sponsorlu bağlantılar

Qnb Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma

İnternet bankacılığını blokeden dolayı kullanamıyorsanız, Finansbank sim kart bloke kaldırma işlemini yaparak hemen hattınızı kullanıma açtırabilir ve blokeyi kaldırdıktan sonra güvenli bir şekilde internet şubesine erişim sağlayabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-08-14 22:35:12

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Telefon operatörünüzü taşıdığınızda muhtemelen bankacılık uygulamaları güvenlik amacıyla uyarı verecektir. Eğer siz de Finansbank sim kart bloke kaldırma işlemini yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda yer alan bilgiler neticesinde kartınızın blokesini kaldırdıktan sonra Qnb Finansbank internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Qnb Finansbank Sim Kart Bloke Kaldırma

Sim kartınızın bloke olmasının başlıca nedeni sizden habersiz bir şekilde birilerinin sizin cep telefonu numaranızı başka bir sim karta kopyalamak suretiyle sizin banka hesaplarınıza ulaşmaya çalışıyor olabilir. Sim kartınızın bloke olmasının temel sebebi bu tür olayların önüne geçebilmek adına Bilişim teknolojileri kurumu (BTK) her ne gerekçe ile olursa olsun sim kart değişikliği yapıldığında bankalara sim kart değişikliği yapıldığına dair uyarı göndermekte ve bankalar bu uyarı doğrultusunda sim kartını bankacılık işlemleri için otomatik olarak kısıtlamakta, bloke etmektedir. Aşağıda yer alan kanalları kullanarak sim kart blokenizi anında kaldırabilirsiniz.

Benzer içerik: 
Akbank sim kart bloke kaldırma

Bütün bankalar, bankacılık işlem güvenliğinizi sağlamak adına sim kartınızı blokeli hale getirdiği için size mobil onay kodu veya bankacılık şifrenizi kısa mesaj ile göndermeyip internet bankacılığına veya mobil bankacılığa giriş yapmaya çalıştığınızda size sim kartınız bloke edilmiştir.''Lütfen sim kart blokenizi kaldırınız''şeklinde uyarı vermektedir. 
Finansbank sim kart bloke kaldırma işlemini size en yakın finansbank ATM'sinden veya yakınınızda bulunan finansbank şubesine giderek kaldırabilirsiniz. En zahmetsiz yöntemi ise Finansbank müşteri hizmetleri 444 0 900 veya 0850 222 0 900 arayarak sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Circle image
Ibrahim Toprak

Ben yurtdışında çalışıyorum bankaniz sim kartıma bloke koymuş ve hiçbir işlem yapamıyorum

2019-05-09 18:38:54 -
Circle image
Ramazan Şen

ben yurtdışında çalışıyorum mobil hattımi aktif olarak kullanamadigimdan dolayı para transferinde sorun yaşıyorum bunun başka bir çözümü varmı diğer bankalarda böyle bir uygulama yok istediğin ülkeden istediğin sekilde sms onayı olmadan kullanabiliyorsun saygılar

2019-02-08 17:06:56 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA