Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2020

Bu sayfadan Türkiye Finans çalışma saatleri 2020 yılına ait bilgileri inceleyerek Türkiye Finans Katılım Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2020

 

Bu içeriğimizden Türkiye Finans çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.  Türkiye Finans, %100 yerli sermayeli ilk özel finans kurumu olarak 2005 yılında kurulmuştur. Türkiye Finans, faizsiz bankacılık yani İslami bankacılık ilkelerine göre müşterilerine hizmet sunmaya ve alanında liderliğini korumaya devam etmektedir. Ülkemizde ve dünyada halkın belirli bir kesimi İslam dinini benimsemiş ve bu sebepten ötürü faiz gelirinden uzak durmaktadır. İslam dininde ticaretten elde edilen kâr helal sayılır. Türkiye Finans, kâr esasına uygun faaliyet gösteren bir katılım bankasıdır. Katılım bankaları ile ilgili en çok merak edilen konular arasında hafta içi mesai saatleri gelmektedir. Türkiye Finans saat kaçta açılıyor? Öğle arasına ne zaman giriyor? Hafta sonu çalışıyor mu? Mesai kaçta bitiyor vb. sorularınıza haberimizde yanıt bulabilirsiniz. İşte, katılım bankacılığı çalışma saatleri ile ilgili bütün detaylar. Çalışma saatleri kategorimizden diğer bankaların çalışma saatlerine göz atabilirsiniz.

Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2020

Ülkemiz genelinde bankaların çalışma saatleri benzerlik gösterse de ufak farklılıklar görebilmekteyiz. 22 Nisan 2019 tarihi itibariyle Türkiye Finans Genel Müdürlük ve şube çalışma saatlerinde değişikliğe gitmiştir. Türkiye Finans’ın değişen ve güncel çalışma saatlerini aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz. Türkiye Finans hafta içi her gün sabas saat 09:00'da açılmaktadır. Banka şubeleri saat 09:00 - 17:00 arasında hizmet vermektedir. Korona virüs önlemlerinden dolayı şubelerden içeriye müşteriler sırayla alınmaktadır. Sizlere tavsiyemiz Türkiye Finans internet bankacılığı, mobil bankacılık veya müşteri hizmetlerini kullanmanız yönündedir. Sağlığınızı ve toplum sağlığını önemsiyorsanız şubeye gitmeden bankacılık işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Ayrıca Türkiye Finans ATM'lerinden günlük olarak 5.000 TL'ye kadar nakit çekimi yapabilirsiniz.
 

Açılış Saati

Öğle Arası

Kapanış Saati

08:30

12:30 / 13:30

17:00

 

Türkiye Finans hafta içi her sabah saat 08:30’da mesaisine başlar ve 12:30’a kadar hizmet vermeye devam eder. 12:30’dan itibaren 1 saatlik öğle arasına giren banka, 13:30’da mesaine tekrar başlar ve akşam 17:00’a kadar devam eder. Türkiye Finans; Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlar dahil olmak üzere, resmi tatillerde ve hafta sonları hizmet vermemektedir. Türkiye Finans alanındaki deneyimi, sunduğu yeni ürünlerinin yanı sıra ileri düzey teknolojiyi de kullanmasıyla hızlı bir büyüme rotasına girmiştir. Geniş bir müşteri ağına yenilikçi ve katma değeri yüksek ürünler sunan banka, her geçen gün hizmet kalitesini artırmaktadır. Türkiye Finans çalışma saatleri güncel bilgileri ile sizler de katılım bankacılığının sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 
 
Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat