sponsorlu bağlantılar

AlbarakaTürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye'de hizmet veren faizsiz bankalardan birisi olan AlbarakaTürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma isteyenler için bu sayfamızı hazırladık. Sizde Albaraka direk bağlanmak için kısa yol tuşlarını kullanabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-04-27 23:05:59

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Albaraka Türk, Türkiye'de faizsiz katılım bankacılığı alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Albaraka çağrı merkezini 7/24 istediğiniz zaman arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Albaraka müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yol tuşları konu detaylarımızda yer almaktadır.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yoğunluk durumlarında bankaların müşteri hizmetlerine bağlanmanın ne kadar zor olduğunu tüm banka müşterileri bilmektedir. Tek yapmanız gereken ise bu sayfa içeriğinde bulunan kısa yol tuşlarını tuşlamaktır. Sizlere çağrı merkezi yerine bir önerimiz olacak; Albaraka müşteri hizmetlerini arayarak dakikalar boyunca sıra beklemek yerine Albaraka Türk internet şubesini (
https://www.albaraka.com.tr/) kullanarak eft, havale, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, e-vadeli hesap kullanımı, yatırım araçları, ödeme işlemleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Albaraka Türk diğer banka siteleri gibi yüksek güvenlik önlemleriyle donatıldığı için tüm işlemlerinizi güven içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca Albaraka'nın mobil uygulamasını da akıllı telefonunuza indirerek bankacılık işlemlerinizi mobilden de yapabilirsiniz.

Güncel:
Albaraka kaçta açılıyor?

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

1. İlk olarak telefonunuzdan "444 5 666" veya "0850 222 5 556" numaralı müşteri hizmetlerini arayın.
2. Sizi sesli sistem karşılayacak ve aşağıdaki menüleri sayacaktır, gitmek istediğiniz menüyü seçebilirsiniz;
a) Bankacılık işlemleri için 1
b) Şifre işlemleri için 2
c) Kayıt çalıntı işlemleri 3
d) Kredi kart işlemleri 4
e) Haftalık kar payı ve döviz işlemleri 5
f) Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0

Eğer sıra yoksa sıfırı tuşladıktan sonra müşteri hizmetlerine direk aktarılırsınız. Sitemiz üzerinden diğer bankaların da direk bağlanma kısa yol tuşlarına göz atarak müşteri hizmetlerinde vakit kaybetmemiş olursunuz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA