendirilmektedir. Banka sitelerine giriş yaparken, bankanın resmi sitesi olduğundan emin olduktan sonra bilgilerinizi paylaşınız. Site linkinde Https:// SSL'nin aktif olduğunu da kontrol ediniz.Yapı Kredi Bankası Personel Alımı


 Ülkemizde yer alan en köklü bankalardan birisi olan Yapı Kredi Bankası'nda mayıs ayı içerisinde personel alımı yapılacağı duyuruldu. Sizde
Yapı Kredi Personel Alımı 2019 sayfasına göz atabilir ve detayları okuduktan sonra bankaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası sınavları 2019


 Türkiye'de hizmet veren kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası'nda çalışmak isteyenler ise,
Ziraat Bankası personel alımı linkine bakabilir. Ayrıca yukarıda verilen Ziraat Bankası linkleri ile resmi siteden de açık posizyonlara bakıp, sınav tarihleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

 

Garanti Bankası personel alımı


Türkiye'de en iyi çalışma koşullarına sahip bankalardan birisi de Garanti Bankası'dır. Sizde Garanti'de çalışmak için
Garanti bankası personel alımı 2019 konusuna bakarak daha ayrıntılı bilgiler alabilir ve iş başvurusunu yapabilirsiniz.


Akbank sınavları 2019

Akbank sınav başvurusu 2019 yılı verilerine ulaşmak için işaretlenmiş konuya gidebilir ve Akbank personel alımı ve ilanları hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


İş Bankası sınavları 2019


Türkiye İş Bankası'nda çalışarak güzel bir kariyer yapmak ister misiniz? O halde
İş Bankası personel alımı 2019 sayfasından, İş Bankası'nın güncel iş ilanlarına bakabilir ve sınav başvuru tarihlerini öğrenebilirsiniz.Bankalarda hangi görevler var?

Müfettiş Yardımcısı
Müfettiş Yardımcısı olarak çalışan Yönetim Kurulu adına, Genel Müdürlük Bölümlerinde, yurtiçi/yurtdışı şubelerde, Bankanın denetimi altındaki kuruluş ve işletmelerde, teftiş, soruşturma ve incelemeler yapan kişidir.

Uzman Yardımcısı
Uzman Yardımcısı pozisyonundaki çalışan banka personelleri ise, Genel Müdürlük Bölümlerinde ve Kurumsal Şubelerde, görev yaptığı birimin faaliyetlerini Banka mevzuatlarınca çerçevesinde takip edip, uygular ve geliştirmeler yaparlar. Yönetici adayı ise(MT) olarak yetiştirilen uzman yardımcıları, uzmanlık alanlarında aldıkları pek çok kurum içi ve dışı eğitimle çalışma alanlarında profesyonellik kazanmış olurlar.

Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanı
Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanı pozisyonundaki çalışanlar, Bankaların günün koşullarına göre altyapı ihtiyaçlarını ve hedeflerini ilgili birimlerle birlikte belirleyip, Bilgi Teknolojileri mimarisini geliştirir ve yönetim bilgi sistemleri ile iş zekâsı sistemlerini kurup, kurulan sistem ve alt yapıların en etkin ve verimli şekilde işletimini, bakımını ve güvenliğini ilgili bölümlerle işbirliği yaparak sağlamasıyla görevlidir.

Gişe Yetkilisi 
Gişe yetkilisi pozisyonundaki çalışan banka personelleri ise, Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesinde destek olan görevleri yerine getirir. Şubelerde gişe işlemleri ve operasyonel işlemlerde görev almanın yanı sıra performanslarına ve bulundukları şubelerde kadro imkânlarına göre satış, kambiyo, sorunlu kredilerin takibi gibi alanlarda da görev alırlar.

Servis Yetkilileri
Kredi, muhasebe gibi operasyon bölümlerinde işlemleri yönetip, yönlendiren görevlilerdir. İmza yetkisi gerektiren bu pozisyonlar için üstün performans göstermek veya sınavlarda başarılı olmak gerekmektedir.

Satış ve Müşteri Temsilcileri
Bu pozisyonda çalışan kişiler yoğun olarak kredi ve diğer ürünleri pazarlamak amacıyla doğrudan müşterilerle iletişim kurarlar. Satış performansına yönelik olarak şube içinde veya ağırlıklı olarak sahada görev alabilirler. Bu pozisyondaki çalışanların ikna kabiliyetinin yüksek olması beklenmektedir.

Çağrı Merkezi Elemanı
Bankaların Çağrı Merkezinde çağrı alma ve dış arama pozisyonlarındaki çalışanların kariyer yolu açık olup hem iletişim yetkinliklerini geliştirmekte hem de Bankacılıkla ilgili pek çok konuda derinlemesine bilgi sahibi olmaktadır. Bazı bankalarda 2 yıl çalıştıktan sonra şubeye tahin gibi hak da bu göreve verilmektedir.

Operasyon Elemanı
Operasyon Elemanı ise bankalardaki Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerindeki operasyonel faaliyetlerde görev alarak, veri girişi, kontrol, yazışma ve benzeri işleri desteklemektedir.

Takip Yetkilisi
Bankalarda hukuk müşavirliği ve müşavirliğe bağlı bölge teşkilatında; hukuksal işlemlerin iç ve dış evrak takibini yapar; noter, adliye, ticaret odası, tapu daireleri ve diğer kamu kuruluşları ile ilgili işleri yürütürler. Takip yetkilisi kariyer yolu kapalı bir pozisyondur.

İhtisas Elemanı
Mühendis, avukat ve mimar gibi pozisyonlarda çalışan personellere denir.

Özel Güvenlik Görevlisi
Özel güvenlik görevlileri ise şubelerde ve bankanın belirlediği alanlarda güvenlik görevini yerine getirmekle görevli personellerdir.

Şoför
Bankalarda, makam şoförü ile paraların nakili göreviyle şoför olarak çalışan elemanlardır.

Banka Sınavları 2019

Eğer sizde bankacı olarak çalışmak için iyi bir kariyer planı yapıyorsanız, yukarıda sizler için verdiğimiz banka eleman alımları için ilgili linkleri kullanabilirsiniz. Bankalar personel alımları yapacakları sırada hem resmi sitelerinden hem de iş ilanı ve kariyer sitelerinden duyurular yaparlar. Bu açılan iş ilanları ile sınav tarihleri ve aday kriter şartları yer verilir. Bazı bankalar yazılı sınavdan sonra mülakat sınavlarıyla adayları değerlendiriken, bazılarıysa direk olarak bankacı adaylarını mülakata çağırırlar. Sizde
banka sınavları sayfamızdaki güncel iş ilanlarına göz atabilir ve ilgili açık pozisyonları değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan banka personel alımı 2019 yılı verileri de sitemiz üzerindeki yer alan konulardan paylaşılmaktadır, aynı zamanda yukarıdaki banka linklerinden de sınav tarihleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 13 yorum mevcut

  • Rahime Bingül 3 hafta önce yorumlandı

   tek hayalim bankacı olmak.2019 yılındaki banka ilanlarına ulaşmak için sürekli sayfanızı takip ediyorum.

  • Leyla Şen 2 ay önce yorumlandı

   bende 2019 yılında bankacı olmak istiyorum. banka sınavları sayfalarınızı ve konularınızı sürekli olarak takip ediyorum.

  • Leyla Aktepe 2 ay önce yorumlandı

   Bende bankacı olmak için banka sınavları konularını sürekli takip ediyorum, banka sınavlarına 2019 yılında da gireceğim, inş. başarılı olurum ve sınavları kazanırım.

  • Kredibankalar.com 2 ay önce yorumlandı

   Merhaba, sitemizi takip ederek bankaların sınav tarihlerini öğrenebilir, güncel sınavlara girerek başarılı olduktan sonra siz de bankacı olabilirsiniz.

  • kredibankalar.com @ilanda 2 ay önce yorumlandı

   Merhabalar, banka sınavları 2109 sayfamızı takip ederek siz de güncel sınav tarihlerini öğrenebilir, sınavlara katılarak başarılı olduktan sonra bankacı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Kredibankalar.com @esra örnek 2 ay önce yorumlandı

   Esra hanım merhabalar, Ziraat Bankası'nın güncel sınav tarihleri yakında banka tarafından duyurulacaktır. Sınav tarihi yayınlandıktan sonra bu sayfa güncellenerek duyuru yapılacaktır.

  • esra örnek 2 ay önce yorumlandı

   ziraat 2019 banka sınavı ne zaman

  • ilanda 3 ay önce yorumlandı

   snava girip bankada calismak istiyom

  • Yasin Özturan 3 ay önce yorumlandı

   2019 yılında Akbank'ta işe başlamak için banka sınavlarını takip ediyorum. Bankaların ilanlarına sürekli bakıyorum ama bana uygun olmuyor bir türlü demekki kısmet olmuyor. Geçen yıl Ziraat Bankası personel alımlarını takip ederek başvurumu yapmıştım ama oradan da elendim malesef ki, banka sınavları 2019 yılı için bir çok bankanın sık sık toplu alımları olacak diye haberler de çıkıyor ara sıra...

  • Esmeray 3 ay önce yorumlandı

   Ziraat Bankası personel alımı 2019 yılında ne zaman açıklayacak çok merak ediyorum ben de ziraat bankasında memur olarak çalışmak istiyorum. banka sınavlarını sürekli takip ediyorum 2019 yılında bankacı olarak çalışmak için.

  • Niyazi Bankacı 3 ay önce yorumlandı

   banka sınavları 2019 yılında hangi tarihlerde, özellikle ziraat bankası sınavlarını merak ediyorum bankacı olarak çalışmak istiyorum, teşekkür ederim.

  • Mahmut 3 ay önce yorumlandı

   2019 yılında bankacı olarak çalışmak istiyorum bundan dolayı banka sınavları ve tarihleri 2019u sürekli takip ediyorum.

  • Mahmut 3 ay önce yorumlandı

   guncel olarak banka is ilanlarini 2019 yilinda da takip ediyorim bence banka sinavlari 2019 yilinda kisa zaman sonra yapilacak, ozlikle ziraat bankasini takip ediyorum.

  TÜM YORUMLAR