sponsorlu bağlantılar

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Eğer siz de Denizbank kredi kartı başvurusu yapmış ve sonucunu alamamışsanız Denizbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yaparak anında kart sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-05-04 12:50:59

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 1938 yılından günümüze kesintisiz hizmetine devam eden Denizbank'ın kredi kartını kullanarak sizde sık sık yapılan kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme isteyenler için bu sayfamızda yer alan bilgilerden başvuru sonucu sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bankacılık alanında yaptığı yenilikler ve kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Denizbank'ın Bonus kredi kartını sizde alabilir ve alışverişlerinizde kullanarak avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

"Denizbank kredi kartı başvuru sonucunu nasıl öğrenirim?" diye soranlar için bu sayfamızı hazırladık. Denizbank kredi kartı başvurusu internetten, şubelerden, Denizbank müşteri hizmetlerinden, cep telefonundan sms ile yapılabilmektedir. 
Bedavası en bol kredi kartı sloganıyla müşterilerin hizmetine sunulan Denizbank Bonus ile sizde avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz. Eğer siz de başvurunuzu yapmış ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız, Denizbank bu alanda pek çok seçenek sunmaktadır. En çok kullanılan seçenek ise en yakın Denizbank şubesine giderek kimliğinizle sorgulama işlemi yapmaktır. Diğer bir seçenek ise Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan "0850 222 0 800" numarasını aramaktır. Telefon bankacılığını aradıktan sonra sesli komut sistemine "kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek istiyorum" diyerek ilgili menüye aktarılır ve hızlı bir biçimde başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz. Sms ile yada farklı bir yöntemle şu anda Denizbank başvuru sonucu sorgulama işlemi yapılamamaktadır.

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

Yukarıda yer alan Denizbank resmi sitesine giderek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonucu telefonunuza sms olarak gelecektir, eğer telefonunuz banka ve reklam mesajlarına kapalıysa yada herhangi bir teknik sorun yaşanmasından dolayı başvuru sonucu bazı durumlarda iletilemez. Bu durumda siz yukarıda sayılan yöntemler ile başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Denizbank'ın kredi kartlarını sayacak olursak; Deniz Bonus, Afili Bonus, Fenerbahçe Bonus, GS Bonus, BJK Bonus gibi taraftar kartları da bulunmaktadır. Ayrıca Emekli Bonus, Ada Kart, Akhisar Bonus, Bursaspor Bonus gibi pek çok taraftar kartı Denizbank'tan alabilir ve Bonus dünyasındaki ayrıcalıklı tüm kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri numarası "444 0 800" yada "0850 222 0 800" aradıktan sonra Denizbank kredi kartı başvuru sonucu yapabilir ve sesli komut sistemi aracılığıyla başvuru sonucunuz hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
Mehmet bozca

kartım şu an nerede

2019-01-17 13:42:22 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA