Kuveyt Türk Çalışma Saatleri - Nisan 2021 Açılış ve Kapanış Saati

Bu sayfadan Kuveyt Türk çalışma saatleri 2021 ve Kuveyt Türk kaçta açılıyor kaçta kapanıyor sorularına yanıt bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri - Nisan 2021 Açılış ve Kapanış Saati

Kuveyt Türk, Türkiye'de 1983 yılından beri hizmet veren bankalar arasında yer alıyor. Faizsiz kredi veren katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk'ten uygun kar payı oranları ile siz de ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi çekebilirsiniz. Kuveyt Türk'te bireysel, kurumsal, ticari, kobi, esnaf, çiftçi gibi pek çok farklı alanda sunduğu bankacılığından yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki Kuveyt Türk çalışma saatleri bilgilerine göz atarak şubeyi ziyaret edebilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri 2021

Kuveyt Türk, korona virüse karşı alınan önlemler kapsamında daha öncesinde banka şubelerinin çalışma saatlerinde değişiklik yapmıştı. Salgın önlemi sonrasında normalleşme sürecinde çalışma saatini tekrar güncelleyen banka normal şartlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Kuveyt Türk şubesine giderek sıra beklemek istemiyorsanız siz de Kuveyt Türk internet bankacılığını kullababilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi online ve güvenli bir şekilde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk çalışma saatleri 2020 listesi:

Açılış saati: 08:30

Öğle molası: 12:30 - 13:30

Kapanış saat: 17:30

Kuveyt Türk kaçta açılıyor?

Kuveyt Türk  Katılım Bankası şubeleri hafta içi her gün sabah saat 08:30 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır. Saat 12:30'dan saat 13:30'a kadar öğle molasına giren banka tekrardan 13:30'dan saat 17:30'a kadar hizmetine devam etmektedir.

Kuveyt Türk kaçta kapanıyor?

Kuveyt Türk şubeleri kapanış saati ise saat 17.30 olarak belirlenmiştir. 17.30'da kapı kapatılarak içerideki müşterilerin hizmetleri verildikten sonra gün sonu yapılır. Bir diğer güne hazırlık yapılarak diğer gün saat 09:00 itibariyle hizmet vermeye tekrardan başlanmaktadır.

Ziraat Bankası çalışma saatleri

Şekerbank çalışma saatleri

Akbank çalışma saatleri

Yorum yap: