sponsorlu bağlantılar

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Anadolubank müşteri hizmetleri numarasını arayarak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Anadolubank müşteri hizmetleri direk bağlanma için kısa yol bilgisi bu sayfada yer almaktadır.

sponsorlu reklamlar
Anadolubank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

2018-04-27 23:43:56

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

 1961 yılından günümüze hizmet veren Anadolubank'ın bir çok aktif müşterisi bulunmaktadır. Sizde Anadolubank müşteri hizmetleri direk bağlanma yaparak çağrı merkezinden anında tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. İşte Anadolubank'ın çağrı merkezi numarası ve direk bağlanma yolları.

Anadolubank Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Anadolubankuygun faiz oranları ve kampanyaları ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz Anadolubank çağrı merkezini arayarak sıra beklemek yerine bu vereceğimiz yöntemle anında tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Anadolubank internet şubesini kullanarak bankacılık işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz. Anadolubank internet şubesi olan (http://www.anadolubank.com.tr) adresine giriş yaptıktan sonra bankacılık işlemlerinizi hızlı şekilde yapabilirsiniz. Anadolubank'ta da diğer bankalar gibi yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmaktadır bu yüzden içiniz rahat şekilde bankanın web sitesine girerek kolaylıkla işlemleri yapabilirsiniz. Eft, havale, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, ödemeler ve diğer tüm bankacılık işlemlerini bu adresten ve Anadolubank mobil şubeden de yapabilirsiniz. Eğer internet şubesini ve mobil şube yerine çağrı merkezini aramak ve müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları tamamlayabilirsiniz.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

1. İlk olarak "444 5 550" numarasını arayın. 
2. Daha sonra çıkan menüde "3" tuşuna basın.
3. Son adım olarak "0" tuşuna basarak müşteri hizmetlerine bağlanın.

Eğer çağrı merkezinde sıra bulunmuyorsa direk müşteri hizmetlerine bağlanırsınız. Ayrıca sitemizde bulunan "direk bağlanma" sayfası üzerinden diğer bankaların müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını öğrenerek çağrı merkezinde beklemek zorunda kalmazsınız.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA