Ziraat Katılım Çalışma Saatleri

Bu sayfadan Ziraat Katılım çalışma saatleri bilgilerini öğrenebilir, Ziraat Katılım şubesine giderek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Katılım Çalışma Saatleri
Ülkemizde katılım bankacılığını benimseyen sayısız vatandaşımızın en çok merak ettiği konu ise Ziraat Katılım çalışma saatleri olmuştur.  Katılım bankası; faizsizlik prensibi ile çalışan, kâr ve zarara katılma esasına göre fon toplayıp ticaret, ortaklık ve finansal kiralama gibi yöntemlerle fon kullandıran önemli bir bankacılık modelidir. Ziraat Katılım, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun izniyle kurulan bir katılım bankasıdır. Katılım bankacılığının prensiplerine uygun ürünleri, alternatif dağıtım kanalları ile müşterisine ulaştırır. Müşterilerine her koşulda özgün çözümler sunan Ziraat Katılım, bütün topluma değer katacak çalışmalara imza atmaktadır. Sizler de katılım bankacılığı ilke ve prensiplerine uygun ürün ve hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, sayfamızdan Ziraat Katılım açılış saati, kapanış saati ve öğle arası zamanını öğrenebilirsiniz.
 
Tüm dünyayı olumsuz etkileyen Korona virüsü sonrasında bankalar da müşterilerinin zarar görmemesi için çalışma saatlerinde değişiklik yaptı. Müşterilerin internet ve mobil şubeden işlem yapması için pek çok kampanya oluşturan bankalar, ATM para çekme limitini ise günlük olarak 5.000 TL'ye çıkardır. Siz de Ziraat Katılım internet bankaclığından pek çok bankacılık işlemerinizi gerçekleştirebilir, Ziraat Bankası ve devlet bankaları ATM'lerinden günlük olarak 5.000 TL'ye kadar para çekebilirsiniz. Günlük finansal işlemlerimizi gerçekleştirmek, para yatırmak / çekmek, hesap açmak, yatırım yapmak, ödemeler vb. gibi işlemlerimizi bankalara giderek gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce vatandaşlarımız da bankaların çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Bu içeriğimizde de sizler için Ziraat Katılım çalışma saatlerini araştırdık. Aşağıdaki tablodan çalışma saatlerine dikkat ederek, işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 2021 yılında Ziraat Katılım çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:
  • Ziraat Katılım Açılış Saati: 09:00
  • Ziraat Katılım Öğle Arası: 12:00 / 13:00
  • Ziraat Katılım Kapanış Saati: 17:00
 

Ziraat Katılım İletişim Bilgileri
Genel Müdürlük: Hobyar Mahallesi, Şeyhulislam Hayri Efendi Caddesi No: 12 Posta Kodu: 34112 Bahçekapı - Fatih / İstanbul
Telefon: 0212 404 10 00
Ziraat Katılım Müşteri İletişim Merkezi: 0850 220 50 00


Ülkemizde bulunan bankaların mesai saatleri aşağı yukarı benzerlik göstermektedir. Bazı bankalar şube sayısını arttırarak hafta sonları ve öğle arasında da müşterilerine hizmet verebiliyor. Fakat Ziraat Katılım; hafta sonları, öğle araları, dini bayram ve resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Ziraat Katılım sabah 09:00 ile akşam 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta içi her gün 09.00’da başlayan mesaisine 12:00’a kadar devam eder. Banka, 12:00 ile 13:00 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına girmektedir. İşlemleriniz için saat 13:00’ı beklemeniz gerekmektedir. Ziraat Katılım çalışma saatleri 2021 detaylarına içeriğimizden sahip olabilirsiniz.

Yorum yap: