Halkbank Çalışma Saatleri 2019

Halkbank Çalışma Saatleri 2019

Siz de Halkbank çalışma saatleri 2019 yılına ait bilgileri bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Halkbank kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Halkbank Çalışma Saatleri 2019

2019-07-19 22:42:17

 Ülkemizdeki kamu bankaları arasında ve aktif büyüklük bakımından en ön sırada yer alan Halkbank, yurt içinde 989 şubesiyle hizmet vermektedir. Halkbank, kurumsal ve bireysel bankacılık alanında çeşitli ürün ve hizmeti şubeleri aracılığı ile pek çok müşterisine ulaştırmaktadır. Banka işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız da, Halkbank çalışma saatleri 2019 detaylarını merak etmektedir. Halkbank saat kaçta açılıyor, öğle arası ne zaman, aradan sonra mesai saat kaçta başlıyor ve kaça kadar devam ediyor diye merak ediyorsanız, bütün detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 
 

HALKBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Açılış Saati

Öğle Arası (Mola)

Kapanış Saati

09:00

12:30 – 13:30

17:00


Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank, 1933 yılında küçük ve orta büyüklükteki esnafa ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş ve 1938 yılında da faaliyete geçmiştir. Ülkemizde kamusal sermayeli mevduat bankası olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bireysel, kobi, ticari/ kurumsal, yatırım ve dijital bankacılık alanlarında çeşitli hizmetleri şubeleri aracılığı müşterilerine ulaştıran Halkbank’ın, 2019 yılı güncel çalışma saatleri yukarıdaki tabloda verilmiştir. Tablodan Halkbank’ın saat kaçta açıldığını, ara zamanını ve mesai bitiş saatini görebilirsiniz. 
 
 Ülkemizdeki iş yerleri genellikle sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu saatler arasında çalışan vatandaşlarımızın çoğu, banka işlemlerini halledememektedir. Banka sektöründe genel olarak mesai 09.00 da başlar ve 17.30’da biter. Hemen hemen her bankada saatler aynı olsa da, bazı bankalarda farklılık gösterebilmektedir. Bankalar bulundukları yöreyi, iklimi, müşteri ağını, şube sayısını vb. nedenleri göz önünde bulundurularak çalışma saatlerini belirlemektedir. Ülkemizdeki kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ise geniş bir müşteri ağına sahiptir. Müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek çalışan Halkbank, sabah saat 09.00’da açılır ve 17.00’a kadar çalışmalarına devam eder. Banka, 12.30 ile 13.30 arasında öğle arasına girmektedir ve bu saatler arasında herhangi bir hizmetten yararlanamazsınız. Halkbank çalışma saatleri detaylarını merak eden vatandaşlarımız, yukarıda belirtilen mesai saatlerine dikkat ederek işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirler. Ülkemizde faaliyet gösteren diğer kamu ve özel sermayeli bankaların çalışma saatlerini merak ediyorsanız, sitemizi takip edebilirsiniz.
 
İlginizi çekebilir:
 
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: