Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma
.

Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma

Eğer sizin de numaranız bloke olduysa bu sayfa aracılığıyla Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 Eğer siz de Sim kart değişikliği bloke kaldırma Ziraat Bankası araması yapıyorsanız bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Eğer internet bankacılığına giriş yapmaya çalıştığınızda sim kartınız bloke oldu uyarısı veriyorsa, sim kart bloke kaldırma Ziraat işlemini siz de yapmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Sim kart değişikliği sonrasında sim blokesi hatası alıyorsanız, Ziraat Bankası atm'lerine giderek kolaylıkla blokenizi kaldırabilirsiniz. Ziraat Bankası atm'sine kartınızla giriş yaptıktan sonra Diğer İşlemler - Bilgi ve Şifre İşlemleri - Sim Kart Bloke Kaldırma menüsüne gelerek kolaylıkla blokenizi kaldırabilirsiniz.

İnternet şubesine giriş yapabilmek için tek kullanımlık şifreniz, sim kartınızın bloke olmasından dolayı gelmiyorsa siz de bu yöntemler sayesinde blokeyi kaldırabilirsiniz. İlk olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayın. Bloke edilen sim kartınızı müşteri hizmetlerine bildirdikten hemen sonra siz de tek kullanımlık şifrenizi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramak istemeyenler en yakın Ziraat Bankası ATM'sine giderek blokeyi kaldırabilirsiniz. Sim kart değişikliği Ziraat Bankasıyapmak için bir diğer yöntem ise Ziraat Bankası şubelerine giderek durumu bildirmenizdir. Ancak Ziraat Bankası şubeleri sürekli yoğun olarak çalıştıklarından dolayı bizce en ideal yöntem atm yada müşteri hizmetlerini arayarak sorunu çözmektir.

İlgili: Ziraat Bankası numara güncelleme
Ziraat Bankası Sim Kart Blokesi Kaldırma

2018-05-26 13:40:33

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Selcukkaraoğlan
Selcukkaraoğlan

Telefon sim kartimin blokesini kaldirmak istiyoru internet bankaciligima giremiyorum

2020-04-22 00:56:37 -
Recep kütük
Recep kütük

Telefon sim kartimin blokesini kaldirmak istiyoru internet bankaciligima giremiyorum

2019-10-26 20:46:42 -
Suat OKTAY
Suat OKTAY

ziraat bankası müşteri hizmetleri bunun atm den yapilabi̇leceği̇ni̇ beli̇rti̇ler.

2019-01-25 00:04:22 -