Metaverse Arsa Alma 2022 - Metaverse Arsa Nasıl Alınır?

Metaverse arsa alma popüler hale geldi. Metaverse arsa nasıl alınır sorusuna en doğru yanıt bu sayfada.

Metaverse Arsa Alma 2022 - Metaverse Arsa Nasıl Alınır?

Dünya Metaverse evreninin popüler hale gelmesiyle çalkalanmaya başlandı. Kripto para yatırımcıları, Metaverse arsa alma hakkında detaylı bilgileri merak ediyor. Peki Metaverse arsa nasıl alınır, nereden alınır, sanal alemde arsa fiyatları ne kadar oldu? Sizler için Metaverse arsa fiyatları ve Metaverse arsa alımı hakkında tüm gereken bilgileri bu sayfada hazırladı. Rehberimizi inceledikten sonra siz de Metaverse oyunlarından arsa yatırımı yapabilir hale geleceksiniz.

 

Metaverse nedir?

Metaverse son zamanlarda "internetin geleceği" ve yeni sanal ortam olarak adlandırılıyor. Özellikle Facebook, Whatsapp, Instagram gibi uygulamaları bünyesinde barındıran şirketin ismini "Meta" olarak değiştirmesi sonrasında bu alana yatırımlar hız kazandı.

Metaverse, gerçek ve sanal dünayı bilim kurgu ile birleştirerek yeni bir "dijital dünya" olarak adlandırılabilir. Daha net anlamıyor Metaverse arttırılmış sanal gerçeklik de diyebiliriz. Metaverse oyunları içerisinde insanlar sosyal ortamlara katılabilecek, arsa alıp satabilecek, emlak ticareti yapabilecek ve hatta sanal olarak arkadaşlarıyla konsere bile gidebilecek.

 

Metaverse arsa nasıl alınır?

Metaverse'de arsa almak son zamanlarda popüler hale geldi. Treni kaçırmak istemeyen yatırımcılar Metaverse ağında "sanal arsa" fiyatlarının ne kadar olduğunu ve nasıl arsa satın alabileceklerini araştırıyorlar. Metaverse oyunlarından arsa satın almak için pek çok farklı proje bulunuyor. Bu projelerden en ünlüleri ise Mana Coin ile alım yapılan Decentraland, Sand coin ile alım yapılabilen Sandbox gibi projeler yer alıyor. Öncelikle bu projelerden hangisinde arsa satın almaya karar vermelisiniz. Metaverse arsa satın alma rehberi:

  • İlk olarak hangi Metaverse projesinden arsa alacağınıza karar verin.
  • En popüler olarak Decentraland ve Sandbox bu alanın başını çekiyor.
  • Bu projelerin resmi sitesine giriş yaparak üye olunması gerekiyor.
  • Projenin resmi sitesinde arsa alma kuralları, sözleşme ve arsa fiyatları ve oyun kuralları gibi satın alma işlemlerini inceleyebilirsiniz.

Arsanın bulunduğu konum, yapılacak projeler, gösterim alanı gibi farklı özelliklere göre fiyatları değişiyor. Öyle ki 2021 yılında tüm dünyada kabul görmeye başlayan Metaverse evreninin 2022 yılında daha da yaygınlaşması bekleniyor. Metaverse arsa satın almak isteyen yatırımcılar bu projelerden birisini seçerek arsa alımı yapabilir.

 

Metaverse Arsa Alma Siteleri

Metaverse alanında arsa satın almak için en popüler 2 proje Sandbox ve Decetraland'dır. Bunların yanı sıra Metaverse coin list sayfasından Metaverse projeleri ve amaçlarını araştırarak hangi Metaverse oyunundan arsa alımı yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. DappRadar'ın açıklamasına göre sadece geçen hafta Sandbox (SAND), CryptoVoxels ve Somminium Space'de dahil olmak üzere NFT'ler olarak 100 milyon dolardan fazla Metaverse arazisi satışı yapıldı.

 

Decentraland arsa fiyatları

Metavarse arsa almak istiyorum diyerek araştırma yapanların karşısına ilk olarak Decetraland çıkıyor. Metaverse oyunlarının en popüler olanı Decetraland arsa fiyatları da yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Decetraland'da arsa satın almak için Mana Coin satın almanız gerekmektedir. Metaverse sanal evreninde başı çeken Decetraland arsa metrekare fiyatları ise 4 bin $ bandında geziniyor. Satın alacak olan kişiler parsel, metrekare gibi detayları öğrenip karar vererek, bütçesine göre sanal arsa alımı yapabilirler.

Decentraland (MANA) evreninde arsa fiyatlarına ulaşmak için buraya tıklayın.

 

Sandbox Arsa Almak

Metaverse projelerinin en popüler olanından bir diğeri ise Sandbox'tur. Sandbox'da SAND coin ile arsa alım satımı yapabilirsiniz. Sandbox platformunda SAND gibi Ethereum tabanlı olan kripto para ile arsa alım satımı yapılır. Sandbox arsa fiyatları her geçen gün değişim gösterse de, 2022 Sandbox fiyat tahmini hakkında gerekli bilgileri aşağıda yer alan linkten inceleyebilirsiniz.

 

Metaverse Arsa Geleceği 2022

Metaverse 2022 fiyat tahmini olarak ünlü kripto para uzmanlarından birçok farklı yorum geliyor. Sanal bir emlak şirketi sahibi tarafından yapılan fiyat tahmini tüm dünyayı resmen salladı. Önümüzdeki 16 ay içerisinde Metaverse arsa fiyatlarının 200 kat artış beklediğini belirten Blockchain kurucularından Michael Gord, tüm yatırımcıların dikkatlerini Metaverse arsalarına çekti.

 

Metaverse arsa alma hakkında Metaverse arsa nasıl alınır diye araştırma yapanlara özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Metaverse arsa alımı hakkında rehber niteliği taşıyan bu konu hakkında fikir, öneri ve isteklerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden yazabilirsiniz.

 

Mana coin geleceği

Sand coin geleceği

Hot coin geleceği

Metaverse coinleri

Bu sayfada yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ile risk taşıdığının farkında olarak kendi araştırma ve görüşleri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmesi gerekir.

Yorum Yap:

reklamı kapat
x