ICBC Bank Çalışma Saatleri 2021 (Açılış - Kapanış Saati)

İcbc kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Icbc çalışma saatleri 2021 yılında merak edenler için bu sayfayı kontrol edebilirsiniz.

ICBC Bank Çalışma Saatleri 2021 (Açılış - Kapanış Saati)

2015 yılına kadar GSD Grup bünyesinde yer alan banka, 2014 yılında Industrial and Commercial Bank of China Limited (ICBC) şirketine satılmıştır. Icbc, GSD Holdingin sahibi olduğu Tekstil Bankası’nın % 75.5’lik payını satın almış, 2015 yılında ise bu payı % 92.8’e yükseltmiştir. Icbc şirketinin sahip olduklarının dışındaki hisseler, Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Kasım 2015 tarihi itibariyle de banka unvanı Icbc Turkey A.Ş olarak değiştirilmiştir. Kurumsal, Ticari, Kobi ve Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet gösteren ICBC Turkey, çok yönlü finansal hizmet vermeye devam etmektedir. Icbc çalışma saatleri güncel bilgilerini sayfamızdan inceleyerek, müşteri odaklı yaklaşımla kaliteden ödün vermeyen bu kuruluştan, finans desteği alabilirsiniz. Yurt içinde 44 şubesi ile hizmet veren Icbc, saat kaçta mesaisine başlıyor? Öğle arasına ne zaman giriyor? Akşam mesaisi kaçta bitiyor diye merak ediyorsanız, haberimizi okumaya başlayabilirsiniz. 


Icbc Çalışma Saatleri 2021
Icbc Turkey A.Ş’nin hakim ortağı olan Icbc Grup, 42 ülkede hizmet vermektedir. Sayısız bireysel ve kurumsal müşterisine finans hizmeti ulaştıran banka, dünyanın en büyük bankası ve en büyük şirketi unvanına sahiptir.
 
Açılış saati: 09.00
Öğle arası: 12.30 - 13.30
Kapanış saati: 17.00

İcbc Kaçta Açılıyor?
İcbc hafta içi her gün saat 09:00 itibariyle hizmete başlamaktadır. Resmi tatil günlerinde Icbc şubeleri kapalıdır.
 
İcbc Kaçta Kapanıyor?
İcbc Bank'a akşam saatlerinde gitmek isteyenler en son saat 17:00'a kadar içeri girebilirler ancak saat 17:00'dan sonra banka şubesi kapatılmakta, işlemler yapılmamaktadır.
 
Icbc Turkey mesaisine saat 09.00’da başlar ve 12.30’a kadar devam eder. 12.30’da öğle arasına giren banka, 13.30 itibariyle hizmet vermeye tekrar başlar ve saat 17.00’ye kadar devam eder. Banka, hafta sonları, resmi tatiller, dini tatillerde hizmet vermemektedir. Finansal işlemlerinizi gerçekleştirmek, ürünler hakkında bilgi almak, sorunlarınıza çözüm bulmak vb. çeşitli işlemlerinizi şubelerden gerçekleştirmek isterseniz, yukarıda belirtmiş olduğumuz saatlere dikkat etmelisiniz. Icbc çalışma saatleri 2021 güncel bilgilerine sayfamızdan ulaşabilir, sayısız bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çalışma saatlerine dikkat ederek, dünyaya yayılan müşteri ve hizmet ağıyla, en büyük olmayı başaran bankadan hizmet alabilirsiniz.
 
 

Yorum yap:

Kapat