QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yapmak isteyenler bu sayfadaki bilgilerle Finansbank çağrı merkezine hemen ulaşabilir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  QNB Finansbank,  1987 yılında bu yana Türkiye'de hizmet veren köklü bankalar arasında yer almaktadır. Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını merak eden ve müşteri temsilcisine hemen hızlı yoldan bağlanmak isteyen kişilere özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Sizde bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilir ve hemen Finansbank direk bağlanmanın nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz. Aşağıda yer alan Finansbank'ın müşteri temsilcisi çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Bu numarayı arayarak siz de bankacılık işlemlerinize ulaşabilir, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri

0850 222 0 900

Finansbank Türkiye'de en çok kurumsal ve bireysel bankacılık alanında en fazla hizmet veren bir bankadır. Dolayısıyla oldukça fazla müşteri potansiyeli bulunmakta ve tüm müşterilerine hizmeti eşit olarak sunmaktadır. Bazı yoğunluk durumlarında bankacılık işlemlerini halletmek isteyen kişiler yoğunluktan dolayı müşteri temsilcisine bağlanamamaktadır. İşte bu ve benzeri durumlar için aşağıda yazan direk bağlanma yollarını deneyebilir ve anında müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. QNB Finansbank her zaman müşteri öncelikli çalışan bir bankadır, banka yoğun bir şekilde müşteri portföyüne sahip olduğundan dolayı bazı yoğunluk anlarında bankanın çağrı merkezine ulaşmakta güçlük çekebiliriz. Sizlere önerimiz bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için QNB Finansbank İnternet bankacılığı veya mobil bankacılığı kullanmanız yönündedir. Siz de QNB Finansbank'ın İnternet şubesine (https://www.qnbfinansbank.com/724-bankacilik/internet-subesi) giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

 

1. İlk olarak 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarasını arayın.

2. Sesli komut sistemi sizi karşıladıktan sonra 1 tuşuna basın.

3. Daha sonrasında sırasıyla 5 tuşuna basın ve son olarak 4 numarasını tuşlayın.

4. Sinyal sesini duyduktan sonra eğer sıra yoksa müşteri temsilcisi sizi karşılayacaktır.


 

Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını öğrenebilir, direk bağlanma yollarını kullanabilir ve QNB Finansbank'ın 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri sayesinde tüm bankacılık işlemlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sitemizi takip ederek diğer bankaların da müşteri hizmetleri telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Mehmet

Çok teşekkür ediyorum.

2020-05-07 17:44:52 -
KAMİL GÖRÜCÜ

müşteri̇ hi̇zmetleri̇ni̇ze bu si̇stemi̇mle ulaşmak mümkün deği̇l

2019-01-29 11:34:09 -
Emrah Timurboğa

merhaba birsey sorcam

2018-12-23 17:23:52 -
Kapat