Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2019

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2019

Ziraat Bankası kaçta açılıyor, Ziraat Bankası çalışma saatleri 2019, mesai günleri, öğle arası, cumartesi açık mı?

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2019

2019-07-19 22:55:11

 Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası, ülkemizin 3 büyük kamu bankası arasında yer almaktadır. 1863 Osmanlı döneminde kurulan banka, bu yıla kadar hizmet ağını genişleterek çeşitli bankacılık ürünleri sunmaktadır. Ziraat Bankası; şubeleri, atm’leri, internet bankacılığı, çağrı merkezi ve diğer kanalları üzerinden bankacılık ürün ve hizmetlerini müşterisine ulaştırmaktadır. Bireysel ve kurumsal her türlü bankacılık işlemlerinizi, Ziraat Bankası’nın kanalları üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bazı işlemleri sadece şube üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz ya da şubelere giderek her işleminizi daha garanti bir şekilde yapabilirsiniz. Kamusal sermayeli bir banka olarak hizmetine devam eden Ziraat Bankası’nın, ülkemizde 1741 tane şubesi bulunuyor. Ziraat çalışma saatleri, şubelerden işlem gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız tarafından da oldukça merak edilmektedir. Ülkemizin her il ve ilçesinden şubesi bulunan, geniş müşteri ağına sahip Ziraat Bankası hafta sonları açık mı? Ziraat Bankası hafta içi saat kaçta açılıyor/ kapanıyor? diye merak ediyorsanız sayfamızdaki bilgileri inceleyebilirsiniz. 

 

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞMA SAATLERİ

Açılış Saati
 

Ara

 

Ziraat Bankası Kapanış Saati

09.00

12.30 – 13.30

 

17.30

 
Pek çok devlet kurumunda olduğu gibi bankalar da kendilerine göre bir çalışma saati belirlemiştir. Ülkemizde faaliyet gösteren bankaların çalışma saatleri aşağı yukarı aynı olsa da, bazı şubelerde farklılıklar görebilmekteyiz. Farklı bankanın yanı sıra, aynı banka şubelerinin bile çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Banka sektöründe çalışma saatleri belirlenirken dikkat edilen nokta, bulundukları bölgenin şartlarıdır. Bölgeden bölgeye değişen iklim şartları, şube sayıları, sunulan ürün ve hizmetler göz önünü alınarak, çalışma saatleri belirlenir. Çalışma saatleri, bölgedeki müşteriye en iyi hizmeti vermek için en doğru şekilde ayarlanmalıdır.
 
Ülkemizde kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, müşteri kitlesini oldukça genişletmiştir. Geniş müşteri ağını da dikkate alarak bir çalışma saati belirlemiştir. Ziraat Bankası çalışma saatleri 2019 detaylarını yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Ziraat Bankası hafta içi yukarıdaki belirtilen saatler arasında faaliyetini sürdürmektedir. Banka hafta sonları, resmi tatiller ve dini bayramlarda hizmet vermemektedir. Sizler de bu detaylara dikkat ederek, Ziraat Bankası mesai saatleri içerisinde bankaya gidebilir, işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.
 
İlgili sayfalar:

Bankalar kaçta açılıyor?

Banka çalışma saatleri

Bankalar kaçta kapanıyor

 

 
 
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: