sponsorlu bağlantılar

Denizbank Çalışma Saatleri 2018

Denizbank ile ilgili bir çok kişi Denizbank çalışma saatleri nasıldır, Denizbank kaçta kapanıyor yada kaçta açılıyor diye merak etmektedir. İşte 2018 yılında Denizbank'ın çalışma saatleri bilgisi.

sponsorlu reklamlar

2018-05-14 00:45:58

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Ülkemizde uzun yıllardan beridir hizmet veren Denizbank'ın büyük bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Denizbank çalışma saatleri merak eden Denizbank'ın müşterileri için bu sayfamızı hazırladık. Sizde bu sayfada Denizbank kapanış saatleri yada kaçta açılıyor sorusuna en doğru yanıtı alabiliriniz.

DENİZBANK ÇALIŞMA SAATLERİ 2018

09:00 -12:00 / 13:30-17:00 saatleri arasında hafta içi her gün Denizbank şubeleri hizmet vermektedir. Sizde bu saatler arasında en yakın Denizbank şubesine giderek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonlarında ise şubeler kapalı olduğu için Denizbank müşteri hizmetleri numarası araması yaparak yada Denizbank internet şubesinden (https://www.denizbank.com/) işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Denizbank kaçta açılıyor?

Denizbank'ın tüm şubeleri (Avm'lerdeki şubeler hariç) hafta içi sabah 09:00 ile açılmakta ve hizmet vermeye başlamaktadır.

Denizbank kaçta kapanıyor?

Denizbank şubelerinin mesayi bitiş saati ise 17:00 itibariyle sonlanmaktadır. Saat 17:00'dan 5-10 dakika öncesinde kapı kapatılır ve dışarıdan müşteri alınmaz. İçerideki müşterilerin işlemleri bittiğinde ise banka kapatılmaktadır.

Bankalar kaçta açılıyor?
Bankalar kaçta kapanıyor?
Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA