Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı 2022

Ziraat Bankası 2022 müfettiş yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. 30 kişilik kadro alımı için ilan şartları bu sayfada yer almaktadır.

Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı 2022

Ziraat Bankası 2022 yılında personel alım ilanlarını yayımladı! 2022 yılında Müfettiş Yardımcısı alımı başvuru şartları ve son başvuru tarihi ile alakalı tüm gerekli bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Her yıl personel alımı yapan Ziraat Bankası, Müfettiş Yardımcısı kadrosunda çalıştırılmak üzere 30 kişi alım yapacak.

Genel Hususlar

Sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.

Çalışma ili İstanbul’dur.

Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Üniversite, gerekli hallerde adayların sınava gireceği yerleri önceden duyurmak kaydıyla değiştirebilecektir.

Mülakat süreci Bankamız tarafından yürütülecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. 01.01.1992 ve sonrası doğumlu olmak,

3. Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı ve Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı sınavları ortak yapılacaktır. Adaylar, İdari Alan veya Mühendislik Alanı (Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği, Altyapı ve Sistem/Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya İş Analisti/Endüstri-İşletme Mühendisliği) tercihi yapacak olup Mühendislik Alanından sınava girecek adaylar için çalışılacak şirket/unvan mülakat aşamasında belirlenecektir.

4. Adaylardan aşağıdaki tabloda yer alan bölümlerden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurt dışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak şartı aranmaktadır.

5. Daha önce T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı’nın mülakat aşamasında elenmiş adaylar sınava başvurmaları halinde, sadece Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı alanında değerlendirilecektir.

6. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

Son Başvuru Tarihi

Ziraat Bankası müfettiş yardımcısı ilanı için son başvuru tarihi 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 23:59 olarak belirlenmiştir.

Sınava Başvuru Nasıl Yapılır?

Müfettiş yardımcısı sınavına başvuru yapmak isteyen adaylar, 4 Ocak 2022 - 21 Ocak 2022 cuma günü saat 23:59'a kadar Anadolu Üniversitesi https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet adresinden üye olarak başvurularını gönderebilirler.

Sınava başvuru yapacak adaylar Üniversitenin belirlemiş olduğu 280 TL ücreti ödemesi gerekmektedir. Ödeme işlemi, kredi kartı veya banka kartı ile yapılabilir.

Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilecek Hususlar:

Sınav başvurusu sırasında HES (Hayat Eve Sığar) kodunun girilmesi gerekmektedir.

Formda beyan edilen özgeçmiş bilgilerinin sınav başvuru koşullarına uymaması halinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İşe alım sürecinin herhangi bir aşamasında aranan nitelikleri taşımadığı veya gerçeğe aykırı beyanda bulundukları tespit edilen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Yanlış bilgi veren veya bazı bilgileri gizlediği tespit edilen aday, bundan doğacak sorumlulukları kabul etmiş sayılacak ve gerçek dışı beyanla işe alımdan dolayı Banka’nın uğrayabileceği her türlü zarardan sorumlu olacaktır. Sınav Süreci Sınav Daveti • Adaylar tercih ettikleri sınav merkezinde sınava gireceklerdir.

Başvurusu kabul edilen adaylar sınav yeri ve saatini bildiren “Sınav Giriş Belgesi”ni 14 Şubat 2022 Pazartesi gününden itibaren Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesinden T.C. kimlik numaralarını girerek alabileceklerdir.

Yazılı Sınav

Yazılı sınav, ilan edilen sınav merkezlerinde 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da başlayacak ve çoktan seçmeli test şeklinde yapılacaktır.

Adaylar sınava girebilmek için Sınav Giriş Belgesi ile Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesini (fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport) ibraz etmek zorundadırlar. Bunların dışında başka hiçbir belge sınava girebilmek için geçerli olmayacaktır.

Sınav giriş belgesi veya fotoğraflı kimlik belgesi yanında olmayan adaylar yazılı sınava alınmayacaktır.

Ziraat Bankası Müfettiş Alım ilanı resmi duyurusunu PDF olarak indirmek için tıklayın.

Yorum yap:

Kapat