Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2021 (Açılış ve Kapanış Saati)

Ziraat Bankası çalışma saatleri, kaçta açılıyor ve kaçta kapanıyor sorularına yanıt bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2021 (Açılış ve Kapanış Saati)

Ziraat Bankası, Osmanlı döneminde kurulan ve ülkemizin ilk kamu bankası olarak hizmet veren bir bankadır. Ülkemizde geçmiş dönemlerde çiftçileri desteklemek amacıyla kurulan banka günümüzde tüm bankacılık faaliyetleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. 81 ilde ve yurt dışı şubeleri ile vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası'ndan uygun faiz oranlarıyla siz de kredi çekebilirsiniz. Türkiye'de uzun yıllardan beridir devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası çalışma saatleri  bilgileri araştırarak bu sayfamızı hazırladık. Ziraat Bankası şubelerinin açılış ve kapanış saatlerine ait güncel gelişmeler aşağıda yer almaktadır. Ziraat Bankası'nda bireysel, ticari, kurumsal, kobi, esnaf, çiftçi, işletme bankacılığı gibi çok çeşitli ve herkesi kapsayan banakcılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2021

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüse karşı alınan önlemler kapsamında pek çok bankanın çalışma saatlerinde değişiklik olmuştur. İşlemlerinizi hızlı bir şekidle gerçekleştirmek için şubeye gitmeniz önerilmezken, Ziraat Bankası internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM'ler ve Ziraat çağrı merkezinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte 2020 yılında Ziraat Bankası çalışma saatleri:
  • Ziraat Bankası açılış saati: 09:00
  • Ziraat Bankası öğle molası: 12:30 - 13:30
  • Ziraat Bankası kapanış saati: 17:00
 
 

Ziraat Saat Kaça Kadar Açık?

Ziraat Bankası'nın banka şubeleri hafta içi her gün saat 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlar ve saat 12:30'da öğle molası için kapanır. Saat 13:30'da tekrardan açılan banka saat 17:00'a kadar hizmet vermeyi sürdürür.
 

Ziraat Bankası Kapanış Saati

Ziraat Bankası'nın kapanış saati ise saat 17:00'dır. Siz de saat 17:00'a kadar yani akşam saat 5'e kadar Ziraat Bankası'nın şubelerini ziyaret ederek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
 

Ziraat Bankası hafta sonu çalışma saatleri

Yurt genelinde hizmet veren Ziraat Bankası şubeleri hafta içi günlerinde hizmet vermektedir. Ziraat Bankası cumartesi ve pazar hafta sonu günlerinde kapalıdır. Siz de şubeye gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Ziraat Bankası internet bankacılığını (https://www.ziraatbank.com.tr/tr) veya Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezini (0850 220 00 00) veya Ziraat Bankası ATM'lerini 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
 
Ülkemizde kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, müşteri kitlesini oldukça genişletmiştir. Ayrıca yakın zamanda Ziraat Bankası'nın faizsiz katılım bankası olarak hizmet veren Ziraat Katılım da yurt genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Korona virüs döneminde çalışma saatlerinde değişiklik yapan banka, hayatın normalleşmesi ile birlikte eski çalışma saatlerine tekrar dönüş yapmıştır. Ziraat Bankası çalışma saatleri 2021 yılına ait detaylarını yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Ziraat Bankası hafta içi yukarıdaki belirtilen saatler arasında faaliyetini sürdürmektedir. Banka hafta sonları, resmi tatiller ve dini bayramlarda hizmet vermemektedir. Sizler de bu detaylara dikkat ederek, Ziraat Bankası mesai saatleri içerisinde bankaya gidebilir, işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.
 

Yorum yap:

Kapat