Denizbank Çalışma Saatleri 2021

Bu sayfadan Denizbank çalışma saatleri 2021 ile Denizbank kaçta açılıyor kaçta kapanıyor sorularına yanıt bulabilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri 2021

 1938 yılında Denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıya kurulan Denizbank günümüzde bireysel, kurumsal, ticari, kobi, işletme, esnaf ve pek çok farklı alanda faaliyet yürütmektedir. Ülkemizde uzun yıllardan beridir hizmet veren Denizbank'ın büyük bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Denizbank çalışma saatlerimerak eden Denizbank'ın müşterileri için bu sayfamızı hazırladık. Siz de bu sayfada Denizbank kapanış saatleri yada kaçta açılıyor sorusuna en doğru yanıtı alabiliriniz.

Denizbank Çalışma Saatleri 2021
Korona virüsün ülkemizde de etkisini göstermesiyle beraber Denizbank da korona virüse karşı aldığı önlemler kapsamında şubelerinin açılış ve kapanış saatlerinde değişiklik yapmıştı. Salgının düşmesi ve hayatın normalleşmeye başlaması sonrasında Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye'de hizmet veren bankaların eski çalışma saatlerine dönebileceğini açıkladı. Bu süreçten sonra ise Denizbank şubeleri açılış ve çalışma saatleri şu şekilde:

  • Denizbank açılış saati: 09:00
  • Denizbank öğle molası: 12:30 - 13:30
  • Denizbank kapanış saati: 17:00


Denizbank kaçta açılıyor?
Denizbank'ın tüm şubeleri (Avm'lerdeki şubeler hariç) hafta içi sabah 09:00 ile açılmakta ve hizmet vermeye başlamaktadır. 09:00 -12:00 / 13:30-17:00 saatleri arasında hafta içi her gün Denizbank şubeleri hizmet vermektedir. Siz de bu saatler arasında en yakın Denizbank şubesine giderek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonlarında ise şubeler kapalı olduğu için Denizbank müşteri hizmetleri numarası araması yaparak ya da Denizbank internet şubesinden (https://www.denizbank.com/) işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank kaçta kapanıyor
Denizbank şubelerinin mesayi bitiş saati ise 17:00 itibariyle sonlanmaktadır. Saat 17:00'dan 5-10 dakika öncesinde kapı kapatılır ve dışarıdan müşteri alınmaz. İçerideki müşterilerin işlemleri bittiğinde ise banka kapatılmaktadır.

Denizbank hafta sonu çalışma saatleri

Diğer bankalar gibi Denizbank da hafta sonu cumartesi ve pazar günlerinde kapalıdır. Ayrıca resmi tatil günlerinde (1 Ocak, 23 Nisan, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 19 Ekim) ve dini bayram tatillerinde kapalıdır.

Denizbank şubelerine giderek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, mesai saatleri içerisinde şubeye gitmeye dikkat ediniz. Ülkemizde bankalar genellikle hafta içi her gün sabat saat 09:00 itibariyle açılır. Saat 12.30 ile saat 13.30 arasında öğle molası olduğu için bankalar kapalıdır. Saat 13.30'dan akşam saat 17:00'a kadar açık olan bankalara giderek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayfamızda yer alan güncel bilgilere göz atarak siz de Denizbank çalışma saatleri hakkında bilgileri öğrenebilir, Denizbank şubelerine çalışma saatleri içerisinde gidebilirisiniz.

Diğer bankalar:

Şekerbank çalışma saatleri

Ziraat Bankası çalışma saatleri

Halkbank çalışma saatleri

Yorum yap: