Yapı Kredi Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Bu sayfadan 2021 yılına ait Yapı Kredi çalışma saatlerini öğrenebilir, Yapı Kredi şubelerinin açılış ve kapanış saatini inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri - Nisan 2021

 1944 yılında kurulan Yapı Kredi Bankası, Türkiye'nin ilk özel bankası konumundadır. Bir çok müşterisi bulunan Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri 2021 yılında nedir diye merak edenlere bu sayfamızı hazırladık. Yapı Kredi, aktif büyüklük açısından ülkemizde 4. büyük özel banka olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yenilikçi uygulamalarıyla bankacılık sektörüne pek çok yenilik katan Yapı Kredi, uygun faiz oranlarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası'nın yurt genelinde 908 şubesi vardır ve yurtdışında 8 şubesi vardır.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri
Özellikle korona virüs salgınının Türkiye'de de yayılması sonrasında bankalar mesai saatlerinde güncelleme yapmıştı. Yaklaşık 1 ay süren bu güncelleme sonrasında bankalar tekrardan eski çalışma saatlerine döndü. Yapı Kredi çalışma saatleri 2020 yılında hafta içi her gün 09:00 - 12:30 / 13:30- 17:00 arasındadır. 12:30 ve 13:30 arasında öğle mola saatlerinden dolayı banka şubeleri hizmet vermemektedir. İşte Yapı Kredi çalışma saatleri 2020 listesi:

  • Yapı Kredi açılış saati: 09:00
  • Yapı Kredi öğle molası: 12:30 - 13:30
  • Yapı Kredi kapanış saati: 17:00

Yapı Kredi kaçta açılıyor?

Yapı Kredi Bankası şubeleri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) günlerinde sabah saat 09:00'da açılmaktadır.

Yapı Kredi kaçta kapanıyor?

Yapı Kredi şubeleri saat 17:00 itibariyle hizmet vermeyi durdurmaktadır.

İlginizi çekebilir: Yapı Kredi EFT saatleri

Ayrıca Yapı Kredi çalışma saatleri dışında ve haftasonlarında internet şubesi (https://www.yapikredi.com.tr/) veya Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezinden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Diğer yandan Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasını da akıllı cep telefonunuza indirebililir ve mobil şubesinden de tüm işlemleri yapabilirsiniz. Diğer yandan sizlere önerimiz çağrı merkezini arayacaksanız Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atabilir ve müşteri hizmetleriyle görüşerek banka işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat