Odeabank Çalışma Saatleri 2022

Bu sayfadan Odeabank çalışma saatlerini kontrol edebilir, Odeabank kaçta açılıyor veya kaçta kapanıyor sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Odeabank Çalışma Saatleri 2022

11 farklı ülkede faaliyet gösteren grup, bankacılığın tüm alanlarında hizmet vermektedir. Bireysel, kurumsal, ticari, özel ve yatırım bankacılığı alanında hizmet veren banka, oldukça geniş bir müşteri ağına da sahiptir. Odeabank çalışma saatleri detaylarını içeriğimizden inceleyerek, bu saatler arasında dilediğiniz şubeden hizmet alabilirsiniz. Ülke genelinde 47 şubesi üzerinden sayısız ürün ve hizmet ulaştıran banka, stratejisi ile alanında öncü konuma gelmiştir. Kurumsallık, müşteri odaklı yaklaşım ve teknolojik altyapıdan yararlanarak, alanında uzman kişilerden destek almak için Odeabank açılış saati, kapanış saati, hafta sonu mesai saatleri ve öğle aralarını sayfamızdan dikkatlice inceleyiniz. Finansal işlemlerinizi banka şubelerinden gerçekleştiriyorsanız, bankanın çalışma saatlerine uymalısınız. İşte, detaylar.
 

Odeabank Çalışma Saatleri 2022

Ülkemizde faaliyet gösteren bankaların mesai saatleri aşağı yukarı benzerlik gösterir. Lakin, banka şubelerinin bulunduğu bölge ve bölgedeki iklim koşulları dikkate alınırsa, mesai saatlerinde değişiklik meydana gelebilmektedir. Çalışma saatlerinin bankadan bankaya farklılık göstermesinin yanı sıra aynı banka şubelerinin de mesai saatleri farklı olabiliyor. Banka müşterileri için Odeabank şubeleri mesai saatini aşağıdaki tabloda paylaşıyoruz. 
 

Açılış Saati

Öğle Arası

Kapanış Saati

09:00

12:30 / 13:30

17:00

Yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı gibi Odeabank şubeleri, hafta içi her gün sabah saat 09.00’da mesaisine başlar ve akşam 17:00’a kadar hizmet vermeye devam eder. 12.30 ile 13.30 arasında 1 saatlik öğle arasına giren banka, bu saatlerde hizmet vermemektedir. Cumartesi ve Pazar Günü hizmet vermeyen banka, dini bayramlar ve resmi tatillerde de hizmet vermemektedir. Banka şubeleri dışındaki kanalları kullanarak 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. Mesai saatlerinin sadece şubeler için geçerli olduğunu unutmayınız. 
Odeabank Kaçta Açılıyor?
Odeabank şubelerine giderek para yatırma, para çekme, para yollama (eft yada havale), kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu veya tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Odeabank şubeleri saat 09:00 itibariyle hizmete başlamaktadır ve öğle saat 12:30'a kadar sabah saatleri hizmetine devam etmektedir.
Odeabank Kaçta Kapanıyor?
Yine akşam mesai saati çıkışında Odeabank şubesine gitmek isteyen kişiler de akşam saat 17:00'a kadar Odeabank şubesini ziyaret edebilir. Saat 17:00 itibariyle Odeabank şubeleri kapanmakta ve diğer gün saat 09:00'a kadar hizmetini durdurmaktadır. Siz de Odeabank şubesine giderek sıra beklemek yerine hızlı, güvenli ve kolay kullanılan Odeabank internet şubesine (https://www.odeabank.com.tr) giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
İlgili sayfalar:

Yorum yap:

Kapat