Türk Telekom Bedava İnternet 2020 (GÜNCEL)

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 (GÜNCEL)

Bu sayfadan Türk Telekom bedava internet 2020 paket ve kampanyalarına ulaşabilir, hediye internetinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 (GÜNCEL)

2020-01-29 22:55:21

Türkiye'de hizmet veren operatör firmaları arasında yer alan eski adıyla Avea, yeni adıyla Türk Telekom firması, kullanıcılarına sınırsız hediyeler vermeye devam ediyor. Türk Telekom bedava internet 2020 yılında da bir çok kampanya teklifleriyle Türk Telekom'un müşterilerine veriliyor. Siz de internetsiz kaldım ne yapmam gerekiyor, hediye internet paketleri hangileri, para vermeden bedava internet paketi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan ücretsiz internet paketlerinden birisini seçebilir ve hediye mobil internet paketinizin gelmesinden sonra internetin tadını para ödemeden çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 

Türk Telekom 2020 Bedava İnternet

2020 senesine henüz yeni girmemizle beraber Türkiye'de pek çok farklı konu araştırılmaya devam ediliyor. Özellikle Türk Telekom'a para ödemeden internet paketini bedavaya getirmek isteyen kişiler, Türk Telekom ücretsiz internet hediyelerini ısrarla merak etmektedirler. Siz de faturalı ve faturasız Avea hattınıza internet paketi yüklemek istiyorsanız bu sayfamız üzerinden güncel internet hediyelerine göz atabilirsiniz. Sitemizi takip ederek Türk Telekom firmasının tüm kampanya ve hediye paketlerini kullanabilirsiniz. 2020 yılına ait güncel olarak yayınlanan Türk Telekom bedava internet alma yollarını aşağıda maddeler halinde sıraladık, size uygun olanını seçerek siz de ücretsiz internet paketinizi hemen telefonunuza yükleyebilirsiniz.
 

Türk Telekom Bedava İnternet Uygulamaları

Bedava internet kazanmak istiyorsanız sizin için en iyi fırsat Türk Telekom Online İşlem uygulamasını akıllı cep telefonunuza yüklemek olacaktır. Online İşlem uygulamasını yükleyerek uygulama içeriğinde yer alan "Sil Süpür" kampanyasına girerek ayda 30 GB'a kadar hediye internet kazanma fırsatını yakayalabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet hilesi arasında resmi olarak kazanılan internet paket uygulaması da budur. Haftada bir kez bu uygulamaya giriş yaparak para ödemeden hediye interneterinizi alabilirsiniz. Ayrıca Sil Süpür kampanyasında sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve bir çok farklı hediyeler de verilmektedir. Hediyeler her hafta çarşamba günü veya Cuma güü saat 06:00'a kadar yenilenecektir. Hediyelerin yenileneceği günü uygulama üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Hediye kazandıktan sonra hediye internet kazandığınıza dair sms bilgilendirmesi alacaksınız, bu sms aldıktan sonra hediye internetlerinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Hediye 2 GB Kampanyası

6 ay boyunca siz de ayda 2 gb internet kazanmak istiyorsanız bu kampanya tam da size göre. Hatay, İzmir, Mersin, Aydın, Şanlıurfa, Zonguldak illerinde "Renkli Tarifelere, Şanslı Tarifelere veya Aşmayan Tarifelere" gelen tüm kişiler Türk Telekom mağazalarından hediye 2 gb internet paketini alabiliyor. Renkli 3 GB tarifesini ayda 23 TL'ye alan müşteriler 2 gb daha kazanıyor ve 6 ay boyunca ayda 5 gb interneti doya doya kullanabiliyor.

 

4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Sim kartını yenilemek isteyenlere Türk Telekom'dan müjde gibi bir kampanya geldi. Siz de eski hattınızı Türk Telekom bayilerine gelerek 4.5g'ye taşıyın, 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 30 GB'ı ücretsiz olarak kazanın. Hattınızı taşıdıktan sonra 4.G 30 GB yazdıktan sonra 5555'e göndermeniz de istenmektedir.

 

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom bedava olarak her zaman kampanyalar düzenlemese de zaman zaman bunu resmi sitesinde duyurmaktadır. Biz sürekli Türk Telekom internet sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip ediyoruz ve bedava internet kampanyası olduğu anda bu konumuzu güncelliyoruz. Eğer internet paketiniz bittiyse tanıdıklarınızdan veya arkadaşınızdan internet paketi transfer etmesini isteyebilirsiniz. Bu kampanyada 100 MB 9 TL, 250 MB 12 TL, 1 GB 19 TL, 4GB 39 TL olarak ücretlendirilmektedir. Eğer bir arkadaşınıza hediye internet göndermek veya borç internet vermek istiyorsanız HEDİYE yazdıktan sonra internet paketi göndermek istediğiniz arkadaşınızın numarasını ve gönderim miktarını yazdıktan sonra 9433'e sms gönderin. (Örnek SMS: HEDİYE 552 142 **** 100 MB) Türk Telekom paket bilgilerini ve fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir, bu yüzden hediye internet paketi yollamadan önce Türk Telekom'dan fiyatlar hakkında bilgi alınız.

 

Türk Telekom Hediye İnternet Faturasız

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2020 yılında da Türk Telekom'dan sürpriz kampanyalar gelmeye devam ediyor. 10 GB'a kadar ücret ödemeden internet kazanma fırsatı yakalayabilir, siz de faturasız hattınız üzerinden hediye internet paketinizi doya doya kullanabilirsiniz.
  • 750 Dk. + 1000 SMS + 4 GB İnternet Paketi: 23 TL
  • 750 Dk. + 1000 SMS + 7 GB İnternet Paketi: 27 TL
  • 750 Dk. + 1000 SMS + 10 GB İnternet Paketi: 32 TL

 

Türk Telekom Hediye İnternet Faturalı

2020 Türk Telekom bedava internet faturalı operatör kullanıcıları, 15 GB'a kadar para ödemeden hediye internet kazanma fırsatı yaşıyor. Siz de hediye internet kazanma fırsatını yakalamak için faturalı hat paketlerine göz atınız:
  • Aylık 19 TL - 12 Ay boyunca 15 GB internet
  • Aylık 9 TL - Ekstra 2 GB İnternet
  • Aylık 15 TL - 10 GB yükseltilen hediye internet
  • Aylık 15 TL - Ek 5 GB Toplam 20 GB internet

 

E-Fatura Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Siz de Türk Telekom müşterisi olarak E-fatura abonesi olun, 1 GB interneti hemen kazanın. E-fatura aboneliğinizi başlattıktan sonra faturalarınızı e-posta üzerinden alabilir, sonrasında ise hem kağıt fatura israfını önleyebilir hem de hediye 1 GB interneti hemen kazanabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için 1GB e-posta adresiniz yazdıktan sonra 3008'e gönderiniz. (Örnek SMS: 1GB iletisim@turktelekom.com ->3008) Bu kampanyaya katılan tüm müşterilere 1 hafta geçerli olmak üzere 1 GB internet paketi hediye edilecektir. Her müşteri sadece 1 kez bu kampanyadan yararlanabilir, mevcut e-fatura müşterisi olan kişiler bu kampanyadan yararlanamaz.
 
Siz de artık internet paketlerine para ödemek istemiyor ve Türk Telekom bedava internet 2020 yılında kazanarak ücretsiz olarak internette işlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bu sayfamızda yer alan kampanya ve güncel bilgileri inceleyebilir ve hemen hediye internet paketlerinden kazanabilirsiniz. Sitemizi takip ederek Türk Telekom'un güncel kampanya ve tekliflerinden ilk yararlanan siz olabilirsiniz.
 

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma

Turkcell bedava internet 2020

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Hasan Masaltürk
Hasan Masaltürk

abi daha önce turkcell kullanıyordum turkcell sürekli bedava internet veriyor ama bu arap operatörü Türk telekom bedava internet vermiyor. internetsiz kaldııııımmm.

2020-02-05 21:49:28 -
Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: