İş Bankası Çalışma Saatleri - Nisan 2021 Açılış ve Kapanış Saati

Bu sayfadan Türkiye İş Bankası çalışma saatleri bilgilerine göz atabilir, İş Bankası açılış ve kapanış saati ile mesai günlerini öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Çalışma Saatleri - Nisan 2021 Açılış ve Kapanış Saati

İş Bankası çalışma saatleri 2021 yılında diye soranlar için bankanın çalışma saatlerini sizlere aktarıyoruz. Türkiye İş Bankası 1924 yılından günümüze kadar kaliteli ve kesintisiz hizmet veren bir bankadır. "Cumhuriyetin ilk bankası" unvanıyla hizmet veren İş Bankası, Mustafa Kemal Atatürk'ün yönlendirmeleriyle kurulmuştur. İş Bankası, ortaklık yapısıyla ve çoğunluğu "Munzam Sandık Vakfı" bünyesinde bulunan halka açık bir banka olarak yönetilmektedir.

İş Bankası Çalışma Saatleri
Özellikle korona virüs salgınından sonra bankaların güncel çalışma saatleri daha çok araştırılmaya başlantı. Türkiye Bankalar Birliği'nin almış olduğu tavsiye kararıyla bankalar saat 12:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermeye 23 Mart itibariyle başlamıştı. Salgının düşüş göstermesiyle beraber İş Bankası da çalışma saatlerinde değişikliğe gitti. 11 Mayıs 2020 tarihi itibariyle İş Bankası şubeleri normal çalışma saatlerine dönecektir. İşte güncel olarak İş Bankası çalışma saatleri listesi:

  • İş Bankası açılış saati: 09.00 - 12.30
  • İş Bankası öğle molası: 12.30 - 13.30
  • İş Bankası kapanış saati: 13.30 - 17.00

 

İş Bankası çalışma günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma

 

İş Bankası müşteri hizmetleri: 0850 724 0 724

Tüm bankalar: Banka çalışma saatleri

İş Bankası kaçta açılıyor?
İş Bankası haftaiçi her gün saat 09:00'da hizmete başlamaktadır. İş Bankası şubelerinden işlem yapmak istiyorsanız, Türkiye'nin her yerinde bulunan şubelerine saat 09:00'dan itibaren tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de hafta içi her gün Türkiye İş Bankası şubelerinde tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: İş Bankası EFT saatleri


Türkiye İş Bankası'nın genel olarak çalışma saatleri aşağıdaki gibidir. Bazı banka şubelerinde değişiklik olabileceği gibi, ayrıca İş Bankası'nın büyükşehirlerde ve yoğun bölgelerde cumartesi günü de bazı şubeleri açıktır. İşte İş Bankası çalışma saatleri 2017 yılında genel olarak uygulaması:

 

 

Ayrıca İş Bankası devletin mi özel mi konusuna da bakabilirsiniz.


Siz de bu konumuz ile inceleyerek İş Bankası çalışma saatleri hakkınde bilgilere erişebilirsiniz. İş Bankası cumartesi günleri ise bazı şubelerinde saat 10:00 - 18:30 saatlerinde hizmet verebileceği gibi, örneğin Kanyon Avm şubesi hergün 10:00 - 18:30 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca bu şube pazar günü de çalışmaktadır. Tüm detaylara ise yine İş Bankası'nın web sitesinden "şube ve bankamatikler" bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu konumuzu İş Bankası kaçta kapanıyor diye soranlar için hazırladık.

 

Yorum yap:

Kapat