Payoneer Anlaşmalı Bankalar Hangileridir?

Türkiye'de Payoneer anlaşmalı bankalar hangileridir diye merak edenlere, Payoneer anlaşmalı banka ve ATM listesini sizler için paylaştık.

Payoneer Anlaşmalı Bankalar Hangileridir?

Payoneer, dünya genelinde kullanılan Türkçe desteği de bulunan para transferi aracıdır. 2005 yılında kurulan Payoneer, merkezi ABD'dedir. Özellikle internet üzerinden kazanç sağlayan kişiler kazançlarını Payoneer hesabına aktararak banka hesabına transfer edebilir veya dolar olarak anlaşmalı bankaların ATM'lerinden nakit para çekimi yapabilir. Bu sayfamızda Payoneer anlaşmalı bankalar ve ATM'lerini sizler için hazırladık.

Payoneer hesabınızı Amazon veya Adsense reklam kazancı için kullanıyorsanız, sizlere daha ucuz komisyon oranıyla para transferi için kullanabileceğiniz Wise'yi tanıttık:

Amazon dropshipping para çekme

Payoneer Nedir?

Payoneer dünya çapında özellikle Google ve Amazon gibi büyük firmaların bile ödeme yöntemi olarak kullandığı, bir online para transfer hizmeti kuruluşudur. 2005 senesinden beridir aktif olarak hizmet verdiğinden dolayı diğer rakiplerine göre oldukça güvenilirdir. PayPal'ın Türkiye'den ayrılmasından sonra Türkiye'de Paypal alternatifi olarak pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Diğer rakiplerine göre oldukça hızlı çalışan sistemi ve uygun komisyon oranlarından dolayı Türkiye'de de binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.

Payoneer Avantajları Nelerdir?

Payoneer hesabınızda bulunan paranızı farklı bir para birimine dönüştürmek için sadece %0,05 gibi komisyon ücreti ödersiniz.

Payoneer hesabınızdaki parayı, Türkiye'de bulunan banka hesabınıza transfer etmek için %2 gibi bir komisyon ücreti ödersiniz.

Payoneer hesabı açtıktan sonra, Payoneer kartı talep ederek, Payoneer kartınızla anlaşmalı bankaların ATM'lerinden para çekebilirsiniz.

Payoneer kart, Master Card güvencesi altında olduğundan dolayı oldukça güvenilir ve denetlenen bir sisteme sahiptir.

Diğer ödeme kuruluşlarında sistem üzerinden para dönüştürürken komisyon oranlarınız normal piyasanın çok üstünde olmaktadır. Ancak Payoneer'de hangi para birimini seçerseniz, herhangi bir dönüşüm yapılmadan hesabınıza direkt olarak o para birimi yatmaktadır. Böylece istediğiniz kurdan paranızı dönüştürme şansınız olacaktır.

Payoneer dünya çapında tanınan ve Google, Amazon gibi firmalar tarafından bile tercih edilen bir kuruluştur.

Payoneer, kullanıcılarına pek çok kaynak ve firmadan ödeme alma imkanı sunmaktadır.

Kullanıcılar banka hesabı tanımlaması sonrasında Türkiye'deki bankalarından da para transferi yapabilir.

Türkçe dahil birçok dil desteği bulunmaktadır.

Payoneer Anlaşmalı Bankalar

Payoneer'in Türkiye'de anlaşmalı olduğu bankalar, Master Card anlaşmalı olan bankaların hepsidir diyebiliriz. Türkiye'de dolar çekilebilen ATM'lerin hepsinden Payoneer kartınızı kullanarak para çekebilirsiniz. Master Card logosu () bulunan tüm ATM'lerden Payoneer kartınızda bulunan bakiyenin çekimini yapabilirsiniz.

Payoneer kartın en çok kullanıldığı bankalar ise TEB, Akbank, Yapı Kredi, Denizbank, Garanti BBVA, İNG, İş Bankası, Kuveyt Türk olarak sıralanabilir.

Moneygram anlaşmalı bankalar

Western Union anlaşmalı bankalar

Yorum yap:

Kapat