İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Sınavı 2018

Bankacı olmak isteyenler için sitemizde sınav tarihlerini paylaşmaya devam ediyoruz. İş Bankası sınavı 2018 yılında, bilgi teknolojileri sistem uzman alımı yapacağını duyurdu.

İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Sınavı 2018

İş Bankası sınavları 2021yılı verilerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Sizde sitemizi sosyal medya hesaplarından takip ederek, banka iş ilanlarını ve sınav tarihlerini öğrenebilirsiniz. Türkiye İş Bankası Bilgi Teknolojileri Uzman Alımı için sınav tarihlerini resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Sizde ilgili pozisyon için aranan şartları taşıyorsanız iş başvurusunu hemen yapabilir ve sınava girmeye hak kazanabilirsiniz. Peki sınav şartları neler, sınav ne zaman yapılacak, hangi yolları izlemek gerekiyor işte tüm detaylar.

İş Bankası'nın internet sitesi üzerinde yer alan duyuruya göre, sınav başvuruları 15 Şubat 2018 saat 12.00'a kadar kabul edilecektir. Sınav tarihi ise 24 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacaktır. Duyuru aşağıdaki görseldeki gibi site üzerinde yapılmıştır. Sınav başvuruları ise sadece cv.isbank.com.tr adresinde İş Bankası aday kariyer sayfasından yapılabilecek. Bankanın sınav için başvuru şartları ise aşağıda yer almaktadır. En altta bulunan ilgili linkler aracılığıyla sınav hakkında daha fazla detay sahibi olabilirsiniz.İş Bankası bilgi teknolojileri sınavı İş Bankası'nda çalışmak isteyenler için uygun açık pozisyonlar ile sınav tarihlerini bu konuda paylaştık. Sizde kariyer sayfalarından ve İş Bankası sitesi üzerinden bu ilanları takip edebilirsiniz. İş Bankası sınavlarıilk olarak bunlardan ibarettir, yeni ve güncel ilanlara aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

Yorum yap: