Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Denizbank Net Kart Aidatsız ile siz de yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz.

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Yıllık kart ücreti olmayan kredi kartları arasında yer alan Denizbank Net Kart aidatsız ile aidat giderinizi sıfıra indirebilirsiniz. Denizbank aidatsız kredi kartı başvuru ve özelliklerini sizler için bu sayfada hazırladık.

Denizbank Net Kart Özellikleri

  • Yıllık kart aidatı yok!
  • Yalnızca Net Kart sahiplerine özel masrafsız, uygun faiz oranları ile 9 ay vadeli Taksitli Nakit Avans.

    Faiz oranı yalnızca SMS ile başvurularda geçerlidir. Talep için Para boşluk Net Kart'ınızın son 6 hanesi boşluk İstediğiniz TNA tutarını yazarak 3280'e SMS atmak gerekmektedir.

  • Net kart sahipleri Bonus'a özel artı taksit ve ekstre bonus kampanyalarından faydalanamamaktadır.
  • 350 TL'ye kadar harcamalar için temassız özelliğini kullanabilirsiniz.

Denizbank aidatsız kredi kartı başvurusu için Denizbank internet bankacılığı, mobil bankacılık, DenizKartım uygulaması, Denizbank ATM'leri ve 0850 222 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

SMS ile başvuru: Net yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280'e SMS gönderebilir, Net kart başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz anında SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Eğer sonucunuz gelmediyse Denizbank kredi kartı başvuru sonucu sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Net Kart Nedir?

Yıllık kart ücreti olmayan, aidat gideri olmayan özelliği ile gelen Denizbank'ın kredi kartının ismi Net Kart'tır. Hangi alanda daha çok alışveriş yapıyorsanız o alanda indirim uygulayan kredi kartı net kart'tır. Harcamalarınızdan bonus puan kazanabilir, kazandığınız puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı aidatı ödememek için ne yapmalı?

Denizbank'a kredi kartı aidatı ödememek için yapmanız gereken şey, aidatsız kredi kartı Net Kart başvurusu yapmaktır. Diğer kredi kartları kredi kartı sözleşmesinde yazdığı üzere yıllık aidat ücreti alınmaktadır.

Denizbank Net Kart Taksit Var Mı?

Net kart kaç taksit yapıyor diye merak eden kişilere cevabımı, her alışveriş için taksit sayısı farklıdır. Alışveriş sırasında kasiyere ürünün kaç taksitli olarak yapıldığını sorabilirsiniz. Genel olarak giyim alışverişlerinde 6 taksit yapılabilmektedir.

Diğer aidatsız kredi kartları:

Akbank aidatsız kredi kartı

Vakıfbank aidatsız kredi kartı

Ziraat aidatsız kredi kartı

Yorum yap:

Kapat