Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Siz de bu sayfamızdan Vakıfbank çalışma saatleri öğrenebilir, Vakıfbank kaçta açılıyor veya Vakıfbank kaçta kapanıyor gibi sorulara güncel mesai saatiyle cevap bulabilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

2019-07-20 00:00:02

Türkiye’nin 3 büyük kamu bankası arasında yer alan Vakıfbank, saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? Vakıfbank çalışma saatleri 2019 detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz. Ülkemizde kamu sermayeli ve özel sermayeli olmak üzere pek çok banka faaliyetine devam ediyor. Kamu bankalarının özel bankalara nazaran daha fazla müşterisi bulunuyor. Geniş müşteri ağına sahip olan Vakıfbank, müşterileri için 2019 yılı çalışma saatlerini belirledi. Vakıfbank açılış, kapanış ve ara zamanını merak eden vatandaşlarımız, haberimizi okumaya devam edebilir. 

 
Vakıfbank çalışma saatleri
 
Siz de Vakıfbank müşterisi olarak Vakıfbank şubelerini mesai saatlerinde ziyaret edebilir ve her türlü bankacılık işlemlerini ilgili Vakıfbank personeli sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank şubelerine giderek zaman kaybetmek yerine sizlere önerimiz, Vakıfbank müşteri hizmetleri çağrı merkezini aramanız veya Vakıfbank internet bankacılığına giriş yaparak her türlü bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizdir. Yine de banka şubesine giderek işlemlerinizi yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan çalışma saatlerini inceleyebilirsiniz. Vakıfbank, diğer tüm bankalar gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemekte yani kapalıdır. Resmi tatil günleri dışında haftaiçi her gün Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Siz de sabah saat 09:30'dan sonra Vakıfbank şubelerinde 17:30 kapanış saatine kadar hizmet alabilirsiniz. Vakıfbank öğle saat 12:30 - 13:30 arasında yemek saati olduğu için kapalıdır.
 

Açılış

Ara (Öğle Molası)

Kapanış

09.30

12.30 – 13.30

17.30

 
 
Günümüz rekabet ortamında bankalar, ürün ve hizmetlerini iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri ile yürütülen her sürecin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için çalışma yürütüyorlar. Bu çalışma içerisinde banka mesai saatleri de yer alıyor. Kamu sermayeli mevduat bankası olarak hizmet vere Vakıfbank, geniş bir müşteri ağına sahip. Müşterilerinin çoğu da, banka şubelerinden işlem gerçekleştiriyor. Vakıfbank, kurumsal ve bireysel bankacılık alanında her türlü hizmeti şubeleri üzerinden ulaştırmaya devam ediyor. Daha güvenli ve kesin bir şekilde işlem gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeyi tercih ediyor. Müşteriler işlem gerçekleştirmeden önce de, banka çalışma saatleri hakkında araştırma yapıyorlar. 
 
Hafta içi çalışan vatandaşlarımızın çoğu, bankaların mesai saatini bilmedikleri için büyük sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu sıkıntıyı gidermek adına bankaların çalışma saatlerini sizler için araştırdık. Vakıfbank çalışma saatleri 2019 detayları, en güncel haliyle yukarıdaki tabloda yer almaktadır. Günümüz bankalarının çoğu aşağı yukarı aynı saatlerde hizmet vermektedir. Fakat, bazı sebeplerden ötürü banka çalışma saatlerinde farklılıklar meydana gelebilmektedir. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan, kısa zamanda işleminizi halletmeniz için Vakıfbank çalışma saatlerini paylaştık. Yukarıda da belirtildiği gibi Vakıfbank sabah 09.30 da açılır, akşam 17.30’a kadar hizmet vermeye devam eder. Banka 12.30 ile 13.30 arasında öğle arasında olduğu için bu saatler arasında herhangi bir hizmetten yararlanamazsınız. Ülkemizde faaliyet gösteren diğer bankaların da çalışma saatlerini merak ediyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. 
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: