Türk Telekom bedava internet paketleri 2021

Bu sayfadan Türk Telekom bedava internet 2021 yılı kampanya ve paketlerine bu sayfadan göz atabilir, ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketleri 2021

Türk Telekom bedava internet 2021 yılı kampanyaları bir çok kampanya teklifleriyle Türk Telekom'un müşterilerine veriliyor. Siz de internetsiz kaldım ne yapmam gerekiyor, hediye internet paketleri hangileri, para vermeden bedava internet paketi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan ücretsiz internet paketlerinden birisini seçebilir ve hediye mobil internet paketinizin gelmesinden sonra internetin tadını para ödemeden çıkarmaya başlayabilirsiniz. Özellikle Türk Telekom'a para ödemeden internet paketini bedavaya getirmek isteyen kişiler, Türk Telekom ücretsiz internet hediyelerini ısrarla merak etmektedirler. Türkiye'de hizmet veren operatör firmaları arasında yer alan eski adıyla Avea, yeni adıyla Türk Telekom firması, kullanıcılarına sınırsız hediyeler vermeye devam ediyor.

 

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Siz de faturalı ve faturasız Avea hattınıza internet paketi yüklemek istiyorsanız bu sayfamız üzerinden güncel internet hediyelerine göz atabilirsiniz. Sitemizi takip ederek Türk Telekom firmasının tüm kampanya ve hediye paketlerini kullanabilirsiniz. Güncel olarak yayınlanan Türk Telekom bedava internet alma yollarını aşağıda maddeler halinde sıraladık, size uygun olanını seçerek siz de ücretsiz internet paketinizi hemen telefonunuza yükleyebilirsiniz. Türk Telekom'dan belli dönemlerde veya sürekli olarak, Türk Telekom kullanıcılarına özel sunulan paket ve kampanya ile satın alım veya herhangi bir ürün satın almadan "ücretsiz" olarak sunulan İnternet paketidir. Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom'un veya farklı firmaların uygulamalarını kullanarak bedava internet paketi kazanabilir. Türk Telekom'dan bedava internet kazanmanız için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu sayfada yer alan Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemlerini deneyerek, siz de anında cep telefonunuza bedava internet paketi yükletebilirsiniz.

 
Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom'dan her hafta bedava internet paketleri sizin için tekrardan gündeme alındı. Sınırsız konuşma, mobil internet, Muud Premium üyeliği ve daha fazla ücretsiz hediyeler için siz de Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, Türk Telekom Online İşlemler'e giriş yaptıktan sonra Sil Süpür oyununu oynamanız gerekmektedir. Hediyeler ise her hafta çarşamba ve cuma günleri saat 06:00'a kadar yenilenmektedir. Hediyelerin yenileneceği günü uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz. Hediye hattınıza tanımlandıktan sonra tanımlama SMS'leri telefonunuza gönderilmektedir. Kampanyadan Türk Telekom biyeysel faturalı ve faturasız müşterileri yararlanabilir.

 
E-Fatura Hediye 1 GB Kampanyası
2021 yılında Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları arasında yer alan e-fatura kampanyası ile 1 GB internet kazanabilirsiniz. E-fatura abonesi olarak 1 GB interneti hemen hattınıza tanımlatın. Telefonunuzun SMS bölümüne girerek 1GB e-mail adresinizi yazarak 3008'e SMS gönderin. (Örnek SMS: 1GB turktelekom@turktelekom.com -> 3008 Gönder)
 • E-fatura aboneliğiniz başladıktan sonra 1 hafta boyunca 1 GB cepten internet kazanırsınız.
 • Mevcut e-fatura aboneleri kampanyadan yararlanamazlar.
 • Her müşteri bu kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilir.
 • Bedava internet başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanyadan yararlanmak için 1 GB boşluk e-posta adresinizi yazarak 3008'e kısa mesaj  gönderebilirsiniz.
 
Selfy Bol İnternetli Geceler Kamanyası
Türk Telekom Selfy'den bol internetli geceler kampanyası ile siz de; Gel Dene 1GB, Gel Dene 3 GB, Gel Dene 5 GB ve Hızlı 3 GB, Hızlı 5 GB, Bol Hızlı 7 GB, Süper 500 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Yeni Yıl 6 GB, 8 GB, 10 GB, Fırsat 8 GB tarifelerine kayıt yaptırarak her gee 00:00 - 00:06 arasında interneti BEDAVA kullanabilirsiniz.
 • Selfy üyesi faturalı Türk Telekom müşterileri, kampanya geçerli olduğu tarihte GECENET yazarak, Selfy üyesi olmayan kişiler ise GECENET T.C. Kimlik numarasını yazarak 4545'e SMS göndererek kayıt olabilirler.
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Selfy üyesi faydalanabilir. 7-25 yaş arasında hat sahipleri Selfy yazarak 4545'e SMS gönderip, hat sahibi olmayan kişiler T.C. kimlik numarasını yazarak 4545'e SMS göndererek Selfy'e üye olabilirler.

 

Otomatik Fatura Ödeme Talimat Kampanyası
Otomatik Türk Telekom fatura ödeme talimatı vererek siz de 1 hafta boyunca bedava 2GB cepten mobil internet hediyesi kazanabilirsiniz. Online İşlemler uygulamasından veya Türk Telekom online işlemlere giriş yaparak yada banka kanallarından otomatik fatura talimatı veren bireysel mobil faturalı hat sahipleri, tek bir sefer geçerli olmak üzere 2 GB haftalık internet kazanabilir.
 
 
EBA Türk Telekom internet kampanyası

"EBA bedava internet kampanyası" olarak 8 GB bedava internet dağıtıyor. Korona virüs ile birlikte uzaktan eğitim yaygınlaşınca Türk Telekom da öğrencilere özel olarak ilk başta 3 GB hediye internet paketi olan kampanyayı 8GB hediye olarak değiştirdi. Kampanyadan faydalanmak isteyenler "EBA" yazarak 5555'e SMS gönderebilir.

 
Hediye 2 GB Kampanyası
6 ay boyunca siz de ayda 2 gb internet kazanmak istiyorsanız bu kampanya tam da size göre. Hatay, İzmir, Mersin, Aydın, Şanlıurfa, Zonguldak illerinde "Renkli Tarifelere, Şanslı Tarifelere veya Aşmayan Tarifelere" gelen tüm kişiler Türk Telekom mağazalarından hediye 2 gb internet paketini alabiliyor. Renkli 3 GB tarifesini ayda 23 TL'ye alan müşteriler 2 gb daha kazanıyor ve 6 ay boyunca ayda 5 gb interneti doya doya kullanabiliyor.
 
4.5G Hediye İnternet Kampanyası
Sim kartını yenilemek isteyenlere Türk Telekom'dan müjde gibi bir kampanya geldi. Siz de eski hattınızı Türk Telekom bayilerine gelerek 4.5g'ye taşıyın, 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 30 GB'ı ücretsiz olarak kazanın. Hattınızı taşıdıktan sonra 4.G 30 GB yazdıktan sonra 5555'e göndermeniz de istenmektedir.
 
Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme
Türk Telekom bedava olarak her zaman kampanyalar düzenlemese de zaman zaman bunu resmi sitesinde duyurmaktadır. Biz sürekli Türk Telekom internet sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip ediyoruz ve bedava internet kampanyası olduğu anda bu konumuzu güncelliyoruz. Eğer internet paketiniz bittiyse tanıdıklarınızdan veya arkadaşınızdan internet paketi transfer etmesini isteyebilirsiniz. Bu kampanyada 100 MB 9 TL, 250 MB 12 TL, 1 GB 19 TL, 4GB 39 TL olarak ücretlendirilmektedir. Eğer bir arkadaşınıza hediye internet göndermek veya borç internet vermek istiyorsanız HEDİYE yazdıktan sonra internet paketi göndermek istediğiniz arkadaşınızın numarasını ve gönderim miktarını yazdıktan sonra 9433'e sms gönderin. (Örnek SMS: HEDİYE 552 142 **** 100 MB) Türk Telekom paket bilgilerini ve fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir, bu yüzden hediye internet paketi yollamadan önce Türk Telekom'dan fiyatlar hakkında bilgi alınız.
 
Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2021 yılında da Türk Telekom'dan sürpriz kampanyalar gelmeye devam ediyor. 10 GB'a kadar ücret ödemeden internet kazanma fırsatı yakalayabilir, siz de faturasız hattınız üzerinden hediye internet paketinizi doya doya kullanabilirsiniz.
 • 750 Dk. + 1000 SMS + 4 GB İnternet Paketi: 23 TL
 • 750 Dk. + 1000 SMS + 7 GB İnternet Paketi: 27 TL
 • 750 Dk. + 1000 SMS + 10 GB İnternet Paketi: 32 TL
 
Türk Telekom Hoşgeldin internet kampanyası
Bedava internet paketleri kampanyası kapsamında Türk Telekom'a yeni gelen herkese bol bol hediye internet vermektedir. Faturasız hat kullanıcısı olarak Türk Telekom'a gelinmesi ile birlikte ilk 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinizde toplamda 15 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca internetin yanı sıra 750 SMS paketi otomatik olarak hattınıza yüklenir. Kampanyaya katılmak istiyorsanız "BOLBOL" yazdıktan sonra 5555'e SMS gönderebilirsiniz.
 

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Faturalı operatör kullanıcıları, 15 GB'a kadar para ödemeden hediye internet kazanma fırsatı yaşıyor. Siz de hediye internet kazanma fırsatını yakalamak için faturalı hat paketlerine göz atınız:
 • Aylık 19 TL - 12 Ay boyunca 15 GB internet
 • Aylık 9 TL - Ekstra 2 GB İnternet
 • Aylık 15 TL - 10 GB yükseltilen hediye internet
 • Aylık 15 TL - Ek 5 GB Toplam 20 GB internet
 
E-Fatura Hediye 1 GB İnternet Kampanyası
Siz de Türk Telekom müşterisi olarak E-fatura abonesi olun, 1 GB interneti hemen kazanın. E-fatura aboneliğinizi başlattıktan sonra faturalarınızı e-posta üzerinden alabilir, sonrasında ise hem kağıt fatura israfını önleyebilir hem de hediye 1 GB interneti hemen kazanabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için 1GB e-posta adresiniz yazdıktan sonra 3008'e gönderiniz. (Örnek SMS: 1GB iletisim@turktelekom.com ->3008) Bu kampanyaya katılan tüm müşterilere 1 hafta geçerli olmak üzere 1 GB internet paketi hediye edilecektir. Her müşteri sadece 1 kez bu kampanyadan yararlanabilir, mevcut e-fatura müşterisi olan kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.
 
 
Bedava internet kazanmak istiyorsanız sizin için en iyi fırsat Türk Telekom Online İşlem uygulamasını akıllı cep telefonunuza yüklemek olacaktır. Online İşlem uygulamasını yükleyerek uygulama içeriğinde yer alan "Sil Süpür" kampanyasına girerek ayda 30 GB'a kadar hediye internet kazanma fırsatını yakayalabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet hilesi arasında resmi olarak kazanılan internet paket uygulaması da budur. Haftada bir kez bu uygulamaya giriş yaparak para ödemeden hediye interneterinizi alabilirsiniz. Ayrıca Sil Süpür kampanyasında sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve bir çok farklı hediyeler de verilmektedir. Hediyeler her hafta çarşamba günü veya Cuma güü saat 06:00'a kadar yenilenecektir. Hediyelerin yenileneceği günü uygulama üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Hediye kazandıktan sonra hediye internet kazandığınıza dair sms bilgilendirmesi alacaksınız, bu sms aldıktan sonra hediye internetlerinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Siz de artık internet paketlerine para ödemek istemiyor ve  Türk Telekom bedava internet 2021  kazanarak ücretsiz olarak internette işlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bu sayfamızda yer alan kampanya ve güncel bilgileri inceleyebilir ve hemen hediye internet paketlerinden kazanabilirsiniz. Sitemizi takip ederek Türk Telekom'un güncel kampanya ve tekliflerinden ilk yararlanan siz olabilirsiniz.
 

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma

Turkcell bedava internet

Ücretsiz numara sorgulama

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Hasan Masaltürk

abi daha önce turkcell kullanıyordum turkcell sürekli bedava internet veriyor ama bu arap operatörü Türk telekom bedava internet vermiyor. internetsiz kaldııııımmm.

2020-02-05 21:49:28 -
Kapat