sponsorlu bağlantılar

İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Sınavı 2018

Bankacı olmak isteyenler için sitemizde sınav tarihlerini paylaşmaya devam ediyoruz. İş Bankası sınavı 2018 yılında, bilgi teknolojileri sistem uzman alımı yapacağını duyurdu.

İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Sınavı 2018

2018-02-07 20:09:38

sponsorlu bağlantılar
İş Bankası sınavları 2018yılı verilerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Sizde sitemizi sosyal medya hesaplarından takip ederek, banka iş ilanlarını ve sınav tarihlerini öğrenebilirsiniz. Türkiye İş Bankası Bilgi Teknolojileri Uzman Alımı için sınav tarihlerini resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Sizde ilgili pozisyon için aranan şartları taşıyorsanız iş başvurusunu hemen yapabilir ve sınava girmeye hak kazanabilirsiniz. Peki sınav şartları neler, sınav ne zaman yapılacak, hangi yolları izlemek gerekiyor işte tüm detaylar.


İş Bankası'nın internet sitesi üzerinde yer alan duyuruya göre, sınav başvuruları 15 Şubat 2018 saat 12.00'a kadar kabul edilecektir. Sınav tarihi ise 24 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacaktır. Duyuru aşağıdaki görseldeki gibi site üzerinde yapılmıştır. Sınav başvuruları ise sadece cv.isbank.com.tr adresinde İş Bankası aday kariyer sayfasından yapılabilecek. Bankanın sınav için başvuru şartları ise aşağıda yer almaktadır. En altta bulunan ilgili linkler aracılığıyla sınav hakkında daha fazla detay sahibi olabilirsiniz.
 

İş Bankası bilgi teknolojileri sınavı İş Bankası'nda çalışmak isteyenler için uygun açık pozisyonlar ile sınav tarihlerini bu konuda paylaştık. Sizde kariyer sayfalarından ve İş Bankası sitesi üzerinden bu ilanları takip edebilirsiniz. İş Bankası sınavları 2018yılında ilk olarak bunlardan ibarettir, yeni ve güncel ilanlara aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

Banka sınavları 2019
İş Bankası personel alımı 2018
İş Bankası açık pozisyonlar sayfası; 
https://goo.gl/18QvCN
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA