Vodafone Bedava İnternet 2022 (15 GB Bedava İnternet)

Vodafone bedava internet paketleri ile 2022 yılında ücretsiz mobil internet kullanma keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2022 (15 GB Bedava İnternet)

Türkiye'nin 3 büyük telefon operatöründen birisi de Vodafone'dir. Eskiden Telsim olarak Uzan'ların bünyesinde hizmet veren firma İngiliz şirketi Vodafone'ye devlet tarafından satılmıştır. Vodafone yaptığı teknolojik yenilik ve kampanyalar ile tüm müşterilerine bedava paketler dağıtmaktadır. Özellikle Vodafone bedava internet paketi araştırması yapanlara özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Sizler için güncel 2020 yılında Vodafone operatörünün ve bazı uygulamaların verdiği ücretsiz MB veya GB internet paketlerini inceledik.

Vodafone Bedava İnternet 2022

Vodafone'nun sunduğu avantaj ve teklifleri siz değerli takipçilerimize sunmaya devam ediyoruz. Vodafone bedava internet lampanyaları ile birlikte yüzbinlerce interneti olmayan Vodafone abonesi yararlanmaktadır. Siz de Vodafone'nun sunmuş olduğu hediye internet kampanyalarını bu sayfadan takip edebilir ve ücretsiz internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone bazı uygulamaları indirerek veya bazı paketleri satın alarak bedava internet kullanmaya hak kazanabilirsiniz. İşte Vodafone tarafından verilen güncel bedava internet paketleri listesi.

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Freezone'lılara özel olarak hizmete sunulan "İnternet Avcıları" oyunu ile siz de istediğiniz zaman bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternet Avcıları isimli oyunu cep telefonunuza indirerek oyun içerisinde yer alan Bit'leri öldürdükten sonra saatlik veya günlük kullanıma uygun olarak internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Paketi

"Yanımda" uygulamasını cep telefonunuza indirerek her pazartesi günü verilen bedava internet paketini siz de uygulamaya giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi

2 GB haftalık bedava internet kazanmak için siz de Vodafone uygulamasına giriş yaparak "bana ne var" sayfasına gidin. 2 GB internet paketini her hafta ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca ilk ay ücretsiz olan paketlerden birisi Süper 2 GB paketini yaparak 1 ay bedava 2 GB internet paketi kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için SUPER2GB yazdıktan sonra 3636'ya SMS gönderin. 1 ay sonra paketin iptal edilmesini istiyorsanız IPTAL SUPER2GB yazarak 3636'ya ücretsiz SMS gönderebilir ve paketinizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan 2 GB

Pazartesi günü yükle kazan kampanyası ile 26 yaşından küçük olanlara özel faturasız hat sahiplerine; 30 TL yükleme yaparak anında 2 GB hediye kazanabilirsiniz.

Siz değerli takipçilerimize özel Türkiye'de hizmet veren operatörlerin kampanyalarını ve güncel bilgilerini araştırarak sitemizde yayımlamaya devam ediyoruz. Sizler için bu sayfamızda Temmuz ayına özel olarak güncel gözüken Vodafone bedava internet 2022 paketlerini yazdık. Siz de size en uygun olan ücretsiz internet paketini alabilir ve bedava internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer operatörler:

Turkcell bedava internet

Türk Telekom bedava internet

Yorum yap: