İş Bankası Personel Alımı 2018

Bankacı olarak çalışmak isteyenler için İş Bankası personel alımı 2018 yılı ilanlarını hazırladık. Banka sınavları ve personel alımlarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

İş Bankası Personel Alımı 2018

 

 Sizde bankada çalışmak istiyorsanız, İş Bankası açık pozisyonlarına göz atarak yeni bir iş bulabilirsiniz. İş Bankası personel alımı 2018 yılında bazı dönemlerde yapılmaktadır. Toplu alımların yanı sıra bireysel boş pozisyonlar için de personel alımlarını yapacak olan İş Bankası'nın sınav tarihleri ve duyurularını sizlere paylaşıyoruz. Aşağıda yer alan link ve bilgiler aracılığıyla iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İş Bankası tarafından gerek resmi web sitesi gerekse Kariyer sitelerinden eleman alımı ilanları açılmakta ve açık pozisyonlar ilanla duyurulmakta; şartları da ilan içerisinde yer almaktadır. Sizde ilgili ilanın kriterlerine bakarak, ilgili pozisyon için şartları taşıyorsanız İş Bankası'na iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte ise uygun görülmeniz durumunda banka tarafından mülakat ve yazılı sınavlara çağrılabilirsiniz. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra ise, eğer işe kabul edildiğiniz taktirde bankanın şubesinde çalışmaya başlayabilirsiniz. 

İş Bankası personel alımları 2018 konusunda kariyer sayfalarının linkleri yer almaktadır.


Bu sayfayı hazırlarken ilanlara göz attığımızda ise (07.02.2018) İş Bankası'nda açık posizyonların; Bilgi Teknolojileri Sistem Uzman Yardımcısı Sınavı (24.02.2018) ve Şoför alım sınavı (09 Şubat 2018) tarihleri için duyurular yer almaktadır. Ayrıca güncel cv'nizi İş Bankası'nın kariyer sayfasından bankaya göndererek uygun pozisyon olması durumunda çağrılabilirsiniz. Bilgi Teknolojileri Sistem Uzman Yardımcısı Sınavı başvuru şartları ve tüm gerekli bilgileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankanın diğer boş pozisyonlarını ve duyurularını da aşağıdaki linklerden ulaşmanız mümkündür. İş Bankası personel alımı 2018 yılında yeni açık posizyonlar olduğunda sizler için konular paylaşacağız. Sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek banka personel alımı ilanlarını ilk siz öğrenebilirsiniz.

İş Bankası bilgi teknolojileri sınavı
İş Bankası açık posizyonlar sayfası (İş Bankası resmi sitesine yönleneceksiniz.)
Garanti Bankası personel alımı 2018

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat