Akbank Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Bu sayfadan Akbank çalışma saatleri 2021 yılına ait güncel banka açılış ve kapanış ve mola saatlerini öğrenebilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Akbank, Türkiye'de özel bankalar arasında en çok müşteri sayısı olan bankalardan birisidir. 1948 yılında Adana'da kurulan banka, günümüzde Türkiye'nin tüm illerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Yaklaşık 94 milyar dolar aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankalarından birisidir. Akbank çalışma saatleri nedir diye merak edenlere özel olarak bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz. Akbank'ın bireysel, kurumsal, ticari, esnaf ve işletme, kobi, çiftçi gibi farklı alanlardaki bankacığından siz de yararlanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri 2021
Bankalar, Türkiye'de de etkisini gösteren Korona virüs salgını sonrasında şubelerinin çalışma saatlerini değiştirmek zorunda kaldı. Toplum sağlığını önemseyen Akbank şubelerini yaklaşık 1 ay süre ile salgının düşmesi için saat 12:00 - 17:00 saatleri arasında çalıştırma kararı almıştı. Türkiye Bankalar Birliği'nden alınan karar doğrultusunda Akbank şubeleri 7 Mayıs tarihi itibariyle eski çalışma saatlerine dönüş yaptı. Buna göre Akbank çalışma saatleri listesi şu şekildedir:

  • Akbank açılış saati: 09:00
  • Akbank öğle molası: 12:30 - 13:30
  • Akbank kapanış saati: 17:00

Akbank Saat Kaça Kadar Açık?

Akbank şubeleri hafta içi her gün saat 09:00 itibariyle açılır ve hizmete başlar. Saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle molası olduğu için banka kapalıdır. Öğle molasından sonra saat 13:30 ile 17:00 saatleri arasında banka hizmet vermeye devam eder.

Akbank kaçta kapanıyor

Akbank kapanış saati ise saat 17:00'dır. Saat 17:00'da banka gün sonu kapanışını vererek bir diğer gün saat 09:00 itibariyle açılır ve hizmet vermeye devam eder.

Akbank hafta sonu çalışma saatleri

Cumartesi ve pazar hafta sonu günlerinde diğer bankalar gibi Akbank da kapalıdır. Hafta sonu günleri ve diğer günlerde Akbank internet bankacılığı (https://www.akbank.com/) ve Akbank Direkt mobil bankacılığı 7/24 kullanabilir, bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde hizmet veren bankalar belli saatler arasında hizmet vermektedir. Eğer işlemlerinizi şubeye giderek yapmak istiyorsanız bankanın çalışma saatlerinde şubeye gitmeye dikkat ediniz. Siz de bu saatlerde bankanın şubesine giderek tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bankalar her sabah saat 09:00 itibariyle açılır ve saat 12.30'a kadar hizmet vermeye devam eder. Saat 12.30 ile saat 13.30 arası öğle molalarında bankalar kapalıdır. Saat 13.30'dan sonra 17.00'a kadar bankalar açıktır ve bu saatlerde işlem yapabilirsiniz. Ayrıca hafta sonu günleri ve resmi tatillerde (1 Ocak, 23 Nisan, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos, 29 Ekim, Ramazan Bayramı) ve dini bayramlarda hizmet vermemektedir. Akbank çalışma saatleri güncel bilgilerini araştırarak bu sayfamızda sizler için ekledik. Türkiye'nin 81 ilinde şubeleri ve ATM'leri bulunan Akbank'tan kolaylıkla siz de hizmet alabilir, alanında uzman personellerden bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Belirlenen saatler içerisinde Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Halkbank çalışma saatleri

Şekebank çalışma saatleri

Ziraat Bankası çalışma saatleri

Yorum yap: