Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020
Sponsorlu Bağlantılar

 

Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020

 

Bu sayfadan Garanti çalışma saatleri hakkında bilgileri öğrenebilir, Garanti BBVA açılış ve kapanış saatlerini inceleyebilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar
Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020

Anasayfa / Banka Çalışma Saatleri - Garanti çalışma saatleri

Özellikle korona virüsün ülkemizde de etkisini göstermesiyle beraber Garanti Bankası çalışma saatleri daha çok merak edilmeye başlandı. Biz de kredibankalar.com ekibi olarak Garanti BBVA şubelerinin açılış ve kapanış saatlerini araştırarak mesai günleri ve saatlerini bu sayfada sizler için hazırladık.Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2020

Korona virüs salgını dolayısıyla ülkemizde hizmet veren bankalar çalışma saatlerinde değişikliğe gitti. Toplum sağlığını önemseyen Garanti Bankası, şube açılış ve kapanış saatlerini 12:00 - 17:00 olarak değiştirmişti ancak Türkiye Bankalar Birliği'nin aldıüı kararla beraber 7 Mayıs 2020 tarihinden itibaren bankalar eski çalışma saatlerine geri döndü. İşte Garanti BBVA şube çalışma saatleri:

  • Garanti BBVA açılış saati: 09:00
  • Garanti BBVA öğle molası: 12:30 - 13:30
  • Garanti BBVA kapanış saati: 17:00

 

İlgili: Garanti Bankası EFT saatleri

İlgili: Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

 

Garanti Bankası haftaiçi her gün 09:00 - 12:30 / 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sizde bu saatler arasında en yakın Garanti Bankası şubesine gelerek tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka şubesine giderek sıra beklemek yerine sizlere önerimiz Garanti Bankası internet şubesini (https://www.garanti.com.tr/tr) kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesi üzerinden eft, havale, ödeme işlemleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, mevduat hesap açılışı, ek hesap başvurusu, döviz işlemleri, yatırım işlemleri ve tüm bankacılık işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Garanti internet sitesi diğer bankalar gibi yükek güvenlik önlemleri ile korunmaktadır bu nedenle içiniz rahat bir şekilde internet şubesini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Cep uygulamasını indirerek de bankacılık işlemleri telefon üzerinden yapılabilmektedir. Diğer yandan Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası araması yaparak da müşteri temsilcisinden direk işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için de Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atabilirsiniz.

 

Siz de sitemizde yer alan güncel bilgilere göz atarak bankacılıkla ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Korona virüs salgını sonrasında bir çok banka şube açılış ve kapanış saatlerinde değişiklik yapmıştı. Tekrardan bir değişiklik olması durumunda sayfalarımızı güncelleyerek sizlere bilgi vereceğiz. Bu sayfa üzerinden Garanti Bankası çalışma saatleri corona bilgilerini inceleyebilir, 2020 yılı şubelerinin açılış ve kapanış saatlerini öğrenebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:Reklamı Kapat