Denizbank Hesap Açma İşlemleri

Denizbank hesap açma yöntemlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Siz de Denizbank'tan vadesiz hesap açarak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Denizbank Hesap Açma İşlemleri
 Siz de Denizbank'tan vadesiz hesap açarak internet bankacılığını aktif edebilir, Denizbank internet şubesinden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank hesap açma işlemini bir çok kişi merak etmektedir. Bu sayfamızda Denizbank'tan hesap açmak için başvuru yollarının ne olduğunu açıkladık. Aşağıda yer alan başvuru kanallarını kullanabilir ve Denizbank'tan hemen bir vadesiz hesap açabilirsiniz.

DENİZBANK HESAP AÇMA

Vadesiz veya vadeli TL hesap açmak istiyorsanız başvuru yapmanın en güvenli yolu en yakın Denizbank şubesine gitmek olacaktır. Sadece kimlik belgenizle beraber Denizbank şubelerine gidebilir, müşteri temsilcileri aracılığıyla hesabınızı açtırabilirsinizz. Bir kaç dakika içerisinde siz de hesap açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka şubesinde belli formları doldurup imzalamanız gerekmektedir, bundan dolayı internet şubesinden veya çağrı merkezinden yapılacak başvuru sonrasında yine bankanın şubesine gitmeniz gerekmektedir.

İlgili: Denizbank müşteri hizmetleri

DENİZBANK İNTERNET HESABI AÇMA

Denizbank'ın internet şubesini kullanabilmeniz için ilk olarak Denizbank'tan vadesiz hesabınızı olması gerekmektedir. Denizbank vadesiz hesap açtıktan sonra, Denizbank internet şubesine (https://www.denizbank.com) girdikten sonra sağ üst menüde bulunann "Giriş" butonuna basabilir, Denizbank internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz intenet şubesinin yanı sıra Denizbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, işlemlerinizi mobilden de gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank internet bankacılığını kullanabilmeniz için gerekli bilgilendirmeyi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Denizbank müşteri hizmetleri numarası 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numalarını 7/24 istediğiniz zaman arayabilir, Denizbank hesap açma, para transferi, ödeme işlemleri, başvuru işlemleri ve diğer bankacılık işlemleri hakkında gereken desteği alabilirsiniz.

Vakıfbank hesap açma
Akbank hesap açma
Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat