Denizbank Borsa Komisyon Oranları 2021

Bu sayfadan Denizbank hisse komisyon oranları 2021 yılı bilgilerine ulaşarak borsada hisse alım satımından ne kadar komisyon ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Denizbank Borsa Komisyon Oranları 2021

Denizbank'ta hisse senedi alım satımı yaparak yatırım yapmayı düşünüyorsanız siz de Deniz Yatırım'ı kullanabilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de Denizbank borsa komisyon oranları tablosunu öğrenebilir, Denizbank'tan yapacağınız hisse senedi yatırımlarınız için ne kadar komisyon ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Denizbank Hisse Senedi Komisyon Oranları

Denizbank Mobil, Denizbank İnternet şube, DenizYatırım şube, Denizbank şubeleri, DenizTrader yatırımcı uygulamasından siz de hisse alım satımı yapabilirsiniz. Bu uygulamalar aracılığıyla yağacağınız hisse alım satımlarınızın komisyon tutarı aylık olarak hesaptan kesilmektedir. DenizYatırım'dan Yatırım Paketlerinden birisini seçerek daha uygun komisyon oranlarıyla yatırım yapmaya devam edebilirsiniz.

 

Başlangıç Paketi: 99 TL karşılığında 1 ay boyunca günlük 10 Bin TL'ye kadar hisse senedi alım satım işlemleri komisyonsuz yapabilirsiniz.

Avantaj Paketi: 199 TL karşılığında 1 ay boyunca günlük olarak 25 Bin TL'ye kadar hisse senedi alım satım işlemlerinizi komisyonsuz yapabilirsiniz.

VİP Paket: 499 TL karşılığında 1 a boyunca günlük 50 Bin TL'ye kadar hisse senedi alım satım işlemlerinizi komisyonsuz yapabilirsiniz.

 

Yatırım paketlerini Denizbank internet şubesi veya şubelerden satın alabilirsiniz. Denizbank hisse senedi paketlerinden birisini satın aldığınızda, limit aşımı olması halinde limit aşımları ek olarak ücretlendirilecektir. Başlangıç Paketi'nde günlük 10 bin TL limitini aştığınız her Bin TL'ye 1 TL komisyon alınacaktır. Paketi 1 ay sonunda iptal etmemeniz durumunda otomatik olarak yenilenecektir.

 

İşlem İsmi

Komisyon Oranı

Hisse Senedi Alım Satım Komisyonu

0,005 (Binde 5)

BİST-VİOP Vadeli İşlem e Opsiyon Sözleşmeleri Alım Satım Komisyonu

0,001 (Bindebir)

BİST Borçlanma Araçları Kesin Alım Satım Komisyonu

Max 0.0002

Yurt Dışı Hisse İşlemleri

0,003 (Bindeüç)

 

 

Ziraat Bankası hisse komisyon oranları

Akbank hisse komisyon oranları

 

Yorum yap:

Kapat