sponsorlu bağlantılar

Denizbank SİM Kart Bloke Kaldırma

Siz de Denizbank sim kart bloke kaldırma işlemi yapmak ve sim kartınızın blokesini hemen kaldırarak internet bankacılığını güvenli şekilde kullanmak istiyorsanız, bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-08-13 09:51:03

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Sim kart bloke uygulaması banka ve telefon operatörlerinin ortak çalışması sonucu güvenlik amacıyla uygulanmaktadır. Bu uygulamaya ne kadar sim kart bloke denilse de asıl olay sim kart değişiminden sonra mobil bankacılık uygulamasına girilememesi olayıdır. Bunun nedeni ise değişiklik yaptıktan sonra mobil bankacılık uygulamasına giriş yapılmak istendiğinde telefona gelen tek kullanımlık şifrenin engellenerek iletilmemesi ve bu engelin kişi tarafından onay verilene kadar geçici süreliğine dondurulmasıdır. Bu onay verme denildiğinde aklınıza uzun ve yorucu bir süreç gelmesin. aksine Denizbank'ın sunduğu Denizbank simkart sim kart bloke kaldırma yöntemleri sayesinde olukça pratik ve zahmetsiz bir şekilde halledilebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran Denizbank mobil uygulamasına giriş yapılamadığını düşünürsek bloke kaldırma işlemini yapmak gerekli ve kolay bir işlem olmaktadır.

DENİZBANK SİM KART BLOKESİ KALDIRMA

Operatörlerin sunduğu çeşitli avantajlı kampanyalar nedeniyle hat taşıma işlemi günümüzde çoğu vatandaş tarafından yapılmaktadır. Özellikle daha hızlı internet bağlantısı sağlayan 4.5 G sim kart değişimi nedeniyle hemen hemen her vatandaş sim kartını değiştirmek zorunda kalmıştır. Yapılan sim kart değişiminden sonra kullanıcıların yaşadığı en büyük sıkıntılardan biriside mobil bankacılık uygulamalarına giriş problemi olmaktadır. Karşılaışlan bu problem sim kart bloke olarak adlandırılır ve makalemizde bu problemle karşılaşanlar için Denizbank Sim Kart Bloke Kaldırma yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu noktada sim kart değiştirdim mobil deniz uygulamasına giremiyorum diyenler için bankanın sunduğu birkaç pratik yolla problemin çözümü sağlanmaktadır. Burada sunulan sim kart bloke kaldırma yöntemleri aşağıdaki şekildedir. Sim kart değişiminden sonra tek kullanımlık şifre gelmiyorsa tercih edilebilecek ilk yöntem en yakın denizbank ATM'sinden vereceğiniz onay ile tek kullanımlık şifre tekrardan yenisimkartınıza iletilmeye başlanacaktır Denizbank Sim Kart Bloke Kaldırma işlemi tamamlanmış olacaktır.Tercih edielbielecek bir diğer yöntem ise denizbank'ın size en yakın şubesine şahsen başvurarak simkart değişikliği bildirimi dilekçesi doldurarak tekrardan tek kullanımlık şifre mesajı alınmaya başlanır.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA