TURKCELL Bedava İnternet 2022: 5 GB, 10 GB, 30 GB İnternet

Turkcell bedava internet 2022 paketleri ile 2 GB, 5 GB, 30 GB, 45 GB hediye cepten internet kazanma yöntemleri bu sayfada yer alıyor.

TURKCELL Bedava İnternet 2022: 5 GB, 10 GB, 30 GB İnternet

Turkcell bedava internet paketlerini araştırarak sizler için bu sayfamızda hazırladık. Gerek şehir içinde, gerek tatilde, denizde, dağda, köyde kısacası ülkemizin her köşesinde ve nereye gidersek gidelim operatörlerimizin bizlere sağladığı mobil İnternet bağlantısı büyük önem taşımaktadır. Bu İnternet bağlantısı günlük işlerimizi veya sosyal bağlantılarımızı kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır. Tabi ki hayatımızı bu kadar kolaylaştıran ve kullanıcılar için vazgeçilmez olan bu mobil İnternet hizmeti, operatörler tarafından belirli ücretler karşılığında sağlanmaktadır. Bu ücretler faturalı ya da faturasız hatlar için mobil İnternet (Gigabyte) GB miktarına göre paketler halinde müşterilere sunulur ve paket miktarları yani GB arttıkça fiyatlar da doğru orantılı olarak artmaktadır. İnternet kullanımının fazla ve ek İnternet paketleri fiyatlarının bu denli yüksek olması, kullanıcılıları Turkcell’in sağladığı  bedava İnternet kampanyalarını araştırmaya ve takip etmeye sevk etmektedir.

Turkcell bedava internet 2022

Turkcell'den bedava internet kazanmak için farklı kampanya ve yöntemleri kullanabilirsiniz. Turkcell'den hediye sever kişilere özel olarak bedava İnternet paket ve kampanyaları bu sene de devam ediyor. En cömert telefon operatörü olan Turkcell kendi bünyesinde sunduğu uygulamalar ve farklı markalarla yaptığı kampanyalar ile kullanıcılarına ücretsiz olarak paket İnternetleri hediye etmektedir. İnternet'siz kalan Turkcell müşterileri, bu sayfamızda yer alan ücretsiz İnternet kampanyalarını takip ederek hemen herhangi bir ücret ödemeden İnternet paketi kazanabilir ve dilediğince harcayabilir. Bedava ücretsiz olarak internet kazanmanın belli başlı yöntemleri bulunmaktadır. Bazı uygulamalar, uygulama yükledikten sonra belli görevleri yapanlara bedava olarak ücretsiz internet paketi vermektedir. Megabayt ve Gibabayt değerinde verilen bu bedava internet paketlerinden yararlanmak istiyorsanız, kampanya şartlarına göz atmanız gerekir. Geçtiğimiz yıllarda olduğu bu yıl da Turkcell, ücretsiz olarak kullanıcılarına bedava internet paketleri vermektedir. 2022 yılında Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri:

 • Turkcell Evde Kal bedava internet paketi
 • Yaani Uygulaması Bedava İnternet Kazanma
 • Turkcell Goller Cepte
 • Turkcell BİP Kullan İnternet Kazan Kampanyası
 • Turkcell Bizce
 • Turkcell yeni hat bedava internet
 • Turkcell otomatik ödeme talimatı ile bedava internet kazanma
 • Turkcell 2222 bedava internet

Turkcell bedava internet kazanma için aşağıda tüm yeni yöntemleri sıraladık.

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Yeni hat sahibi olan Turkcell müşterileri veya hattını Turkcell'e taşıyanlar HOŞGELDİN 5 GB yazarak 2222'ye sms gönderdikten sonra 5 GB bedava internet paketi kazanabilir. Ayrıca mevcut Turkcell müşterileri de güncel kampanya ve teklifleri değerlendirerek Turkcell'den bedava internet paketi kazanabilir. Turkcell'in güncel olarak sunduğu bedava internet paketlerini araştırarak bu sayfamızı güncelledik. Aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak siz de hediye GB kazanabilirsiniz.

Birçok farklı uygulama üzerinden bedava internet dağıtmaktadır. Özellikle ilk yaptığı kampanyalar arasında yer alanb ilk ay fayda kampanyası ile 30 GB bedava internet veriyor. Turkcell faturalı hat kullanıcılarına yönelik olarak verilen bu kampanyadan yararlanmanız için, 12 ay kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 ay Turkcell'de kalma sözünüze karşılık olarak 30 GB hediye internet anında hattınıza yüklenecektir. Bu aboneden yararlanmak isteyen Turkcell müşterileri, FIRSATGB yazarak 2200'a SMS göndermeleri yeterli olacaktır.

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği şey, bedava internet paketlerinin nasıl yapıldığıdır. Turkcell'de birbirinden farklı uygulamalar ve paketlere göre kullanıcılar bedava İnternet kazanabilirler. Bunun için yapmanız gereken tek şey bedava İnternet paketini hattınıza tanımlatmak veya uygulama içinden gerekli bilgileri tamamlayarak ücretsiz internet paketi kazanmak olacaktır. Aşağıda farklı başlıklarla bedava internet kazanma yöntemlerini sıraladık. Siz de bu uygulama ve paketleri kullanarak hiçbir ücret ödemeden Turkcell'den ücretsiz internet kazanarak hattınıza bedava GB yükleyebilirsiniz.

Turkcell Evde Kal Bedava İnternet

Turkcell, abonelerine Korona virüs salgını sürecinde destek olmak amacıyla evden çıkmadan kredi kartı ile ödeme yapanlara özel olarak 2 GB bedava internet veriyor. Turkcell evden çıkmadan kredi kartı ile yükleme yapan müşterilerine 2GB hediye ediyor. Turkcell evde kal bedava internet kampanyası sayesinde kredi kartı ile sunulan paketi satın almanız sonrasında tek yapmanız gereken şey, Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmak ve fırsat ve kampanyalara tıklamak. Evde Kal bedava internet kazanmak için Turkcell aynen 5 GB paket Turkcell aynen 10 GB paket Turkcell aynen 15 GB paket Turkcell gülümseten 6 GB paketi Turkcell gülümseten 8 GB paket Turkcell gülümseten 10 GB paket Turkcell, gülümseten 14 GB paketlerinden birisini hattınıza yüklemeniz ve kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell'de birbirinden farklı uygulamalar 2022 yılında da ücretsiz internet dağıtmaya devam ediyor. Siz de bedava internet kazanmak için aşağıda yer alan uygulamaları cep telefonunuza indirerek ücretsiz internetin keyfini çıkartabilirsiniz. İşte Turkcell bedava internet veren uygulamalar:

 • Turkcell Hesabım Uygulaması (Dijital Operatör).
 • Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Kazanma.
 • Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları.
 • Turkcell BİP Uygulaması.
 • Turkcell Toplantıdayım Uygulaması.
 • Turkcell Bizce Bedava İnternet Uygulaması.

İlginizi çekebilir: Turkcell telefon kapalıyken aramaları öğrenme

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Kazanma

Turkcell'den bedava internet kazanmanın en kestirme yolu, telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirmektir. Turkcell Hesabım uygulamasında yer alan Salla Kazan uygulaması sayesinde siz de her hafta düzenli olarak internet kazanabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasının yeni ismi Dijital Operatör olmuştur. Dijital Operatör Google Play Store sayfasından veya App Store Dijital Operatör sayfasından indirebilirsiniz.

Yaani Uygulaması Bedava İnternet Kazanma

Turkcell'in yerli arama motoru olarak hizmete sunduğu YAANİ'den siz de bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Yaani uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek ücretsiz internet paketi alabilirsiniz. "Yani Kullanım Kampanyası" olarak sunulan pakette uygulamayı kullanan kişiler 1 ay geçerli 1 GB hediye internet kazanıyorlar. Yaani Kullanım Kampanyası sayfasına göz atarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Geçen yıl ücretsiz olan bu uygulama, 2022 senesine gelindiğinde aylık 9.90 TL karşılığında ücretli hale gelmiştir. Goller Cepte uygulamasına abone olarak siz de takımınızın maçlarından canlı olarak haberdar olabilirsiniz. Uygulamaya abone olduğunuzda 31 Aralık 2020 - 3 Şubat 2022 tarihleri arasında Gollercepte uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bilgi Ligi oyununa girerek oyun süresince en çok puan toplayan kullanıcıya 21 adet Her gol 100MB hakkı hediye edilmektedir. Daha fazla ayrıntıya ulaşmak istiyorsanız Turkcell GollerCepte sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell BİP Kullan İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell BİP uygulamasını cep telefonunuza indirerek, BİP ile mesajlaştıkça hediye kazanabilirsiniz. Her ay kullanım yoğunluğunuza göre belirlenecek Bip Yıldızları, BİP'ten gelen mesaj içerisinde tanımlanan özel hedefleri yakaladıkları zaman, günlük olarak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Daha detaylı bilgili Turkcell Bip sayfasından öğrenebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İnternet Kazanma

Turkcell Toplantıdayım servisine haftalık 7,90 TL'ye abone olarak, sizi arayanlara siz toplantıdayken sizin yerinize toplantıda olduğunuzu bildirir. Üstelik üye olan herkese haftalık 1 GB internet hediyesi de vardır. Toplantıdayım servisine abone olmak için TOPLANTI yazarak 2200'a SMS atmanız gerekmektedir.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bizce uygulaması yükleyen kişilerin biriktirdikleri kuponlara göre bedava internet vermektedir. Bu kampanyaya faturalı/faturasız bireysel ve kurumsal ses hattı sahibi Turkcell müşterileri katılabilir. Kullanmadığınız internet paketleri bir sonraki aya devretmez. Kampanyadan yararlanmak için Bizce mobil uygulamasının ana sayfasında yer alan kupon biriktir kampanya sayfasına gelerek, günlük kuponlar yükleyerek kupon biriktirebilir ve biriktirilen kuponlara göre internet paketlerini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell BİP uygulaması ile bedava İnternet kazanma fırsatı yakalayabilmek için daha önce bu kampanyaya dahil olmamış olmanız gerekmektedir. BİP Turkcell’in diğer bir Turkcell kullanıcısı ile İnternet gerektirmeyen sınırsız mesajlaşma uygulamasıdır. Eğer bu uygulama ile daha fazla arkadaşınız ile görüşmek isterseniz Turkcell’in kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Davet ettiğiniz her 5 kişi uygulamayı yüklerse 1 aylık 1 GB İnternet paketi kampanyasından yararlanmış olursunuz. 10 kişi davet ettiğinizde 10 kişi davetinizi kabul ederse 2 GB bedava İnternet paketine sahip olursunuz. Turkcell’in BİP mesajlaşma uygulaması içerisinde bedava İnternet kazanabileceğiniz çeşitli kampanyalar, bilgilendirme amaçlı size bildirim yolu ile iletilir. Bu bildirimler doğrultusunda çeşitli yollarla da uygulama içerisinde Bedava İnternet kazanmanız mümkündür. Tarafınıza gelen bildirimleri okuyarak ve takip ederek bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız, Turkcell Bip bedava internet 2022 sayfasına göz atabilirsiniz.

Turkcell Tam Destek Paketi

Korona virüs salgınından dolayı işsiz kalan iş yeri geçici olarak kapanan kişilere özel olarak "tam destek kampanyası" Turkcell tarafından yayımlandı. 6 ay boyunca 9 TL'ye 1 ay geçerli olan 7 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS içeren Tam Destek Paketi kazanmak için Dijital Operatör uygulaması üzerinden talep iletmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Tam destek kampanyasından yararlanmak isteyenler;

Eksik Gün Nedeni: Mart 2022 sonrasında eksik gün nedeni kodu 18, 21, 27, 28 veya 29 olan müşteriler,

İşten çıkış nedeni: Mart 2022 sonrasında işten çıkış nedeni 5, 15 veya 17 kodlarından birisi olan müşteriler. Bu kampanyaya sadece evrak sahibinin, hattın yasal olarak sahibi olarak gözüken kişinin yararlanması gerekir.

Turkcell telefon kapalıyken arayanları görme

Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Dijital Operatör, Turkcell’in tüm kullanıcılarına sunduğu bir uygulamadır. Uygulama, işletim sisteminize göre appstore ve play store üzerinden kolayca indirilebilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra sizden istenilen bilgileri girerek giriş yamanız gerekmektedir. Ana sayfa üzerinde salla kazan butonu kolayca görünmektedir. Baloncuk halinde beliren bu kısma tıkladıktan sonra telefonunuzu hafifçe sallayarak size her hafta tanımlanan hediyelerinizi ekranda görebilirsiniz. Salla kazan hakkınız her Cuma saat 09:00’da yenilenir, Perşembe 23:50 ye kadar o hafta ki salla kazan hakkınızı kullanabilirsiniz. Ekstra olarak doğum günlerinizde ya da bayramlarda ekstra salla kazan hakkı müşterilere sunulmaktadır. Salla kazan hediyeleri ile haftalık olarak ek internet paketlerini hediye olarak kazanma şansınız oldukça yüksektir. Tanımlanan hediyenizi tarafınıza SMS ile bildirildikten hemen sonra kullanabilirsiniz. Hediye kullanım miktarınız ve son kullanım süreniz size gönderilen SMS de belirtilmektedir.  Turkcell müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak bedava internet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Bedava İnternet

Turkcell, müşterisi sayısını arttırmak amacıyla yeni hat alan yeni abonelere özel olarak 5GB cepten İnternet hediye etmektedir. Yeni hat alımlarınızda hediyenizi hemen kullanmak için HAT HEDIYESI 5GB yazarak 2200'ye SMS gönderebilirsiniz. Bu mesajı yazarak bir sonraki yapılacak tüm 25 TL ve üzerindeki yüklemelerinizde 3 ay boyunca geçerli olmak üzere 5 GB cepten interneti hediye kazanabilirsiniz. Hediye İnternetiniz her ay 1 defaya mahsus olmak üzere 3 ay boyunca 3 defa yararlanılabilir.

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet

Turkcell'den 2022 yılında bedava İnternet paketi kazanmak için, en az 2 en fazla 5 kişilik bir ekip kurarak kurulan ekiple ekip arası ücretsiz konuşma ve her ay 1 GB bedava İnternet kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz veya sevdiklerinizle Turkcell ekip kurarak, hediye İnternetleri siz de hemen kazanın. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak ekibinizi uygulama üzerinden kurabilir ve 25 yaş altı ekibe dahil olan kişiler her ay 2 GB bedava İnternet kazanabilir.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet

Siz de Turkcell Dijital Operatör uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek 2 GB bedava interneti kolaylıkla kazanabilirsiniz. Tüm faturasız hat sahiplerine 2 GB hediye İnternet veren Turkcell Dijital uygulamasına giriş yaparak kredi kartı veya banka kartınızla herhangi bir paket satın aldıktan sonra bedava interneti almaya hak kazanıyorsunuz. Size özel tanımlanan 2 GB bedava interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paket alımını gerçekleştirdikten sonra 2 GB İnternet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla İnternet

İnternet sitelerinde veya sosyal medyalarda gördüğünüz Turkcell şansa reklamlarına tıklayarak siz de 1 GB veya 2 GB hediye internetlerden faydalanabilirsiniz. Turkcell şansa tıkla reklamlarına tıkladıktan sonra karşınıza çıkan 6 adet emocandan birisini seçerek bedava İnternet paketinizi hemen kazanabilirsiniz. Şansa tıkla reklamlarını haftada en fazla 1 defa kullanabilir, hediye İnternet kazanarak kullanabilirsiniz. Turkcell şansa tıkla reklamları karşınıza çıktığında tıklayarak anında bedava interneti kazanabilirsiniz. Turkcell şansa tıkla bedava İnternet kampanyası 2022 yılında Tüm faturalı ve faturasız Turkcell abonelerine özel olarak geçerlidir.

Turkcell faturalı hatta kredi sayfasından fatura üzerine nasıl kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell BİP Sürpsiz Nokta Hediyesi

Ayrıca BİP uygulamasından "Keşfet" bölümüne girerek "Sürpsiz Nokta" kanalını takip ettikten sonra belirli lokasyonlara giderek bedava sürpriz İnternet kazanabilirsiniz. Sürpsiz Nokta kampanyasında günlük hediye limiti 3 adet olarak sınırlandırılmış olup, aylık limit ise en fazla 10 adet ile sınırlıdır. Size çıkan bir hediyeden en fazla 1 defa yararlanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet

Turkcell, bedava internetten faydalanmak isteyen, bedava İnternet arayan faturalı kullanıcılar için bir diğer yöntem ise Dijital Operatör üzerinden otomatik ödeme talimatı vermektir. Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek ödemeniz durumunda 2 GB bedava İnternet hattınıza tanımlanmaktadır. SMS bildiriminden hemen sonra bedava internetinizi tarafınıza belirtilen süre çerçevesinde kullanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet

Turkcell bedava İnternet kazanmak için Dergilik uygulamasını da kullanabilirsiniz. kampanyadan faydalanabilmek için son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasını yüklememiş ve giriş yapmamış olmanız gerekmektedir. Eğer bu şartlara uygunsanız, uygulamayı telefonunuza yükleyin, giriş yapın ve 1 GB bedava internetin hemen sahibi olun. Bu kampanyadan her bir Turkcell abonesi 1 kez faydalanabilmektedir. Eğer 2 hattınız varsa bu 2 hattınızdan da kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Platinum abonesiyseniz doğum gününüzde otomatik olarak 24 saat geçerli 1GB bedava internet hattınıza tanımlanır. Tanımlanan hediyeyi geçerlilik süresi içerisinde bütün uygulamalarda kullanabilirsiniz. paket içeriği 24 saat sonrasında otomatik olarak silinir. Turkcell 4.5G Bedava 10 GB İnternet Kampanyası 2022: Faturalı ya da faturasız fark etmeden daha önce 3G uyumlu hattınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdiğiniz takdirde Sim kartta bulunan şifre ile belirtilen tarihten itibaren geçerli olan 10 GB İnternet hediye edilecektir. Başvuru için SMS göndermeniz gerekmektedir. ENHIZLI yazıp bir boşluk bırakarak hediye SİM kartta ki promosyon şifresini yazarak 2222'ye sms göndermeniz gerekmektedir. Sizler için 2022 yılında mobil bedava İnternet kampanya ve paketlerini araştırmaya ve sitemizde sizlere duyurmaya devam ediyoruz.

FİZY Bedava İnternet Kazanma

Ücretsiz İnternet paketleri dahilinde olan bu kampanya; 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir. Fizy premium üyesi olarak siz de dinledikçe kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan bedava İnternet paketleri 1 ay süre için yüklenmektedir. İşte dinledikçe kazandıran megabayt listesi:

 • 250 MB kazanmak için 100 ile 249 şarkı dinlenmesi gerekmektedir.

 • 500 MB İnternet kazanmak için 250 ile 499 arası şarkı dinlemek gerekmektedir.

 • 1 GB Turkcell bedava İnternet kazanmak için bir takvim yılında en az 500 şarkının dinlenmiş olması gerekmektedir. 

Bu sayfadan Turkcell bedava internet hediye kampanyalarını öğrenen Turkcell operatör sahipleri, ücretsiz olarak İnternet kullanmanın keyfini yaşayabilir. Ayrıca Turk Telekom müşterileri de aşağıdaki bağlantıdan bedava İnternet kampanyalarına göz atabilir. Sizler için tüm mobil operatörlerde kullanabileceğiniz ücretsiz İnternet kazanma yollarını araştırarak sitemize eklemeye devam ediyoruz.

İlginizi çekebilir:

Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma

Türk Telekom bedava internet 2022

Vodafone bedava internet

Turkcell numara gizleme

Turkcell numara sorgulama

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

İbrahim sulmaz

turkcell bedava internet

2022-01-03 02:32:17 -
Aylin

Turkcell bedava internet gerçekten güncel olarak paylaşılmış. Hattıma tam 30 GB bedava internet tanımlandı. Ne zaman internetim biterse bu siteye tekrar geleceğim.

2021-11-24 17:31:20 -
Emre doğan

Turkcell Bedava internet

2022-01-14 00:46:01
Kapat