AlbarakaTürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye'de hizmet veren faizsiz bankalardan birisi olan AlbarakaTürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma isteyenler için bu sayfamızı hazırladık. Sizde Albaraka direk bağlanmak için kısa yol tuşlarını kullanabilirsiniz.

AlbarakaTürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

 Albaraka Türk, Türkiye'de faizsiz katılım bankacılığı alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Albaraka çağrı merkezini 7/24 istediğiniz zaman arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Albaraka müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yol tuşları konu detaylarımızda yer almaktadır.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yoğunluk durumlarında bankaların müşteri hizmetlerine bağlanmanın ne kadar zor olduğunu tüm banka müşterileri bilmektedir. Tek yapmanız gereken ise bu sayfa içeriğinde bulunan kısa yol tuşlarını tuşlamaktır. Sizlere çağrı merkezi yerine bir önerimiz olacak; Albaraka müşteri hizmetlerini arayarak dakikalar boyunca sıra beklemek yerine Albaraka Türk internet şubesini (
https://www.albaraka.com.tr/) kullanarak eft, havale, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, e-vadeli hesap kullanımı, yatırım araçları, ödeme işlemleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Albaraka Türk diğer banka siteleri gibi yüksek güvenlik önlemleriyle donatıldığı için tüm işlemlerinizi güven içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca Albaraka'nın mobil uygulamasını da akıllı telefonunuza indirerek bankacılık işlemlerinizi mobilden de yapabilirsiniz.

Güncel:
Albaraka kaçta açılıyor?

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

1. İlk olarak telefonunuzdan "444 5 666" veya "0850 222 5 556" numaralı müşteri hizmetlerini arayın.
2. Sizi sesli sistem karşılayacak ve aşağıdaki menüleri sayacaktır, gitmek istediğiniz menüyü seçebilirsiniz;
a) Bankacılık işlemleri için 1
b) Şifre işlemleri için 2
c) Kayıt çalıntı işlemleri 3
d) Kredi kart işlemleri 4
e) Haftalık kar payı ve döviz işlemleri 5
f) Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0

Eğer sıra yoksa sıfırı tuşladıktan sonra müşteri hizmetlerine direk aktarılırsınız. Sitemiz üzerinden diğer bankaların da direk bağlanma kısa yol tuşlarına göz atarak müşteri hizmetlerinde vakit kaybetmemiş olursunuz.


Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum yap:

Kapat