Turkcell Bip Bedava İnternet 2021

Bu sayfadan Turkcell Bip bedava internet 2021 kazanma yollarını öğrenerek hemen bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava İnternet 2021

Turkcell kullanıcıları 2021 yılında da bedava internet kazanmanın türlü yollarını araştırmaktadır. Biz de bu sayfamızda Turkcell Bip bedava internet 2021 yılı paketlerini araştırarak BİP uygulamasından bedava internet kazanma yollarını hazırladık.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

BİP bedava internet kazanmak istiyorsanız ilk olarak BİP uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı cep telefonunuza indirerek uygulamaya kayıt yaptıktan sonra giriş yaparak hemen ücretsiz paket kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Siz de hızlı bir şekilde ücretsiz hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız, aşağıda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz. İşte Turkcell Bip bedava internet kazanma 2021 yöntemleri:

  • Bip Bil Kazan ile bedava internet kazanma.
  • Bip 4.5G hediye internet kazanma.
  • Bip Sendeyapdiye Yarışmasından internet kazanma.
  • Bip Tribün Cepte bedava internet kazanma.

Tüm Kampanyalar: Turkcell bedava internet 2021

Turkcell Bil Kazan Bedava İnternet

BİP uygulamasının  Bil Kazan yarışması sayesinde siz de 2021 yılında bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Bil Kazan yarışmasına girerek sorulara ücretsiz bir şekilde cevap vererek, doğru cevaplarınıza göre hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bil Kazan yarışmasının genel kültür sorularını doğru bir şekilde cevaplayanlara Turkcell'den ücretsiz internet paketi hediye edilecektir. 5'er sorudan oluşan 2 aşamada yarışma devam eder. Toplamda 10 soru sorulan yarışmada her bir sorunun cevaplanması için 15 saniye süre verilmektedir. Bil Kazan uygulaması ücretsiz olsa da, sorulara yanlış cevap verdiğinizde Joker hakkı satın alabilir ve kaldığınız yerden soruları cevaplamaya devam edebilirsiniz. 5 soruyu doğru olarak bildiğinizde 250 MB, tüm soruları doğru bildiğinizde ise 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Bil Kazan sayfasına göz atarak daha fazla ve ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bip 4.5G hediye internet kazanma.

4.5G ücretsiz internet paketinizden gitmeden sesli ve görüntülü görüşme yaparak 1 GB bip bedava internet paketinizi kazanabilirsiniz. 4.5G hediye Bip 1 GB kampamnyasından yararlanmak için, görüşmelerinizi BİP üzerinden sesli veya görüntülü yapmanız gerekmektedir. Kampanya tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat sahiplerine verilmektedir ve 1 GB hediye internet paketinize otomatik olarak tanımlanacaktır.

BİP uygulaması üzerinden gönderdiğiniz fotoğraf ve video gönderimlerinizin interneti bedava internet paketinizden düşecektir.

Bip #Sendeyapdiye Bedava İnternet Kazanma

31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra sendeyapdiye kanalını takip ederek, "İzninize Hediye GB" butonuna basarak hediye internet paketlerini hemen kazanabilirsiniz. Bu butona bastıktan sonra alışverişlerinizin Turkcell faturası veya faturasız hattınızın TL bakiyenizi kullanarak yapmaya izin vererek günlük 1 GB hediye kazanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak isteyenlere buraya tıklayarak Turkcell sendeyapdiye sayfasına gidebilir.

Turkcell Bip Tribün Cepte bedava internet

Turkcell Tribün Cepte servisine haftalık 2,99 TL'ye abone olarak takımınızın attığı gollere göre hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Tribün Cepte servisine kayıt olmak isteyenler TRIBUN CEPTE yazarak 2200'a göndererek veya Bip Tribün Cepte kanalından aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca sizi arayanlara özel olarak FB, TS, GS veya BJK marşlarını dinleyebilirsiniz. Takımınızın galip gelmesi durumunda günlük 500 MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB internet paketlerinin olduğu Bip uygulamasından çarkı çevirme hakkı kazanabilirsiniz.

Sizler için Turkcell bedava internet paketlerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Siz de bu sayfamızdan Bip bedava internet 2021 paketlerinin nasıl kazanılacağını bu sayfamızdan takip ederek, BİP uygulamasından hemen hediye internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat