Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?
sponsorlu bağlantılar

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

2020 yılında Turkcell bedava internet paket ve kampanyaları ile siz de hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

2020-01-29 22:48:18

 

Günümüzde özellikle 3G ve 4.5G yaygınlaşması ile akıllı cep telefonu kullanıcıları için internet vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle Turkcell bedava internet 2020 yılında bir çok kişi tarafından yapılmak istenmektedir. Gerek şehir içinde, gerek tatilde, denizde, dağda, köyde kısacası ülkemizin her köşesinde ve nereye gidersek gidelim operatörlerimizin bizlere sağladığı mobil internet bağlantısı büyük önem taşımaktadır. Bu internet bağlantısı günlük işlerimizi veya sosyal bağlantılarımızı kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır. Tabi ki hayatımızı bu kadar kolaylaştıran ve kullanıcılar için vazgeçilmez olan bu mobil internet hizmeti, operatörler tarafından belirli ücretler karşılığında sağlanmaktadır. Bu ücretler faturalı ya da faturasız hatlar için mobil internet (Gigabyte) GB miktarına göre paketler halinde müşterilere sunulur ve paket miktarları yani GB arttıkça fiyatlar da doğru orantılı olarak artmaktadır. İnternet kullanımının fazla ve ek internet paketleri fiyatlarının bu denli yüksek olması, kullanıcılıları Turkcell’in sağladığı 2020 yılı bedava internet kampanyalarını araştırmaya ve takip etmeye sevk etmektedir.

 

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Dijital Operatör Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası: Turkcell Dijital Operatör, Turkcell’in tüm kullanıcılarına sunduğu bir uygulamadır. Uygulama, işletim sisteminize göre appstore ve play store üzerinden kolayca indirilebilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra sizden istenilen bilgileri girerek giriş yamanız gerekmektedir. Ana sayfa üzerinde salla kazan butonu kolayca görünmektedir. Baloncuk halinde beliren bu kısma tıkladıktan sonra telefonunuzu hafifçe sallayarak size her hafta tanımlanan hediyelerinizi ekranda görebilirsiniz. Salla kazan hakkınız her Cuma saat 09:00’da yenilenir,  Perşembe 23:50 ye kadar o hafta ki salla kazan hakkınızı kullanabilirsiniz. Ekstra olarak doğum günlerinizde ya da bayramlarda ekstra salla kazan hakkı müşterilere sunulmaktadır. Salla kazan hediyeleri ile haftalık olarak ek internet paketlerini hediye olarak kazanma şansınız oldukça yüksektir. Tanımlanan hediyenizi tarafınıza SMS ile bildirildikten hemen sonra kullanabilirsiniz. Hediye kullanım miktarınız ve son kullanım süreniz size gönderilen SMS de belirtilmektedir. 

 

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell BİP uygulaması ile bedava internet kazanma fırsatı yakalayabilmek için daha önce bu kampanyaya dahil olmamış olmanız gerekmektedir. BİP Turkcell’in diğer bir Turkcell kullanıcısı ile internet gerektirmeyen sınırsız mesajlaşma uygulamasıdır. Eğer bu uygulama ile daha fazla arkadaşınız ile görüşmek isterseniz Turkcell’in kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Davet ettiğiniz her 5 kişi uygulamayı yüklerse 1 aylık 1 GB internet paketi kampanyasından yararlanmış olursunuz. 10 kişi davet ettiğinizde 10 kişi davetinizi kabul ederse 2 GB bedava internet paketine sahip olursunuz. Turkcell’in BİP mesajlaşma uygulaması içerisinde bedava internet kazanabileceğiniz çeşitli kampanyalar, bilgilendirme amaçlı size bildirim yolu ile iletilir. Bu bildirimler doğrultusunda çeşitli yollarla da uygulama içerisinde Bedava internet kazanmanız mümkündür. Tarafınıza gelen bildirimleri okuyarak ve takip ederek bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

 

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, bedava internetten faydalanmak isteyen, bedava internet arayan faturalı kullanıcılar için bir diğer yöntem ise Dijital Operatör üzerinden otomatik ödeme talimatı vermektir. Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek ödemeniz durumunda 2 GB bedava internet hattınıza tanımlanmaktadır. SMS bildiriminden hemen sonra bedava internetinizi tarafınıza belirtilen süre çerçevesinde kullanabilirsiniz.

 

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet 2020

Turkcell bedava internet kazanmak için Dergilik uygulamasını da kullanabilirsiniz. kampanyadan faydalanabilmek için son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasını yüklememiş ve giriş yapmamış olmanız gerekmektedir. Eğer bu şartlara uygunsanız, uygulamayı telefonunuza yükleyin, giriş yapın ve 1 GB bedava internetin hemen sahibi olun. Bu kampanyadan her bir Turkcell abonesi 1 kez faydalanabilmektedir. Eğer 2 hattınız varsa bu 2 hattınızdan da kampanyaya katılabilirsiniz.

 

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Platinum abonesiyseniz doğum gününüzde otomatik olarak 24 saat geçerli 1GB bedava internet hattınıza tanımlanır. Tanımlanan hediyeyi geçerlilik süresi içerisinde bütün uygulamalarda kullanabilirsiniz. paket içeriği 24 saat sonrasında otomatik olarak silinir. Turkcell 4.5G Bedava 10 GB İnternet Kampanyası 2020: Faturalı ya da faturasız fark etmeden daha önce 3G uyumlu hattınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdiğiniz takdirde Sim kartta bulunan şifre ile belirtilen tarihten itibaren geçerli olan 10 GB internet hediye edilecektir. Başvuru için SMS göndermeniz gerekmektedir. ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakarak hediye SİM kartta ki promosyon şifresini yazarak 2222'ye sms göndermeniz gerekmektedir. Sizler için 2020 yılında mobil bedava internet kampanya ve paketlerini araştırmaya ve sitemizde sizlere duyurmaya devam ediyoruz. Bu sayfadan Turkcell bedava internet 2020 hediye kampanyalarını öğrenen Turkcell operatör sahipleri, ücretsiz olarak internet kullanmanın keyfini yaşayabilir. Ayrıca Turk Telekom müşterileri de aşağıdaki bağlantıdan bedava internet kampanyalarına göz atabilir.

 

Türk Telekom bedava internet 2020

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

ilhan
ilhan

Turkcell bedava internet başvurusu yaptım oldu çok teşekkürler.

2020-04-15 12:12:56 -