sponsorlu bağlantılar

Denizbank EFT Saatleri 2019

Eğer Denizbank eft saatleri 2019 yılında kaçta başlıyor yada kaçta bitiyor diye merak edenler, Denizbank eft nasıl yapılır diyenler bu konuya bakabilir.

sponsorlu reklamlar

2019-04-10 21:44:19

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

  Ülkemizde yabancı sermayeli özel bankalar arasında hizmetine devam eden Denizbank'ın bir çok müşterisi bulunmaktadır. Denizbank eft saatleri 2019 yılı verilerini sizlere ulaştırıyoruz. Denizbank'tan aşağıdaki saatler arasında EFT işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şube yada mobil şube aracılığıyla EFT (Elektronik Fon Transferi) işlemleri kolay adımlarla yapılabilir.

Denizbank EFT Saatleri

Denizbank EFT işlemlerini saat 09:00 ile 17:00 arasında yapmaktadır. Sizde iş günlerinde bu saatler arasında EFT işlemlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz. Mesayi saatleri içerisinde eft talepleri 5 ile 25 dakika arasında karşı tarafa gönderilmektedir. EFT işlemlerinin havale işlemleri gibi hızlı gitmemesinin nedeni ise, tüm EFT taleplerinin Merkez Bankası'nın onayından geçmesinden dolayıdır. Bu yüzden Merkez Bankası'nın kapalı olduğu tatil günleri ve özel günlerde EFT işlemleri yapılamaz. Eft gönderimleri bazı yoğunluk durumlarında 1 saate kadar işlemin onaylanması gecikebilmektedir.

 

Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak eft yapabileceğiniz gibi,

Denizbank internet şifresi alma sayfasından internet bankacılığınızı aktif ederek de eft işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.Denizbank EFT Nasıl Yapılır?

Denizbank'tan farklı bir banka hesabına EFT para trasferi yapmak istiyorsanız öncelikle Denizbank internet şubesi yada mobil şubeye giriş yapın. Daha sonrasında ise, "TRANSFERLER -> EFT" menüsüne girin. Sonrasında karşı tarafın İBAN bilgilerini, göndereceğiniz para miktarını yazdıktan sonra onaylanamanız halinde EFT işlemi 5 ile 20 dakika arasında gönderilecektir. EFT işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise bu konuda belirtilen saatler arasında eft'lerin yapılabildiğidir. Diğer yandan Denizbank'tan başka bir Denizbank hesabına para göndermek istiyorsanız "trasferler -> havale" adımını kullanabilirsiniz. Sizde bu konu aracılığıyla Denizbank eft saatleri 2019 ile Denizbank'ın eft işlemi nasıl yapılır hakkında bilgileri aldınız. Diğer yandan sitemizde bulunan diğer bankaların eft saatleri hakkında konuları da inceleyebilirsiniz. Diğer bankaların eft saatleri hakkında bilgi almak isteyenler eft saati konumuza göz atabilirler.

Cumartesi EFT Yapılır Mı?

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA