TEB Çalışma Saatleri

TEB Çalışma Saatleri

Bu sayfadan 2019 yılına ait güncel Teb çalışma saatleri öğrenebilir, Teb kaçta açılıyor kaçta kapanıyor gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

TEB Çalışma Saatleri

2019-07-19 23:43:26

 Teb, Türkiye’nin en köklü finans kuruluşları arasında yer almaktadır ve faaliyetlerine 1927 yılından beri devam etmektedir. 1927 yılından bu yana hizmet ağını genişletmiş ve sayısız şube açarak çeşitli bankacılık hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Yatırım, leasing, faktoring, sigorta, portföy yönetimi, kurumsal, ticari ve özel bankacılık, bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve kobi bankacılığı alanlarında hizmet veren Teb’in, ülkemizde toplam 492 tane şubesi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan Teb çalışma saatleri 2019 bilgileri ile sizler de, bahsettiğimiz bankacılık işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Banka şubeleri hafta içi belirli bir saatte açılır ve kapanana kadar faaliyetlerine devam eder. Bankacılık işlemlerinizi şubelerden gerçekleştirmek istiyorsanız, Teb çalışma saatlerini öğrenmeniz sizin için büyük avantaj olacaktır. 
 

TEB çalışma saatleri
Siz de Teb çalışma saatlerinde banka şubelerini ziyaret ederek her türlü bankacılık işlemlerinizi ilgili ve güleryüzlü Teb çalışanları sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka şubesine gitmeden dilerseniz Teb müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayabilir, Teb internet şubesine (https://www.teb.com.tr/giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 

Teb Açılış Saati

Ara

 

Teb Kapanış Saati

09.00

 

 12.30 – 13.30

 

 

 17.00

 

İlginizi çekebilecek sayfa: Banka sınavları

Teb 2005 yılında dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. Bankası olarak kabul edilen ve toplam 74 ülkede faaliyet gösteren Bnp Paribas ile ortak olmuştur. Bu ortaklık, sunulan bankacılık ürün ve hizmetlerini daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmıştır. Teb’in sayısız müşterisi de son zamanlarda ‘banka çalışma saatlerini’ merak etmektedir. Yukarıdaki tabloda da gördüğünüz gibi Teb, saat 09.00’da açılır ve 17.00’a kadar faaliyetlerini sürdürmeye devam eder. 12.30 – 13.30 saatlerinde öğle arasına giren banka, herhangi bir işlem gerçekleştirmez. Ara zamanına dikkat ederek, vakit kaybını önleyebilirsiniz. 
 
Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar genellikle aynı saatte mesaiye başlarlar. Lakin bankaların hiçbiri hafta sonu ve resmi tatil günlerinde açık değildir. Günümüzde geniş müşteri ağına sahip bankalar, müşterilerinin anlık ihtiyaçlarına karşı bazı şubelerine hafta sonu da açık tutabiliyor. Hafta sonu açık olan ya da mesaisi geç saatlere kadar devam eden banka şubeleri genellikle havalimanlarında hizmet vermektedir.  Yukarıdaki tabloda Türkiye Ekonomi Bankası’nın hafta içi çalışma saatleri gösterilmiştir. Resmi tatil günleri ve dini bayramlarda kapalı olan bankaların, hafta içi mesai saatlerine dikkat ederek, işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Teb çalışma saatleri 2019 güncel verilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizde faaliyet gösteren farklı bankaların çalışma saatleri için sitemizi takip edebilirsiniz.
 
Diğer bankalar:
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: