Denizbank Atm'den Kartsız Para Nasıl Çekilir

Denizbank atm'den kartsız para çekme isteyenler bu sayfaya bakabilir. Kartsız para çekme işlemi için cep telefonunuzun yanınızda olması gerekmektedir.

Denizbank Atm'den Kartsız Para Nasıl Çekilir

Ülkemizde hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Denizbank, teknolojiyi takip ederek müşterilerine ulaştıran bir bankadır. Denizbank, kullandığı teknolojik yenilikler ile ATM'lerden pek çok bankacılık işlemi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Genellikle kredi kartı veya banka kartı kullanılarak işlem gerçekleştirilen Denizbank ATM'leri, kartsız olarak da kullanılabilmekte ve para çekme ve para yatırma gibi işlemler kart olmadan yapılabilmektedir. Denizbank ATM'den kartsız para çekme / yatırma gibi işlemlerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, aşağıda yer alan bilgilerden  yararlanarak paranızı hemen çekebilirsiniz.

Denizbank Kartsız Para Çekme

Denizbank ATM'lerine giderek hesabınızdan para çekmek istiyorsanız kart olmadan paranızı çekebilirsiniz. Hesap bakiyesi sorgulayabilir, fatura ödemelerini yapabilir veya kart olmadan nakit TL çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank ATM'lerinden kart olmadan para çekmeniz için yanınızda cep telefonunuzun olması ve Fastapy mobil uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

  • Denizbank ATM'sine giderek Kartsız İşlemler menüsüne tıklayın.
  • Fastpay uygulamasını açarak uygulamada yer alan "Para Çek" menüsüne gelin.
  • çekmek istediğiniz tutaru 10 TL ve katları şeklinde girin.
  • "Şifre oluştur" alanına dokunun. Oluşturulan şifre 5 dakika içerisinde geçerlidir.
  • Denizbank ATM'sinden Fastpay menüsüne girin.
  • "Kartsız Para Çek - Oluşturduğunuz şifre ile" adımına gelin.
  • Fastpay'e kayıtlı cep telefon numarasını yazın devam edin.
  • Fastpay uygulamasında yer alan şifreyi ATM'ye girin ve paranızı çekin.

Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de Denizbank Atm kartsız para çekme işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenebilir, yanınızda Denizbank banka kartı veya kredi kartınız olmasa bile sadece mobil uygulamadan yapacağınız bir kaç işlem ile kolaylıkla paranızı hemen ATM'den çekebilirsiniz. Kartsız para çekme işlemi, Denizbank günlük ATM para çekme limitleri dahilinde kullanılmaktadır. Denizbank atm'lerinin günlük para çekme limitlerini aşağıda yer alan bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

İlgili sayfa:

Atm para çekme limiti

Denizbank çalışma saatleri

Yorum yap: