Denizbank Kredi Kartı Limit Arttırma veya Düşürme

Denizbank kredi kartı limit arttırma veya limit düşürme işleminin nasıl yapıldığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Necati Öztürk Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

Denizbank Kredi Kartı Limit Arttırma veya Düşürme
İçindekiler

Türkiye'de uzun yıllardır hizmet veren Denizbank'ın bünyesinde sunduğu Bonus Kart ile bir çok kampanyaya imza atmaktadır. Siz de Denizbank'ın kredi kartını kullanarak avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bankalardan kredi kartı aldığımızda belirli bir limit dahilinde kartları kullanabiliyoruz, eğer kredi kartı limitinizin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, Denizbank kredi kartı limit arttırma yöntemlerini kullanarak Denizbank'a limit arttırmak için başvuru yapabilirsiniz.


Denizbank Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Denizbank Bonus kredi kartınızın limitini yükselterek alışverişlerde limit sıkıntısı yaşamazsınız. Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak, Denizbank mobil veya internet şubesine girerek, ATM'lerden, Denizbank şubelerinden kredi kartı limitinizi arttırabilmek için talepte bulunabilirsiniz. Bu yöntemleri aşağıya sıraladık, hangi yöntemle kart limitinizi arttırmak istediğiniz ise size kalmış bir durumdur.

Denizbank müşteri hizmetleri:Denizbank'ın müşteri hizmetleri 0850 222 0 800 numarasını arayarak kart limitinizi arttırmak için talep oluşturabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri sayfasına göz atarak hemen Denizbank'ı arayabilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Şubelerinden:En yakın Denizbank şubesine giderek kredi kartı limitinizi arttırabilmek için başvuru yapabilirsiniz. Banka sizin geçmiş ödemelerinizi, kart limitinizi, kredi notunuzu ve aylık gelirinizi inceledikten sonra başvuruya yanıt verecektir.

Denizbank Mobil'den:Denizbank internet şubesine veya mobil şubeye (https://www.denizbank.com) giriş yaparak kart limiti arttırabilmek için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın limitini arttırmak için Başvurular -> Kredi Kartı Limit Artış Talebi sayfasından limit yükseltme başvurusu yapabilirsiniz.


Denizbank ATM'lerinden:Denizbank ATM'sine kredi kartınızla giriş yaptıktan sonra Başvurular -> K.Kartı Limit Arttırma menüsünden kredi kartı limit artış talebinizi gönderebilirsiniz.
 

Kredi Kartı Limiti En Fazla Ne Kadar Olur?

Kredi kartı limiti, kişinin aylık gelirine göre hesaplanmaktadır. İlgili mevzuat gereği kredi kartı toplam limiti, aylık gelirin en fazla 2 katı olabilir. Daha önce düzenli olarak kredi kartı kullanmış kişiler için kart limiti aylık belgelenebilir gelirin en fazla 4 katına kadar çıkabilir. Daha yüksek kredi kartı limiti istiyorsanız ek gelir belgeniz varsa bankaya sunabilirsiniz. Maaşı 5.000 TL olan bir kişi için ilk defa kredi kartı sahibi olan kişiler ilk yıl için 5.000 TL x 2 = en fazla 10.000 TL olur. İlk yıldan sonra ise kredi kartı sahibi olan kişiler yasaya göre 5.000 TL x 4 = 20.000 TL olarak limit kullanabilir.
 

Denizbank Kredi Kartı Limit Düşürme

Denizbank kredi kartı limit düşürme için 0850 222 0 800 numaralı Denizbank müşteri temsilcisini arayabilir veya en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek kredi kart limitinizi azaltabilirsiniz.


Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de Denizbank kredi kartı limit arttırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Denizbank kredi kartı sonucu sayfasını da inceleyebilirsiniz.
 


Yorum yap:

x