TEB Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Güncel TEB çalışma saatleri 2021 yılına ait bilgileri bu sayfadan öğrenebilir, TEB açılış ve kapanış saatini inceleyebilirsiniz.

TEB Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Sayfamızda yer alan Teb çalışma saatleri 2021 bilgileri ile sizler de, bahsettiğimiz bankacılık işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Teb, Türkiye’nin en köklü finans kuruluşları arasında yer almaktadır ve faaliyetlerine 1927 yılından beri devam etmektedir. 1927 yılından bu yana hizmet ağını genişletmiş ve sayısız şube açarak çeşitli bankacılık hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Yatırım, leasing, faktoring, sigorta, portföy yönetimi, kurumsal, ticari ve özel bankacılık, bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve kobi bankacılığı alanlarında hizmet veren Teb’in, ülkemizde toplam 492 tane şubesi bulunmaktadır. Banka şubeleri hafta içi belirli bir saatte açılır ve kapanana kadar faaliyetlerine devam eder. Bankacılık işlemlerinizi şubelerden gerçekleştirmek istiyorsanız, Teb çalışma saatlerini öğrenmeniz sizin için büyük avantaj olacaktır. 

TEB çalışma saatleri
Siz de Teb çalışma saatlerinde banka şubelerini ziyaret ederek her türlü bankacılık işlemlerinizi ilgili ve güleryüzlü Teb çalışanları sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka şubesine gitmeden dilerseniz Teb müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayabilir, Teb internet şubesine (https://www.teb.com.tr/giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Korona virüse karşı alınan bankacılık önlemleri kapsamında TEB şubeleri hafta içi her gün saat 12:00 - 17:00 arasında hizmet verecektir. Bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için TEB internet şube, TEB mobil bankacılık veya TEB ATM'lerini kullanabileceğiniz gibi, 7/24 hizmet veren TEB çağrı merkezinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca TEB ATM'lerinden günlük para çekme limiti de 5.000 TL'ye yükseltilmiştir. Sağlığınızı korumak için işlemlerinizi şubeye gitmeden yapmanızı öneriyoruz. Korona virüs bittikten sonra TEB şubeleri eski çalışma saatlerine geçecektir.
 

İlginizi çekebilecek sayfa: Banka sınavları

Teb 2005 yılında dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. Bankası olarak kabul edilen ve toplam 74 ülkede faaliyet gösteren Bnp Paribas ile ortak olmuştur. Bu ortaklık, sunulan bankacılık ürün ve hizmetlerini daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmıştır. Teb’in sayısız müşterisi de son zamanlarda ‘banka çalışma saatlerini’ merak etmektedir. Yukarıdaki tabloda da gördüğünüz gibi Teb, saat 09:00’da açılır ve 17:00’a kadar faaliyetlerini sürdürmeye devam eder. 12:30 – 13:30 saatlerinde öğle arasına giren banka, herhangi bir işlem gerçekleştirmez. Ara zamanına dikkat ederek, vakit kaybını önleyebilirsiniz. 
 
Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar genellikle aynı saatte mesaiye başlarlar. Lakin bankaların hiçbiri hafta sonu ve resmi tatil günlerinde açık değildir. Günümüzde geniş müşteri ağına sahip bankalar, müşterilerinin anlık ihtiyaçlarına karşı bazı şubelerine hafta sonu da açık tutabiliyor. Hafta sonu açık olan ya da mesaisi geç saatlere kadar devam eden banka şubeleri genellikle havalimanlarında hizmet vermektedir.  Yukarıdaki tabloda Türkiye Ekonomi Bankası’nın hafta içi çalışma saatleri gösterilmiştir. Resmi tatil günleri ve dini bayramlarda kapalı olan bankaların, hafta içi mesai saatlerine dikkat ederek, işlemlerinizi daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Teb çalışma saatleri 2021 güncel verilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizde faaliyet gösteren farklı bankaların çalışma saatleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat