sponsorlu bağlantılar

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış, Kapanış Saati)

Bu sayfamızdan Şekerbank çalışma saatlerini öğrenebilir, Şekerbank kaçta açılıyor veya kaçta kapanıyor sorularına yanıt alabilirsiniz.

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış, Kapanış Saati)

2019-08-06 21:00:14

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

 Şekerbank, şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak, yerel kalkınmayı, sürdürebilir üretimi ve tarımsal sanayiyi desteklemek amacıyla, 1953 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulan banka, 1956 yılında Şekerbank adını almıştır. Şekerbank, ülke genelinde 1 tane gezici şube olmak üzere toplam 273 şubesiyle hizmet vermektedir. Anadolu bankacılığı olarak tanımlanan Şekerbank, 71 ilde vatandaşına bankacılık hizmetini ulaştırmaya devam etmektedir. Şekerbank çalışma saatleri hakkında güncel bilgilere içeriğimizden sahip olabilir ve şubelere giderek bireysel, kurumsal, ticari, kobi, tarım, ensaf/ işletme bankacılığı alanında dilediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz. 

 
Şekerbank Çalışma Saatleri 2019
 
Şekerbank, şubelerinin yanı sıra çağrı merkezi, atm, mobil bankacılık, internet şubesi, resmi web sitesi üzerinden de çeşitli bankacılık hizmeti sunmaktadır. Dijital platformlardan 7/24 işlem gerçekleştirebiliyorken, şubelerde yapılan işlemler için saati sınırlandırılması getirilmiştir. Aşağıdaki tabloda belirtilen saatler içerisinde şubelere giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
 

 

 
şekerbank çalışma saatleri
​​​​​​

 

Şekerbank Saat Kaça Kadar Açık?

Şekerbank hafta içi her gün saat 09:00 itibariyle çalışmaya başlar ve saat 12:30'da öğle molası verir. Saat 12:30 - 13:30 arası öğle molası olduğundan kapalıdır ve saat 13:30'dan saat 17:00'a kadar hizmet vermeye devam eder.

 

Şekerbank Kaçta Kapanıyor

Şekerbank kapanış saati ise saat 17:00'dır. Saat 17:00 yani saat 5 itibariyle Şekerbank şubeleri kapanır ve kapanış yapılarak bir sonraki gün saat 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlar.

 

Şekerbank hafta sonu çalışma saatleri

Şekerbank şubeleri, Türkiye'de hizmet veren diğer bankalar gibi sadece hafta içi hizmet verirler. Şekerbank'ın tüm şubeleri hafta sonu kapalıdır ve hizmet vermezler. Siz de Şekerbank internet bankacılığını (https://www.sekerbank.com.tr) hafta sonu da dahil 7/24 istediğiniz zaman kullanabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar, belirlenen çalışma saati içerisinde hizmet verirler. Eğer şubelerden işlem yapıyorsanız, belirlenen bu saatlere dikkat etmelisiniz. Bu saatler bankadan bankaya farklılık gösterebiliyor. Şekerbank için belirlenen çalışma saati şu şekildedir; banka, her sabah 09.00’da mesaisine başlar ve 12.30’a kadar hizmet vermeye devam eder. 12.30’dan 13.30’a kadar 1 saatlik öğle arasına giren banka, bu saatte hizmet vermemektedir. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için saat 13.30’u beklemelisiniz. 13.30’dan 17.00’a kadar dilediğiniz işlemi banka şubelerinden gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Hafta sonları, resmi tatiller (1 Ocak, 23 Nisan, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos, 29 Ekim), dini bayramlarda hizmet vermemektedir. Şekerbank çalışma saatleri  güncel bilgilerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. % 70’e yakın şubesi Anadolu’da bulunan Şekerbank, esnaf ve işletmelere özel çözümler sunmak için hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Alanında uzman kişilerden, yerel bankacılık alanında hizmet almak isterseniz belirtilen çalışma saatleri içerisinde şubelere gidebilirsiniz.

 

Diğer bankalar:

İcbc çalışma saatleri

Hsbc çalışma saatleri

Ziraat Bankası çalışma saatleri

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA