Ziraat Katılım Çalışma Saatleri

Ziraat Katılım Çalışma Saatleri

Ziraat Katılım çalışma saatleri 2019 yılı bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir, açılış ve kapanış saatlerini öğrenebilirsiniz.

Ziraat Katılım Çalışma Saatleri

2019-09-04 00:04:03

 

 Dünya nüfusunun % 23’ünü İslam dinine mensup insanlar oluşturuyor. İslam dinine mensup insanlar finansal işlemleri için katılım bankacılığını tercih ediyor. Katılım bankası; faizsizlik prensibi ile çalışan, kâr ve zarara katılma esasına göre fon toplayıp ticaret, ortaklık ve finansal kiralama vb. yöntemlerle fon kullandıran önemli bir bankacılık modelidir. Ziraat Katılım, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun izniyle kurulan bir katılım bankasıdır. Katılım bankacılığının prensiplerine uygun ürünleri, alternatif dağıtım kanalları ile müşterisine ulaştırır. Ülkemizde katılım bankacılığını benimseyen sayısız vatandaşımızın en çok merak ettiği konu ise Ziraat Katılım çalışma saatleri olmuştur. Müşterilerine her koşulda özgün çözümler sunan Ziraat Katılım, bütün topluma değer katacak çalışmalara imza atmaktadır. Sizler de katılım bankacılığı ilke ve prensiplerine uygun ürün ve hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, sayfamızdan Ziraat Katılım açılış saati, kapanış saati ve öğle arası zamanını öğrenebilirsiniz. 

 
Ziraat Katılım Çalışma Saatleri
 
Günlük finansal işlemlerimizi gerçekleştirmek, para yatırmak / çekmek, hesap açmak, yatırım yapmak, ödemeler vb. gibi işlemlerimizi bankalara giderek gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce vatandaşlarımız da bankaların çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Bu içeriğimizde de sizler için Ziraat Katılım çalışma saatlerini araştırdık. Aşağıdaki tablodan çalışma saatlerine dikkat ederek, işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
 
Ziraat Katılım Açılış Saati: 09:00
Ziraat Katılım Öğle Arası: 12:00 / 13:00
Ziraat Katılım Kapanış Saati: 17:00
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SAYFA:Banka eft saatleri


Ziraat Katılım İletişim Bilgileri
 
Genel Müdürlük: Hobyar Mahallesi, Şeyhulislam Hayri Efendi Caddesi No: 12 Posta Kodu:34112 Bahçekapı - Fatih / İstanbul
Telefon: 0212 404 10 00
Ziraat Katılım Müşteri İletişim Merkezi: 0850 220 50 00


Ülkemizde bulunan bankaların mesai saatleri aşağı yukarı benzerlik göstermektedir. Bazı bankalar şube sayısını arttırarak hafta sonları ve öğle arasında da müşterilerine hizmet verebiliyor. Fakat Ziraat Katılım; hafta sonları, öğle araları, dini bayram ve resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Ziraat Katılım sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında hizmet verir. Hafta içi her gün 09.00’da başlayan mesaisine 12.00’a kadar devam eder. Banka, 12.00 ile 13.00 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına girmektedir. İşlemleriniz için saat 13.00’ı beklemeniz gerekmektedir. Ziraat Katılım çalışma saatleri 2019 detaylarına içeriğimizden sahip olabilirsiniz.
 
Ayrıca Ziraat Katılım'ın diğer bankası Ziraat Bankası çalışma saatleri sayfasından da Ziraat Bankası'nın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: