Vakıfbank Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Bu sayfadan Vakıfbank çalışma saatleri 2021 yılına ait güncel bilgileri inceleyerek, Vakıfbank açılış ve kapanış saatini öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Türkiye’nin 3 büyük kamu bankası arasında yer alan Vakıfbank, saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Ülkemizde kamu sermayeli ve özel sermayeli olmak üzere pek çok banka faaliyetine devam ediyor. Kamu bankalarının özel bankalara nazaran daha fazla müşterisi bulunuyor. Geniş müşteri ağına sahip olan Vakıfbank, müşterileri için 2020 yılı çalışma saatlerini belirledi. Vakıfbank açılış, kapanış ve ara zamanını merak eden vatandaşlarımız, haberimizi okumaya devam edebilir. 

 
Vakıfbank çalışma saatleri
Vakıfbank, diğer tüm bankalar gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemekte yani kapalıdır. Resmi tatil günleri dışında haftaiçi her gün Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Siz de hafta içi sabah saat 09:30'dan sonra Vakıfbank şubelerinde 17:30 kapanış saatine kadar hizmet alabilirsiniz. Vakıfbank öğle arası saat 12:30 - 13:30 arasında yemek saati olduğu için kapalıdır.
 

Açılış

Ara (Öğle Molası)

Kapanış

09.30

12.30 – 13.30

17.30

 
 
Günümüz rekabet ortamında bankalar, ürün ve hizmetlerini iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri ile yürütülen her sürecin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için çalışma yürütüyorlar. Bu çalışma içerisinde banka mesai saatleri de yer alıyor. Kamu sermayeli mevduat bankası olarak hizmet vere Vakıfbank, geniş bir müşteri ağına sahip. Müşterilerinin çoğu da, banka şubelerinden işlem gerçekleştiriyor. Vakıfbank, kurumsal ve bireysel bankacılık alanında her türlü hizmeti şubeleri üzerinden ulaştırmaya devam ediyor. Daha güvenli ve kesin bir şekilde işlem gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeyi tercih ediyor. Müşteriler işlem gerçekleştirmeden önce de, banka çalışma saatleri hakkında araştırma yapıyorlar.
 
Vakıfbank Hafta Sonu Açık Mı?
Vakıfbank şubeleri diğer bankalar gibi hafta sonu günlerinde kapalıdır.
 
Vakıfbank EFT Saatleri Kaça Kadar?
Vakıfbank hesabınızdan EFT yapacaksanız mesai saatlerinde yani saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde EFT yapılamaz.
 
Vakıfbank Havale Saatleri
Vakıfbank'tan farklı bir Vakıfbank hesabına para transferi yapmayı düşünüyorsanız, 7 gün 24 saat havale ile para gönderebilir veya para alabilirsiniz.
 
Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar?
Korona virüs önlemleri kapsamında ATM'den para çekme limitleri günlük olarak 5.000 TL'ye yükseltilmiştir. Vakıfbank banka kartınız ile diğer devlet bankaları yani Ziraat Bankası ve Halkbank ATM'lerinden de ücretsiz para çekebilirsiniz.
 
Hafta içi çalışan vatandaşlarımızın çoğu, bankaların mesai saatini bilmedikleri için büyük sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu sıkıntıyı gidermek adına bankaların çalışma saatlerini sizler için araştırdık. Vakıfbank çalışma saatleri 2021 detayları, en güncel haliyle yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Günümüz bankalarının çoğu aşağı yukarı aynı saatlerde hizmet vermektedir. Fakat, bazı sebeplerden ötürü banka çalışma saatlerinde farklılıklar meydana gelebilmektedir. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan, kısa zamanda işleminizi halletmeniz için Vakıfbank çalışma saatlerini paylaştık. Yukarıda da belirtildiği gibi Vakıfbank sabah 09:30 da açılır, akşam 17:30’a kadar hizmet vermeye devam eder. Banka 12:30 ile 13:30 arasında öğle arasında olduğu için bu saatler arasında herhangi bir hizmetten yararlanamazsınız. Ülkemizde faaliyet gösteren diğer bankaların da çalışma saatlerini merak ediyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. 
 

Yorum yap: