sponsorlu bağlantılar

Yapı Kredi Bankası Mayıs Ayında En Az Lise Mezunu Personeller Alacak

Yapı Kredi personel alımları 2018 yılı içinde devam ediyor. Mayıs ayında Yapı Kredi Bankası en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu, işte söz konusu ilan.

sponsorlu reklamlar

2018-05-04 17:46:28

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Kariyer siteleri aracılığıyla personel alımı yapacağını duyuran Yapı Kredi personel alımı 2018 çok sayıda yapacak. Sizde ilanda yer alan şartları tamamlamanız halinde Yapı Kredi Bankası'na iş başvurusu yapabilir ve işe kabul edilmeniz halinde hemen Yapı Kredi'de çalışmaya başlayabilirsiniz.

YAPI KREDİ PERSONEL ALIMI

Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan işe alım ilanına göre Müşteri iletişim merkezi yetkilisi, Müşteri iletişim merkezi satış sorumlusu, Müfettiş yardımcısı, Risk metodolojileri ve modelleme uzmanı, kobi kredileri tahsis uzmanı, yatırım türev piyasa uzmanı, proje mühendisi, portföy destek asistanı, özel banka portföy yöneticisi, kobi portföy yöneticisi, kredi ve teminat veri kalite uzmanı, sezonluk gişe işlemleri yetkilisi, teminat yönetim uzmanı, çevre mühendisi, kobi iş geliştirme uzmanı, fon hizmet uzmanı, yazılım geliştirici, yönetici asistanı kadroları için personel alımı yapacağını duyurdu.

İLGİLİ: Banka Sınavları


Başvurularda Aranan Şartlar:

Yapı Kredi Bankası personel alımı 2018 için aranan genel şartlar ise Bilgisayar kullanma yeteneği üst düzey olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması yada 2 yıl tecilli, tecrübeli yada tecrübesiz olmak şartları yer alırken, kadrolara göre şartlar değişiklik gösterebilmektedir. İlan detaylarını incelemek isteyen kişiler
buraya tıklayarak Kariyer ilan detaylarına göz atabilir ve başvurusunu yapabilir.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Halkbank Enflasyon Korumalı Mevduat Hesabı
Tarih : 2019-05-20 23:41:00
Garanti Bankası Enflasyon Endeksli Hesap
Tarih : 2019-05-20 23:21:00
TEB Gram Altın Fiyatları Takibi
Tarih : 2019-05-15 19:41:43
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA