sponsorlu bağlantılar

İNG Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saati)

Bu sayfadan İng Bank çalışma saatlerini öğrenebilir, açılış saati ve kapanış saatini inceleyerek İNG şubelerini mesai saatlerinde ziyaret edebilirsiniz.

İNG Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saati)

2019-07-19 23:15:41

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

 Ing bank, Türkiye’de kurulmuş yabancı sermayeli bir banka olarak hizmet vermektedir. Ülkemizde toplam 223 şubesi ile çeşitli bankacılık ürün ve hizmetlerini, vatandaşa ulaştırmaktadır. Banka şubelerinden işlem gerçekleştirmek isteyenler, Ing Bank çalışma saatleri 2019 yılı için tüm detaylarını sayfamızdan inceleyebilir. Bireysel, kurumsal, gişe, ticari ve özel bankacılık alanında işlem gerçekleştirmek isteyen Ing Bank müşterileri, bankanın mesai saatlerini merak ediyor. Ing Bank 2019 yılında saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor ve kaçta araya giriyor diye merak ediyorsanız, bütün detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

 

İng Bank Çalışma Saati
Hafta içi çalışan vatandaşlarımız son zamanlarda, Ing Bank’ın çalışma saatlerini merak ediyor. Hafta içi çalışan vatandaşlarımız çoğu zaman bankaların kapanış saatine yetişemedikleri için işlem gerçekleştiremiyorlar. Banka çalışma saatlerinin net olarak bilinmemesi de büyük etken oluyor. Bu sebepten ötürü Ing Bank çalışma saatlerini sizlerle paylaşmaya karar verdik. 

 

Açılış saati: 09:00

Öğle arası:12:30 - 13:30

Kapanış saati: 17:00

İlginizi çekebilir:Bankaların çalışma saatleri

 
Ülkemizde faaliyet gösteren bankaların çalışma saatleri hemen hemen aynıdır. Müşteri portföyü geniş olan bazı bankalar, farklı mesai saatlerinde de faaliyetine devam edebilmektedir. Bankalar resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında hizmet vermemektedir. Ülke geneline baktığımız zaman bankalar sabah saat 09.00’da açılır ve akşam 17’de kapanır. Bazı bankalar öğle arası vermezken bazı bankalar ise 12.30 – 13.30 saatleri arasında hizmet vermemektedir. Ing Bank’ın en güncel mesai saatlerini yukarıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.
 
DİKKAT: İng Bank kimin? (Sahibi, Ülkesi)
 
Kurumsal ve bireysel bankacılık işlemlerinizi Ing Bank şubelerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, banka çalışma saatlerine dikkat etmelisiniz. Banka çalışma saatlerini ve ara zamanını dikkate alarak banka şubelerine gidebilir, herhangi bir aksilik yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ing Bank çalışma saatleri güncel bilgileri yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Mesai saatlerine dikkat ederek, işlemlerinizi gerçekleştirmek için Ing Bank şubelerine gidebilirsiniz. Çoğu bankanın çalışma saatleri aynı olsa da, bazı banka şubelerinin farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Diğer bankaların 2019 yılı çalışma saatlerini merak ediyorsanız, sitemizi takip edebilirsiniz. Ing Bank’ın hafta sonu hizmet vermediğini unutmayınız. Mesai saatlerini dikkat ederek işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
 
İlgili sayfaları ziyaret etmeden çıkma:
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA